Menu

Rüyada Özel Harekat Polisi Görmek

Rüyada özel harekat polisi görmek, çalışıyorsanız iş hayatında her türlü kötü niyetli insandan korunmaya ve kimsenin size zarar verememesine yorumlanır. İşlerinizi baltalamaya çalışan kişiler varsa ne yapsalar da zararları dokunmaz. Eğer bir süredir arkanızdan çevrilen işler varsa öğrenilir. Bazı insanların sizin arkanızdan söylediği yalanları öğrenmeniz her ne kadar güveninizi sarssa da bazı gerçekler ortaya çıkar. Kime güvenmeniz gerektiğini daha net görebilirsiniz. Rüyada özel harekatçı görmek, aile içi anlaşmazlıklar varsa biteceğine ve hiç kimse ile dargın kalmamaya yorumlanır. Özel hayatınızda her şey yoluna girer, yaşanan ayrılıklar yakında biter. Zorlukların üstesinden gelmeniz için size destek olan yakınlarınız olabilir.

Rüyada kendini özel harekat polisi olduğunu görmek, zor görevler üstlenmek ve bunların üstesinden daha kolay bir şekilde gelmek anlamına gelir. Eğer bir süredir çekindiğiniz sorumluluklar varsa artık bu sorumluluklar için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Özellikle de iş ve eğitim hayatında daha cesur  olmanız ve kendinize inanmanız size yeni fırsat kapıları açacaktır.

Rüyada Özel Kuvvetler Polisi Görmek

Kendini güvende hissetmek ve sevdikleriniz tarafından korunup kollanmak anlamına gelir. Sizi seven insanlar her daim yanınızda olurlar, kendinizi daha güvende mutlu hissetmenizi sağlarlar. Aile fertleri de size kararlarınızda destek çıkabilirler.

Rüyada Özel Harekat Polisi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, genellikle gücü simgeler ve rüya sahibinin kendine güveninin artacağına, zorlukların üstesinden gelip sevdiklerini koruyup kollayacağına yorumlanır. Size ihtiyacı olan kimseler varsa onlara kol kanat gerebilir, sevap işleyebilirsiniz. Size inanıp güvenen yakınlarınız mağdur olmazlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum
 1. Şaziye Eylül 13, 2019 / Cevapla
  • admin Eylül 17, 2019 / Cevapla
 2. Arda Ağustos 24, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 24, 2019 / Cevapla
  • YAVUZ Eylül 7, 2019 / Cevapla
   • admin Eylül 8, 2019 / Cevapla
 3. Veysi Ağustos 17, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 24, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status