Menu

Rüyada Bekarken Evli Olduğunu Görmek

Rüyada bekarken evli olmak, şansın ve talihin bir anda açılmasına yorumlanır. Özellikle de aşk hayatında karşınıza çıkacak kişi sizin hayatınızı tamamen değiştirebilir. Evlilik yapacağınız kişi ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirebilir, birlikte güzel bir yuva kurabilirsiniz. Evlenmek için artık daha istekli olmanız da olasıdır. Rüyada bekarken kendini evli görmek, ilişkisi olanlar için artık evlilik için aileleri ikna etmeye yorumlanır. Yavaş yavaş evlilik yolunda adım atılabilir. Eğer önünüzde engeller varsa onlar da ortadan kalkar. Rüyada bekar birinin evli olduğunu görmek, bu kişiden hayırlı haberler almak anlamına gelir. Sosyal çevrenizden biriyse onun aracılığı ile yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Rüyada tanıdığın biriyle evli olduğunu görmek, yakın çevrenizin sizi tebrik edeceğine yorumlanır. Bir başarınız veya yapacağınız bir yenilik başkaları tarafından takdir ile karşılanabilir. Sevdiklerinizden destek görebilirsiniz. Rüyada tanımadığın biriyle evli olduğunu görmek, hayatına yeni girecek biri ile dert ortağı olmak ve bu kişi ile birbirinize kol kanat germeye yorumlanır. Örneğin hayatınızda kimse yoksa kalbinizi biri çalabilir, sizinle evlilik yolunda bir ilişki hayali kuran biri olabilir.

Rüyada Sevdiğinle Evli Olduğunu Görmek

Evlilik için hayalleriniz varsa bu hayallerin gerçekleşeceğine, önünüzdeki engellerin kısa sürede aşılmasına yorumlanır. Bir genç kız rüyasında görürse evlenme teklifi alabilir. Sevdiğiniz kişi ile evlilik yolunda şans sizden yana olur. Eğer ailelerden yana sıkıntı varsa da tez zamanda ikna olabilirler.

Rüyada Bekarken Evli Olduğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kısmetin açık olmasına ve evlilik planı olmadığı halde tanışacağınız kişi ile birlikte bir anda evlilik için hayaller kurmaya başlamaya yorumlanır. Bekarlık kısa sürer, evleneceğiniz kişi tez zamanda karşınıza çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

151 Yorum
 1. Ğöümons Ağustos 14, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 22, 2019 / Cevapla
 2. Derya Ağustos 12, 2019 / Cevapla
 3. Admin Ağustos 12, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 13, 2019 / Cevapla
 4. Esra Ağustos 10, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 10, 2019 / Cevapla
 5. Teslime Ağustos 8, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 10, 2019 / Cevapla
 6. Merve Ağustos 8, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 10, 2019 / Cevapla
 7. derya Ağustos 5, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir