Rüyada Akrabanın Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada akrabanın evinin yıkılması, evinizde rızkın artmasına ve günden güne daha iyi şartlara sahip olmaya, hiçbir akrabaya borcunuzun kalmamasına yorumlanır. Akrabalarınız ile aranızda sorunlar varsa da çözülür ve hanede bereket artar. Bir süredir evinize girmeyen akrabalarınız varsa yakında bir sebeple evinize gelebilirler. Çeşitli sebepler ile akrabalarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Örneğin düğün dernek telaşı için gelebilirler. Ya da başka bir tebrik için de gelebilirler. Ortak iş yapanlar ise işlerini ayırırlar. Akrabaları ile ortaklığı olanlar d abu ortaklığı bozabilirler.

Rüyada yakınının evinin yıkıldığını görmek, kirada oturan ve ev sahibi olamayanlar için kendi evini alıp ev sahibi olmak anlamına gelir. Kiradan kiraya sürüklenen kişiler sonunda kendi evlerinde otururlar. Eğer ev almak için beklediğiniz bir toplu para veya miras varsa da elinize geçer.

Rüyada Akrabanın Evinin Yıkıldığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde bir davet veya güzel bir olay olmasına, maddi imkanların artmasına yorumlanır. Siz ve ailenizi küçük gören ve küçümseyen kişiler benzer duruma düşebilirler. Bir zamanlar size hava atan kişiler de şimdi zor duruma düşebilir. Bu akrabalarınızdan daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Sizi hor görenler yaptıklarından dolayı pişman olurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Ayfer
 2. Huda
 3. Ahmet
  • admin
 4. Xxx
  • admin
 5. Medine
  • admin
 6. Selma
  • admin
 7. Metin
 8. Hacer kotan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status