Rüyada Ağlayamamak

Rüyada ağlayamadığını görmek, gelen haberler neticesinde sevinmek ve çok mutlu olmak anlamına gelir. İş yaşantısında kazancınız artabilir. Özellikle kendi işini yapan kişiler ticari hayatta büyük başarılar sağlayabilirler. Yakın zamanda müşterileriniz çoğalabilir. Gelen bazı haberleri ile sevinebilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden kişiler de sınavlarından başarılı sonuçlar alırlar. Açıkçası bir süredir endişe ettiğiniz ve haber beklediğiniz bir konuda rahata erişirsiniz. Kuruntularınız boşa çıkar ve yüzünüz güler. Rüyada başkasının ağlayamaması, çok sevdiğiniz bir insana iyilik yapmak ve bunun neticesinde onun kadar mutlu olmak anlamına gelir. Mesela yakın zamanda sizinle dertleşmek isteyen bir yakınınız size içine açabilir ve siz de onun dert ortağı olabilirsiniz. Hatta çözümü bulabilirsiniz. Bir şekilde sevdiklerinize iyiliğiniz dokunacak ve bu durum sizi de memnun edecek.

Rüyada ağlayıp ağlayamamak, çekilen cefa ve kederin son bulmasına, bundan sonra bir şekilde bazı şeyleri geçmişte bırakmaya yorumlanır. Bir süredir kafanıza takılan şeyler artık son bulur. Bazı sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Açıkçası kararsız kaldığınız bir konu netlik kazanır. Özellikle iş arayan kişiler için yeni bir iş fırsatı çıkabilir ve kısa sürede geri dönüş sağlanabilir.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak

Çok heveslendiğiniz bir konuda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sizi beklenti içerisinde sokan biri yakın zamanda tam tersi davranabilir. Verdiği sözleri tutmayarak üzülmenize ve pişman olmanıza da yol açabilir. Bu kişiye güvenmekle hata ettiğinizi anlayabilirsiniz.

Rüyada Cenazede Ağlayamamak

Manevi yönden size endişe veren bir durumdan kurtulmak ve özel hayatınızda huzur ve sükunet duygularının hakim olmasına yorumlanır. Eğer bir süredir anne ve babanız ile anlaşmazlık yaşıyorsanız, şu günlerde aranız düzelebilir. Belki de bir aile büyüğü size bu konuda yardımcı olabilir ve aile içinde destek dayanışma söz konusu olur.

Rüyada Ağlamak Ama Gözyaşı Akmaması

Bir insanın hayatınızdan çıkması sizi pek de mutsuz etmeyecek. Aslında bu kişinin uzun süredir hayatınızdan çıkmasını istiyor olabilirsiniz. Belki de ayrılmak istediğiniz sevgiliniz ya da eşiniz artık buna ikna olur. Açıkçası hayatınızdan çıkan insanlar size üzüntü vermek yerine tam tersi mutluluk verecekler. Bir süredir baskı duyduğunuz birisi konusunda rahat edeceksiniz. Mesela dost çevrenizden de size faydası dokunmayan hatta zararı dokunan biri kendi yoluna gidebilir.

Rüyada Ağlamaya Çalışmak

Karşılaşacağınız bir fırsat ile birlikte hem çok sevinmek hem de çok şaşırmak anlamına gelir. Mesela bekar olan kişiler için kısmetleri bir anda açılabilir. Hiç ummadıkları kadar iyi biri ile dünya evine girebilirler. Eğer iş arıyorsanız yine beklentiniz üzerinde bir işte çalışabilirsiniz. Hayal ettiğinizden de daha güzel şeyler hayatınızda gerçek olur ve çabalarınız boşa çıkmaz. Aslında hak ettiğiniz şeylerin gerçekleşmesi size oldukça memnun edebilir.

Rüyada Ağlayamamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada ağlayamamak kendinizi geri çektiğiniz bir konuda artık cesaret etmek, güzel haberler almak ve başkalarından gelen destekle birlikte yeni bir şeylere başlamak anlamına gelir. Çalışan kişiler iş hayatında daha memnun olurlar. Eğitim hayatı devam edenler de artık sınavlarından daha güzel sonuçlar alabilirler. Hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmeye başlaması sizi mutlu edebilir. Gelecek haberler de bu yönde olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Y dedi ki:

  Ruyamda kardeşim birinin önüne geçip ölüyordu ben dahil kimsse aglamiyordu cok üzgündüm tekrar işe falan gidiyorduk

 2. Aysel içen dedi ki:

  Rüyamda dolgu yaptırdığım ön iki dişim ortadan ikiye bölünüyordu dişin içine baktığımda kenarları çürüktü ama arka tarafına baktığımda ise çimento gibi beyaz bir şey vardı ağlamak istiyordum ama ağlayamıyorumdum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz iki kişi ile kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status