Rüyada Ağzından Diş Çekmek

Rüyada ağzından diş çektiğini görmek, hiç kimseye muhtaç kalmadan tek başına maddi manevi sorunlarınızı çözeceğinize ve tez zamanda mutlu olacağınıza yorumlanır. Üzerinizdeki büyük bir yük kalkar ve kurtulmak istediğiniz bir şeyden en nihayetinde kurtulursunuz. Korku ve endişesi olan kişiler için de hayırlı bir rüyadır. Size korku veren kimseler varsa hayatınızdan çıkarlar. Baskıdan kurtulup rahat bir nefes alınır. Rüyada kendi ağzından diş çekmek, yapılacak yeni başlangıçların size hayır getirmesi anlamına gelir. Yeni bir işe girişecek olanlar için her şey hayırlı olur, kişi yapacağı başlangıçlardan pişman olmaz. Borcu ev derdi olanlar kendi çabaları ile kurtulur başkasına muhtaç olmazlar.

Rüyada başkasının ağzından diş çekmek, dönüp dolaşıp yine size gelecek bir insana yorumlanır. Şu günlerde aranızın açık olduğu biri varsa size haksızlık yaptığını anlar ve gönlünüzü alır. Sevgilisinden ayrılan kişiler için ayrılık acısı son bulur. Eski sevgiliniz sizden ayrıldığı için çok pişman olup geri dönmek için çaba gösterebilir.

Rüyada Ağzından Diş Çıkarmak

Aile içerisindeki sorunların çözülmesine ve kardeşler arasındaki küslüklerin de bitmesine yorumlanır. Kardeşleriniz ile aranızda kırgınlık kalmaz, size yapılan haksızlık varsa telafi olur. Rest çekmiş olduğunuz bir varsa bu kişi gelip size hatasından dolayı özür dileyebilir.

Rüyada Ağzından Diş Çekmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kimin dost kimin düşmanınız olduğu ortaya çıkar ve güveniniz sarsılabilir. Başkalarına minnet eylemek yerine kişi tek başına sorunlarını çözer. Bir türlü anlaşamadığınız ve sizi üzen biri ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Size zararı dokunan her kim varsa kendi yoluna gider.

Ayrıca BAKINIZ: Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Hüsna
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status