Rüyada Açıkta Büyük Abdestini Yapmak

Rüyada açıkta büyük abdestini yaptığını görmek, beklediğiniz kazanca hemen ulaşamamak ve emeklerin karşılığını geç almak anlamına gelir. Çok çalışıp çabalayan kişiler beklediklerinden geç isteklerine ulaşırlar. Makam mevkiniz konusunda terfi bekleyenler de sabır etmesi gerekebilir. Çıkan bazı engeller ve aksilikler yüzünden bazı şeyleri akışa bırakmanız gerekebilir. Başkaları yüzünden de hakkınız olan bir şeye geç sahip olabilirsiniz. Sabrınızı taşıran bazı insanlar olabilir ve verdikleri sözü zamanında tutmamaları sizi mağdur edebilir. Rüyada açık alanda büyük tuvalet yapmak, maddi kayıpların artmasına ve elinize geçen paranın hemen yerinin bulunmasına yorumlanır. Yüklü miktar para kazananlar ilerleyen günlerde çıkan masraflar yüzünden paraları azalabilir. Birikimlerinizi planladığınız şekilde harcayamayabilirsiniz.

Rüyada herkesin içinde büyük abdestini yapmak, kazancın tatmin etmemesine veya borçlara gitmesine yorumlanır. Bazı insanlardan sakladığınız dertleriniz varsa herkes tarafından öğrenilebilir. Siz her ne kadar da gizli tutsanız bilen kişiler başkalarına yayabilirler. Eğer bir davanız varsa yakında hayırlı haberler alınır, hakkınız olanı geç de olsa alırsınız. Hakkınıza el koyak isteyen insanların foyası ortaya çıkar. Rüyada ulu orta bir yere büyük abdest yapmak, başkaları tarafından hüsrana uğramak ve maddi zarar etmek demektir. Sizi dolandırmaya kalkan ve borcunu ödemeyen birileri olabilir.

Rüyada sokak ortasında büyük abdestini yaptığını görmek, hakkınızda dedikodular çıkmasına yorumlanır. Sizi kendine rakip gören veya kıskanan kişiler hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyip üzebilirler. Başkalarının size karşı ön yargıya sahip olmasına sebep olabilirler.

Rüyada Açıkta Büyük Abdestini Yapmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bazı insanlar ile para yüzünden aranızın açılmasına ve emanete ihanet eden kişilere yorumlanır. Gelecek günlerde mal mülk almak ya da satmak isteyen kişiler dikkatli olmalılar. Evrak işlerinde sorunlar çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Emel
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status