Rüyada Allah Demek

Rüyada Allah demek, ailenizin saadetinin artacağına ve büyük çaresizliklerin biteceğine yorumlanır. Çok çaresiz kaldığınız konularda önünüze yeni kapılar açılır. İşsiz olan kişiler hayırlı bir işe girip ailesine yeniden destek olurlar. Aileniz ve kendiniz için yaptığınız fedakarlıkların karşılığı gelir. Eğer ailede hasta kimseler varsa sağlıklarına kavuşabilirler. Büyük endişeler sıkıntılar geride kalır. Rüyada Allah dediğini görmek, birinden beklediğiniz yardımın gelmesine ve zamanında yapılan iyiliklerin de karşınıza çıkmasına yorumlanır. Bir zamanlar zor gününde destek olduğunuz biri şimdi size destek verebilir.

Rüyada Allah’ı zikretmek, her türlü korku ve endişenin biteceğine yorumlanır. Uzun zamandır iç huzuru bulamayan kişiler en nihayet iç huzuru bulabilirler. Eksikliğini hissettiğiniz insanlar yeniden hayatınıza girebilir ve aile bağları güçlenir. Rüyada Allah’ı anmak, hayırlı insanların karşınıza çıkmasına ve duaların kabulüne yorumlanır.

Rüyada Korkudan Allah Diye Bağırmak

Aile içi kırgınlıklar ve karmaşanın son bulacağına yorumlanır. Bir süredir ailevi sorunlar yüzünden üzülen ve endişeye kapılan kişiler artık rahat bir nefes alırlar. Ailevi sorunlarınız biter ve sizi dinlemeyen biri sonunda sözünüzü dinleyerek hataya düşmez.

Rüyada Allah’ı Anlatmak

İlim irfan sahibi insanlar ile karşılaşmak ve iyilik görmeye yorumlanır. Ailenize iyi niyetli temiz kalpli insanlar girer. Rüyada Allah’ı gördüğünü sanmak ya da hissetmek, iyi ameli ve güzel hayırlı işler yapmaya, manevi huzuru bulmaya yorumlanır. Rüyada alahın varlığını anlatmak, güzel sözler işitmeye yorumlanır. Hayırlı haberler gelir ve sıkıntılar dertler son bulur.

Rüyada Allah Demek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, huzur ve şifa bulmaya yorumlanır. Aradığınızı manevi huzuru bulabilir ve üzerinize düşen tüm görevleri yerine getirebilirsiniz. Çevrenizde düşkün biri varsa o kişiye yardımınız dokunabilir, iyilikler ile adınız anılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anar Məmmədov dedi ki:

  Rüyada Allahı gördüm.Çok bağırmasada bana dedi ki,neden şeytanın yolunu seçtin.Beni kovub bir denize gönderdi. İçinde bir gemi vardı ve ona bindim. Gemi yepyeni,deniz masmaviydi.Şeytanı da yoldayken hiss etdim.Sonra gemide daha onu hiss etmedim. Rüyadan ayıldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yapılan bir hatayı telafi etmeye yorumlanır.

 2. Melis dedi ki:

  Şimdiye kadar 1 kez gördüğüm ileri derece kanser hastası bir tanıdık için rüyamda Allah bana kişinin ismini söyleyerek onu iyileştireceğini söyledi. Sesini duydum. Rüyadan çok etkilendim. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınızdan hayırlı haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status