Rüyada Abinin Eşini Görmek

Rüyada abinin eşini görmek, bir araya gelerek sohbet etmeye ve konuşmaya, uzakta yaşıyorlarsa haber almaya yorumlanır. Aranızda bir dargınlık varsa son bulur. Aile içi güzel bir olay için bir araya gelmek zorunda kalabilirsiniz ve bu vesile ile de görüşülüp barışılır. Rüyada abinin karısını görmek, aynı zamanda kardeşler arsı çıkan maddi manevi sorunların ve mal mülk anlaşmazlıklarının son bulmasına yorumlanır. Abiniz ile aranızda bir alacak verecek meselesi varsa çözülür, iki taraf da kendi payına düşeni yapar. Hiç kimsenin hiç kimsede hakkı kalmaz.

Rüyada erkek kardeşinin eşini görmek, aile içinde birlik ve beraberliğe, akrabalar arasındaki sorunların biteceğine ve karşılıklı dayanışmaya yorumlanır. Eğer uzakta yaşıyorsanız aile hasreti biter, ailenizle daha sık bir araya gelebilir, onlarla daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Abi ve Yengeyi Görmek

Abisi ve yengesi ile ortak bir iş yapmak ya da birlikte bir sorunu çözmek demektir. Aile içi bir meselenin çözülmesinde abiniz ve yengeniz ile bir araya gelebilir, tartışabilirsiniz. Anne ve babanızın mutlu olacağı gelişmeler olabilir.

Rüyada Abinin Karısıyla Tartışmak

Abinizin eşi ile aranızdaki problemlerin daha da artmasına ve aranıza mesafe girmesine yorumlanır. Eğer abinizin eşi ile maddi manevi bir kıskançlık varsa yakında yine bir konuda aranız açılabilir. Söylenen bazı sözler kulağınıza gelebilir.

Rüyada Abinin Eşinin Öldüğünü Görmek

Eğer abinizin eşi hasta ise iyileşmesine ve sağlığına kavuşmasına yorumlanır. Bu rüya hayırlı bir rüyadır ve gördüğünüz kişinin ömrünün uzadığının habercisidir. Eğer abiniz ile eşi arasında sorunlarınız varsa yakında son bulur.

Rüyada Abinin Eşini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, arkanızdan söylenen sözler ya da çevrilen işler varsa hepsi kulağınıza gelebilir ve gerçekler ortaya çıkar. Aile içinde yaşanan sorunların kayağı bulunur. Sizi veya ailenizi dolduruşa getiren biri varsa bu kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Nihat çelik dedi ki:

    Abimin eşi el süpürgesi ile evimizin kapılarını süpürüyor

  2. Ebru dedi ki:

    Rüyamda küs olduğum abimin eşini gördüm ve konuştu

  3. Aysun dedi ki:

    Rüyada küs olduğum abimin eşiyle ev gibi biyerde oturup sohbet ediyoruz kahkalar atıyoruz. Sonra duruyorum bian öfkem aklıma geliyo sınırleniyorum. Gerçek hayatta konuşmuyoruz

DMCA.com Protection Status