Rüyada Ağzından Takma Diş Çıkarmak

Rüyada ağzından takma diş çıkardığını görmek, sevdiğiniz insanlardan hayır görmeye ve size zararı dokunan kişilerden de uzaklaşmaya yorumlanır. Eğitim ya da iş ortamında güvenebileceğiniz insanlar hayatınıza girebilir. İşlerinizde daha keyifli ve azimle çalışabilir ve ödüllendirilebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alırsınız. Mahkemesi olan kişilerin davalarından bekledikleri sonuç gelir ve içlerine serin bir su serpilir. Rüyada ağzından takma dişin çıkması, engellerden kurtulmak ve maddi olanakların artmasına yorumlanır. Kendi işini kurmak isteyenler gerekli sermayeye kavuşurlar. Beklenen toplu para varsa sonunda elinize geçer ve planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada başka birinin ağzından takma dişlerini çıkarması, yeni bir işe girmek ve kazanç kapısının değişeceğine yorumlanır. Mevcut işinizden terfi alabilir ya da yeni bir iş teklifi ile birlikte işinizi değiştirebilirsiniz. Ek gelir kazanacağınız bir iş de olabilir.

Rüyada Takma Dişlerin Dökülmesi

Yeni başlangıçlar yapmaya ve yarım kalan hayallerinize sımsıkı sarılmaya yorumlanır. Bir zamanlar ödün verdiğiniz şeyler için pişmanlık duyuyorsanız elinize yeni fırsatlar geçebilir. Kazancın artması da hayallerinizi gerçekleştirme olanağı sağlayabilir.

Rüyada Takma Dişin Düşmesi

Sıkıntıların son bulmasına ve umutsuz olduğunuz bir konuda umudun ve özgüvenin artacağına yorumlanır. Sizi heyecanlandıran haberler gelebilir. İş ya da eğitim hayatında yeni bir sayfa önünüze açılabilir. Size baskı yapıp yönlendirmek isteyen birileri varsa artık size karışamazlar.

Rüyada Ağzından Takma Diş Çıkarmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, verilen sözler tutulur ve borcu olanlar da borçlarından kurtulurlar. Hasta olanlar için şifasını bulmak demektir. Üzüntüler biter ve iyiliğinizi istemeyen kötü niyetli olan insanların maskesi düşer, kişi dostu düşmanını tanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Seyhan dedi ki:

  Rüyamda karnımda bebek oluyormuş biranda hareket ediyor baya baya hareketleniyor hissettiriyor sonra eşime diyorumki daha yeni oldu nasıl hareket eder siye söyleşiyoruz iki üç defadır karnımda bebek hareket ediyor görüyorum yorumlarsanız sevinirim

 2. Hasret dedi ki:

  Gerçek hayata 6 aylık hamileyim rüyamda karnima dokununca ellerini hissettim tek tek parmaklarını falan saydım çok güzeldii😊ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status