Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağlamak, dert ve kederden uzaklaşmaya ve artık hak ettiğiniz şeylerin gerçekleşmeye başlamasına yorumlanır. Mesela uzun süredir emek harcadığınız plan ve projeleriniz varsa bir anda çok istediğiniz şeyler gerçek olabilir. Örneğin iş hayatında makam mevki yükselmesi olabilir, maaşınıza da zam gelebilir ya da özel hayatınızda bazı sıkıntılar yaşıyorsanız verdiğiniz emekler ilişkinizde boşa gitmez. İlişkinizi kurtarabilirsiniz. Özellikle uzun süredir içinize dert olan bir konuda refaha ulaşmanız söz konusu olur. Rüya sahibi büyük bir mutluluk yaşar. Rüyada kendini ağlarken görmek, helal yoldan kazanç sağlamak anlamına da gelir. Eğer maddi yönden bazı sıkıntılar içerisinde iseniz bundan sonra kazancınız da artış olabilir ya da borçlarınız azalır. Elinize geçen paranın bolluk ve bereketi olur.

Rüyada başkasının ağlaması, başkalarının sizin adınıza sevinmesi ve size çok güzel haberler getirmesi anlamına gelir. Sevdikleriniz sizin adınıza bir konuda çaba gösterebilirler ve sizin yüzünüzü güldürürler. Rüyada tanımadığın birinin ağlaması, hayatınıza girecek bir insanın size çok değer vermesi ve bu kişi ile birlikte şansın ve talihinde açılması anlamına gelir. Rüyada tanıdığın birinin ağlaması, bu tanıdığınız kişiden müjdeli haberler almak ve aynı ortamda bulunmak anlamına gelir. Rüyada yabancının ağlaması, bir yabancıdan gelecek iyilik ile yorumlanır. Bu kişi iş hayatında ya da başka bir konuda size yardımcı olabilir. Ummadığınız yerden gelen yardım ile işleriniz hallolur.

Rüyada bir erkeğin ağlaması, bir erkekten gelecek yardıma yorumlanır. Bu kişi iş hayatınızdan da biri olabilir ve sizin yükselmenizde kol kanat gerebilir. Size yol gösterebilir. Rüyada bir kadının ağlaması, bir kadının sizin avantajınız olacak bir iyilik yapmasına yorumlanır. Bu kadın belki de sizin sevincinize ortak olabilir. Birlikte ortak bir dileğiniz de kabul olabilir.

Rüyada Ağlamak Üzülmek

Rüyada sessizce ağlayıp üzülüyorsanız, içinize attığınız dertlere yorumlanır. Şu günlerde gelen haberlerde canınızı sıkabilir. Ancak rüyada gözyaşı akıtarak ağlıyorsanız, bununda anlama sevinçli haber almak ve çok sevinmek demektir. Rüyada ağlamak gözyaşı dökmek, aynı zamanda büyük bir beklentinizin karşılanmasına da yorumlanır. Bir yerden beklediğiniz bir haber varsa tez zamanda size ulaşacaktır.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Yaşanacak bazı aksiliklerden dolayı bir takım plan ve projelerinizde aksama olabilir. Mesela hiç ummadığınız yerden gelecek zarar ya da karşılaşacağınız engeller yüzünden de bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Aile içerisinde de canınızı sıkan bir takım durumlar söz konusu olabilir. Özellikle aile bireylerinin size darılması aranızda bir kırgınlık yaşanması mümkündür.

Rüyada Sesli Ağlamak

İş ya da eğitim hayatında yapacağınız bir hata yüzünden büyük bir pişmanlık duyabilirsiniz. Yanlış bir seçim yaptığınızı düşünmenize sebep olabilir. Özellikleri başkalarını dinlemediğiniz için oişmanlık duyabilirsiniz. Anne babanız ve yakın çevreniz bir zamanlar sizi bir konuda uyarmış olabilir. Ancak aksini yapmak sizi mutsuz edebilir ve bunun farkına sonradan varabilirsiniz.

Rüyada Sessiz Ağlamak

Bazı sorunlar içerisinde olacağınıza ve güven sorunları yaşayacağınıza yorumlanır. İlişkisi olan kişiler aldatılmak veya aralarındaki ilişkiden memnuniyetsizlik gibi sorunlarla karşılaşabilirler. Karşı tarafın size ilgi göstermediğini düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerde çıkmaz durumlar söz konusu olabilir. Ancak yanlış anlaşılmaya karşı temkinli olun. Güven sorunlarını aşmanız zaman alabilir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Yalnız kalmak ve başkalarına karşı kırılmak anlamına gelir. Yakın çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Dostlarınızdan çok düşmanlarınız olması anlamına da gelir. Bu sebeple de kime güveneceğini şaşırabilirsiniz. Bu durumda sizin tek başınıza kalmanıza sebep olabilir. Rüyada avaz avaz ağlamak, aynı zamanda mal mülk kaybına da yorumlanır.

