Menu

Rüyada Ateş Edilmesi

Rüyada ateş edildiğini görmek, tam da umutlarınızı yitirdiğiniz bir anda içinizde güç ve kudret bulmaya yorumlanır. Bir şeyleri başaracak gücü ve inancı içinizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanda yeni atılımlarda bulunabilir, ani çıkışlar yapabilirsiniz. İş hayatında bir anda rakipleriniz arasından sivrilebilirsiniz, kendi işini yapanlarda hızla yükselebilirler. Özellikle de geri planda kaldığınız konularda tam tersi ön plana çıkmanız olasıdır. Bu eğitim hayatında ya da sosyal çevrede de olabilir. Rüyada ateş etmek, sakladığınız bazı şeyleri artık gizleme gereği duymayacağınıza, her ne varsa ortaya çıkmasından hiç de endişe etmemeye yorumlanır. Özellikle bazı insanlardan gizlediğiniz şeyler artık önemsiz olabilir. Boşuna kuruntu yaptığınızı görebilirsiniz.

Rüyada ateş eden birini görmek, sizi güçlendiren ve destekleyen birine yorumlanır ki bu kişi yakın biri olabilir. Sizi yakından tanıyan bir insan aslında sizin her şeyi başarabilecek güce sahip olduğunuzu söyleyebilir. Onun sayesinde kendi yetenek ve gücünüzün farkına varabilirsiniz.

Rüyada Silahla Ateş Edilmesi

Hiç ummadığınız birinden gelecek ihanet ve üzüntüye yorumlanır. Bu kişi size güven veren biri olsa da ilerleyen zamanda güveninizi derinden sarsabilir. Rüyada silahla ateş eden birini görmek, sabrınızı taşıran bir insana yorumlanır. Bu kişi sizi bir konuda çok sinir edebilir. Sürekli sizinle uğraşan ve duygularınızla da oynayan biri olabilir.

Rüyada Ateş Edilip Vurulmamak

Zorlukların üstesinden gelip daha güçlenmek anlamına gelir. Örneğin yaşadığınız bir ayrılıktan sonra ayağa dimdik kalkıp hayata geri dönebilir, eski düzene devam edebilirsiniz. Biten bazı şeylerin bitmesi gerektiğini anlayacaksınız, hayatınızdan memnun olacağınızı simgeler.

Rüyada Üzerine Silah Sıkıldığını Görmek

Sizin duygularınız ile oynayacak bir insana yorumlanır. Bu insan ilk başta sizden hoşlanıyor gibi görebilir, ancak sonradan bu kişiyi başkasıyla görebilirsiniz. Hayatında biri olan kişiler ise arkadaş ortamından darbe görebilirler. Rüyada bana ateş edilmesi,

Rüyada Havaya Ateş Edilmesi

Sizin hakkınızda atıp tutan birine yorumlanır. Üzerinize iftira atmaya çalışan ya da hakkınızda dedikodular yapan biri olabilir. Ancak bu kişinin maskesi tez zamanda düşer. Kimin sizin arkanızdan konuştuğunu öğrenebilirsiniz.

Rüyada Tüfekle Ateş Edildiğini Görmek

Hiç de tahmin etmediğiniz bir insan tarafından kalbinizin kırılmasına yorumlanır. Bu kişi çok güvendiğiniz biri olabilir ancak sizi yarı yolda bırakabilir. Onun yüzünden mağdur olabilirsiniz. Size karşı haksızlık yapılabilir.

Rüyada Ateş Edilmesi Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, başkalarına zor gibi görünen bir şeyler başarmak ve herkesi hayret içerisinde bırakmaya yorumlanır. Ancak kendinizden çok emin olabilir, sevdiklerinizin de desteği ile hayatınızın zor bir aşamasını atlatabilirsiniz. Bu bir sınav olabilir ya da bir sağlık sorunu bile olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

153 Yorum
 1. Hanifi Ekim 13, 2019 / Cevapla
  • admin Ekim 17, 2019 / Cevapla
 2. Melike Ekim 9, 2019 / Cevapla
  • Melike Ekim 9, 2019 / Cevapla
  • admin Ekim 9, 2019 / Cevapla
 3. Emine Ekim 4, 2019 / Cevapla
  • admin Ekim 5, 2019 / Cevapla
 4. Aleyna Ekim 4, 2019 / Cevapla
  • admin Ekim 4, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status