Rüyada Adet Olduğunu ve Kanı Görmek

Rüyada adet olduğunu ve kanı görmek, duyacağınız bazı haberler yüzünden büyük bir endişeye ve karamsarlığa düşmeye yorumlanır. Aklınızda çok fazla soru işareti oluşabilir. Garanti gibi görülen bir şeyde sorunlar çıkabilir. Örneğin sınava girenler sonuçlarından endişe edebilirler. Ya da iş başvurusu yapan veya evrak işleri olanlar da umutlarını yitirebilirler. Eğer bir davanız varsa mahkeme sonucunda endişe edilebilir. Dava ile ilgili sizi kaygılandıracak gelişmeler yaşanabilir. Rüyada regl olmak ve kan görmek, bazı yorumcular tarafından da stresli bir süreç atlatmak ve korkularla yüzleşmek demektir. Yapılan bazı hataları telafi edeyim derken zor durumda kalınabilir. Bir işin altından kalkamamak sizi sinirlendirebilir.

Rüyada adet kanı görmek, size karşı göz göre göre yapılacak olan bir haksızlık karşısında hayrete düşmek anlamına gelir. Emeklerinizi hiçe sayan birileri olabilir. Rüyada başkasının adet kanını görmek, başka birinin lafına kanıp da zarara uğramak anlamına gelir. Başka birinin sözüne inanıp da hataya düşebilirsiniz.

Rüyada Adet Kanının Eline Bulaşması

İçi fesat olan insanların moralinizi bozmasına ve hakkınıza göz koyulmasına yorumlanır. Mal mülk konusunda da aç gözlülük eden biri ile aranız açılabilir. Ya da çalışan arkadaşlarınız ile aranızda sürtüşme geçebilir. Şu günlerde sahip olduğunuz şeyler için çok mücadele etmek ve çok uyanık olmalısınız.

Rüyada Adet Olduğunu ve Kanı Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hiç ummadığınız bir yerden gelen paraya veya fırsata yorumlanır. Beklenmedik yerden şans yüzünüze güler. Bir yerden kapanan kapı başka yerden açılır. Şanssız hissettiğiniz bir anda şans yüzünüze güler. Eğer sizi yarı yolda bırakan birileri varsa buna çok pişman olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Ciel dedi ki:

  Rüyamda reglliymişim, pedimi değiştirmek için baktığımda Kandan dolduğunu görüyorum anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 2. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda tuvelette adet oldugumu gordum elimle kilodumu temizlemeye calisiyordum. Sonra kilodumu kanli bir sekilde yere birakmistim.bir kucuk erkek cocugu gelip bana bunun ne oldugunu sordu. Ben ne cevap verdigimi hatirlamiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir kafanıza taktığınız dertleriniz varsa biteceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status