Rüyada Ağlama Sesi Duymak

Birinin size vereceği tavsiyeler çok işinize yaramaz ve kendinize yeni bir yol çizmeniz anlamına gelir. Biri size örnek olabilir veya bu kişiden ilham alabilirsiniz. Bu sayede daha doğru tercihler yapıp hayatınızda çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu kişiye minnet duymamız da olasıdır.

Rüyada Başkası İçin Ağlamak

Birinden gelecek yardıma ve bu kişinin size yakınlık duyması anlamına gelir. Bu kişi aileden biri de olabilir ya da sevdiğiniz kişi olabilir. Size büyük bir zorlukta arka çıkacak ve bu kişiyle birlikte kısa vakitte sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Uzun süredir görmediğiniz biriyle hasretin sona ermesi anlamına gelir. Anne babanız, ailenize ya da başka birini çok özlediyseniz yakında bu kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Eğer ayrı kaldığınız biri de varsa barışmanın söz konusu olabilir.

Rüyada Sarılarak Ağlamak

Hayatımızda çok büyük bir değişim yaşayacağınıza mesela iş hayatında değişiklik ya da eğitim hayatında değişiklik olmasına yorumlanır. Aynı zamanda yaşadığınız yeri değiştirebilir ve bir şeylere adapte olmanız söz konusu olabilir.

Rüyada Ağlamak Ama Belli Etmemek Gizlemek

Başkaları tarafından takdir edilecek bir iş yapmak anlamına gelir. Hatta yakın zamanda tebrik telefonları da alabilirsiniz. Başkalarından gizleyerek gerçekleştirdiğiniz plan ve projeler herkese şaşırtabilir. Hatta sizinle gurur duyabilirler.

Rüyada Birinin Ölmesine Ağlamak

Dualarınızın kabul olmasını ve çok sevinmeye yorumlanır. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçek olması da size mutlu edecektir. Mesela birine yaptığınız bir iyilik varsa bunun karşılığını görmek sizi mutlu eder. Rüyada ölen biri için ağlamak, hiç ummadığınız bir insandan gelecek yardıma ve hayır duasi almaya da yorumlanır. Bu kişiye karşı önyargınız son bulur ve aslında ne kadar iyi niyetli biri olduğunu görebilirsiniz.

Rüyada Mezarlıkta Ağlamak

Sağlık konusunda birtakım problemler ile karşılaşmak anlamına gelir. Sağlık ve sıhhatinize daha da dikkat etmenizde fayda var. Hane içinden birinde de sağlık ile ilgili bir sorun olabilir ve bu durum sizi üzebilir. Hasta olan birini ziyaret etmeniz de gerekebilir. Rüyada mezar başında ağlamak, sevdiklerinizden bir süre uzak kalmak anlamına da gelir. Bazı yorumcular bunu ihanet olarak yorumlar.

Rüyada Gelinlikle Ağlamak

Yakın zamanda çıkacağınız bir yolculuk sizi çok mutlu edebilir. Bu bir iş seyahati olabilir ya da başka bir sebeple seyahat etmeniz söz konusu olabilir. Ancak dönüşte güzel haberlerle geri geleceksiniz ve bu yolculuk size şans getirecek.

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Ayrı olan kişilerin barışması ve hasretlerin son bulması anlamına gelir. Uzun süredir görmediğiniz insanlarla yeniden biraraya gelebilirsiniz ve tekrar hasret kaldığınız hoş sohbet muhabbet ortamı gerçekleşir. Rüyada mutluluktan ağlamak, çok değer verdiğiniz bir insanın gerçekten de sizin verdiğiniz değere değmesine, bu kişinin hayatınızda her daim yanınızda olması ve Sçsize destek olmasına yorumlanır. Bekar olanlar mutlu bir evlilik yaparlar. İşsiz olanlar ise yeni bir iş bulabilirler.

Rüyada Ağlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada ağlamak gerçek hayatta mutlu olmak ve hayır duası almak, karşınıza iyi niyetli insanların çıkması anlamına gelir. Özellikle sevdiklerinizden yana şansınız açık olur. Büyük dilekleriniz kabul olabilir. Yakın zamanda gelen bir haber sizi çok şaşırtacaktır. Bir anda bir işiniz yolunda gitmeye başlayabilir ve yüzünüzü güldürecek haberler gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Merve dedi ki:

  Rüyamda platonik aşkımın sevdiği şarkıyı gözlerim kapalı ve ağlayarak kısık sesle tekrar ediyorum. O sırada sevdiğim adam gelip sol gözümden akan yaşları siliyor. Sonra omzuna yatıp sessiz sessiz ağlamaya devam ediyorum. O da saçalarımı okuyordu. Ardından sevdiğim adam 2 tane yüzük çıkarıyor. Biri tektaş diğeri kırmızılımsı bir yüzüktü. İkisini de takıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle ciddi bir ilişki isteyen birinden haber gelebilir.

 2. Adalet dedi ki:

  Rüyada halanın oğlu bi yere yardım da bulunmuş.o yere yardım etmek sucmuş bundan dolayı halamin oğlu çok ağlıyordu hatta hastalanmış yatağa dusmus bende ona sarılıp seni en iyi ben anlarım benimde başıma aynı şey geldi diye agliyordum

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber alıp onun adına mutlu olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status