Rüyada Altın Bileziğin Kırılması

Rüyada altın bileziğin kırıldığını görmek, ertelediğiniz masraflar ve ihtiyaçlarınız varsa yakında hepsinin birikip yüklü bir masraf çıkaracağına yorumlanır. Görmezden gelinen masraflar da başınıza daha büyük masraflar çıkarabilir. Kişi kar edeyim derken zarara girebilir. Eğer eviniz veya işiniz ile ilgili yapmanız gereken masraflar varsa ertelememenizde fayda var. Yoksa beklediğinizden de fazla para elinizden çıkabilir ve borca girmek zorunda kalabilirsiniz. Eline yüklü para geçecek olanlar da bu parayı beklenmedik masraflara harcayabilirler. Elinize geçen paranın hemen yeri bulunur ve maddi yönden sıkışabilirsiniz. Çalışan kişiler için bir süre ödeme alamamak anlamına da gelir. Ödemelerinizde kesinti yaşanabilir.

Rüyada altın bileziğin elinde kırılması, yeni bir işe girmek çalışan kişiler için kendi işlerinden ayrılacaklarına yorumlanır. Kazanç kapınız değişebilir, başka bir işten geçim sağlamaya başlayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden kişiler için de kendi mesleklerini yapmayacaklarına, başka bir alanda uzmanlaşacaklarına yorumlanır.

Rüyada Altın Bileziğin Eğilmesi

İş hayatında durgun bir dönem geçirmek ve beklenen kazanca hemen ulaşamamak anlamına gelir. İş hayatında bazı yatırımlarınız beklediğiniz gibi sonuçlanmaması yüzünden parasızlık yaşanabilir. Rüyada altın bileziğin bükülmesi, borca girenlerin ödemekte zorlanacağına yorumlanır. Bir yeren gelecek olan ödemeye güvenerek girmiş olduğunuz borçlarınız varsa, beklediğiniz ödeme gelmeyebilir. Size söz verildiği gibi olmaması yüzünden zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada Altın Bileziğin Kırılması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hiç hesapta olmayan harcamalar yapmak ve elinde avucundaki masraflara ödemek demektir. Sağlık masrafları da olabilir, ertelenmesi zor harcamalar ev ekonominizi sarsabilir. İş arayan kişiler ise başvurularından hemen yanıt alamayabilirler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Altın Bilezikleri Çaldırmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status