Rüyada Altın Bilezik Saymak

Rüyada altın bilezik saydığını görmek, geçiminin rahatlayacağına ve tüm eksiklerini gidermeye yorumlanır. uzun zamandır ertelenen masraflarınız varsa bu masrafları karşılayacağınız para elinize geçebilir. Birikim yapıp pahalı bir şey satın almak isteyenler de istedikleri ve gereksinimleri olan şeyi satın alırlar. Ya da mal mülk edinebilir, yeni yatırımlar ile maddi rahata erişebilirsiniz. Bekar olan biri bu rüyayı görürse çok zengin biri ile evlenmesine yorumlanır. Evleneceğiniz kişi ailesi veya kendi zengin olan biri olabilir. Size hayalinizdeki gibi bir düğün yapabilir. Evli olanların da evlerinde rızkı bereketi artar, çok para kazanırlar.

Rüyada çok sayıda altın bilezik saymak, mesleki hayatında büyük kazançlara ve rahata erişmeye yorumlanır. Kendi işini yapanlar ticari hayatta büyük anlaşmalar yapıp büyük paralar kazanabilirler. Genellikle bu rüya para pul şeklinde yorumlanır. Kişinin parası pulu artar, ailesinin de gelirinde artış olabilir. Rüyada altın görmek genellikle hayra yorumlanır ve birikimler çoğalabilir. Bir süredir para biriktirmeye çalışan kişilerin artık para biriktirebilecek kazanca ulaşmaları mümkün olur. Eğer çalınan bir altın eşyanız varsa geri gelir.

Rüyada Altın Bilezik Saymak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zenginlikle tabir edilir ve lüks bir hayatı simgeler. Hayat konforunuz artar ve size değer veren, sayıp seven insanlar çoğalır. Yüklü borcu olanlar borçlarını öderler, artık daha çok ek gelir elinize geçebilir.  Daha çok birikim yapma hayali gerçek olur.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Çamurdan Altın Toplamak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Yıldız dedi ki:

    Rüyamda 36 tane bileziğin vardı ve tek tek sayiyordum sayarkende bazılarını ayırım bunları kendim biriktirip aldım diye de sevinip kendimle ovunuyordum teşekkürler.simdiden

DMCA.com Protection Status