Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, büyük bir kısmetin kapıda olduğuna ve şansın talihin açılmasına yorumlanır. İşsiz olanlar için ekonomik özgürlüklerini ellerine alacaklarına ve işe girip çok büyük kazançlar sağlayacaklarına yorumlanır. İş hayatında zam alabilir ve daha fazla müşteriniz olabilir. Hızla artan geliriniz ile birlikte borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Toplu para bekleyen kişilerin eline yakında bekledikleri yerden bu para gelir. Birine borç verdiyseniz de zamanında öder. Rüyada sarı altın görmek, bekar olan biri rüyasında görürse maddi durumu iyi olan meslek sahibi biri ile evlenmesi anlamına gelir. Evli ise mal mülk edinebilir. Rüyada beyaz altın görmek, temiz haber almaya ve taliplerin artmasına, elinizi attığınız işlerde başarıya ulaşmaya yorumlanır. Başvuru sonucu bekleyenler hayırlı haberler alırlar.

Rüyada külçe altın görmek, zamanında mal mülk ya d apara kaybı yaşayan kişiler için yeniden kayıplarının geri gelmesine yorumlanır. Mahkeme sonucu bekleyenler hayırlı haberler alırlar, sizin lehinize sonuçlanır. Rüyada altın madeni görmek, çok mutlu olacağınız bir haber almaya ve düzenli gelir sağlamaya yorumlanır.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Çalışan kişiler için mesleki hayatlarında problemlerin bitmesine, yeni bir iş olanağı elde etmeye yorumlanır. Rüyada küçük altın görmek, çevrenizde bekar olan biri varsa evlilik telaşına ve düğün dernek için yardımcı olmaya yorumlanır.

Rüyada Yarım Altın Görmek

Hane içerisinde toplu para elinize geçmesine ve size söz veren kişilerin bu sözleri tutmasına yorumlanır. Bir süre önce yatırım yapan kişiler kar elde ederler. Ekonomik gücünüz artabilir, işleriniz açılabilir.

Rüyada Tam Altın Görmek

Yeni bir mal mülk edinmeye, kısmetin açık olmasına yorumlanır. Bekar olan kişiler için zengin biri ile evlenerek konfor içerisinde yaşamak anlamına gelir. Rüyada cumhuriyet altını görmek, muradına ermek ve gönül rahatlığına yorumlanır.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

İş ya da eğitim hayatında kendini geliştirmek, uzmanlık kazanmak anlamına gelir. Yeni iş olanakları elinize geçebilir ya da bir kursa yazılıp farklı alanlarda uzmanlık elde edilebilir. Meşakatli işler ile uğraşanlar işlerini kolaylaştırır. Rüyada altın bilezikleri çaldırmak, maddi kayıpların geri gelmesine ve mesleğinde başarıya yorumlanır. Rüyada başkasının kolunca altın bilezik görmek, yeni iş imkanları elde etmek ve daha çok kazanca yorumlanır. Mesleğinizde görevler de değişebilir.

Rüyada Altın Kolye Görmek

Yeni dostlar edinmek ve toplumda saygınlık kazanmaya, insanların takdirinizi kazanacak işler altına imza atmak anlamına gelir. İşlerinizdeki başarı ile adınız duyulur. İş hayatında sizi örnek alan kişiler olabilir, sevdikleriniz çoğalır.

Rüyada Altın Küpe Görmek

Bir süredir size vermiş olduğu sözü tutmayan biri varsa bu kişi sonunda sözünü tutar. Zamanında iyilik yapılan biri de karşılığını verir ve size bir konuda yardımcı olabilir. Zamanında kalbinizi kıran ve üzen insanlar şimdi gelip af dileyebilirler.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Bekar olanlar için hayırlı bir kısmete ve evlilik hayatında maddi zorluk çekmemeye yorumlanır. Meslek sahibi ve işlerinde başarılı biri ile evlenebilir, birlikte rahat geçinebilirsiniz. Evli olanlar se eşleri ile gurur duyarlar. Eşinizin işlerinde başarısı artar.

Rüyada Altın Almak

Rüyada altın aldığını görmek, mesleki alanda daha fazla tecrübe edinmek anlamına gelir. Yeni bir kursa yazılabilir, yeni eğitim ve iş olanakları elde edebilirsiniz. Rüyada sarraftan altın almak, mal mülk edinmek demektir. Birikimi olanlar değerlendirebilirler. Rüyada altın satın almak, gelirin artmasına veya ek gelir elde etmeye yorumlanır. Rüyada altın hediye almak, dostlarınız ile aranızdaki dargınlıkların bitmesi ve sevdikleriniz ile birbirinizin değerini anlamaya, kadir kıymet bilmeye yorumlanır.

Rüyada Altın Vermek

Güvendiğiniz biri tarafından maddi zarara uğramak demektir. Bu kişi yüzünden evinizin ekonomisi sarsılabilir, sizi borca sokabilir. Rüyada altın satmak, elinizden mal mülk çıkarmak anlamına gelir. Aileden birine para vermeniz gerekebilir. Rüyada altın ve para vermek ise, borçların bitmesine ve maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Altın Bulmak

Zamanında yapılan yüklü harcamalar yüzünden şimdi sıkıntı çekmeye ve pişman olmaya yorumlanır. Güvendiğiniz bir insan da güveninizi sarsabilir. Rüyada altın bulmak ve saklamak, size maddi külfet olan birine yorumlanır. Bu kişi mal mülkünüze göz dikebilir. Rüyada çamurdan altın toplamak, zoru ve imkansızı başarmaya yorumlanır. Önünüzde engel kalmaz ve hak adalet yerini bulur.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Topraktan Altın Bulmak

Rüyada Altın Çalmak

Yıllar önce hayal edilen bir şeyin gerçek olmasına ve sizinle birlikte sevdiklerinizin de mutlu olacağına yorumlanır. Önünüze büyük bir şans çıkabilir, bir anda hayatınızı değiştirecek olaylar olabilir. Zamanında verilen emekler boşa gitmez. Özel hayatınızda ayrılık yüzünden üzüntü duyanlar yeniden barışabilirler.

Rüyada Altın Çaldırmak

İç sıkıntılardan kurtulmaya, büyük engelleri aşmaya yorumlanır. Sürekli size köstek olan insanlar varsa yolunuzdan çekilirler. Özel hayatında ayrılık ya şayan ya da boşanma aşamasında olanlar ise başkasının dolduruşuna gelmemeye dikkat etmeliler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Altın Bilezikleri Çaldırmak

Rüyada Altın Takmak

Sizden iyilik bekleyen biri olabilir. Aile fertleri arasında ya da arkadaş çevresinden yardıma ihtiyacı olan biri olabilir. Biri ile dert ortağı da olabilirsiniz. Rüyada altın takı takmak, herkese örnek olacak işler yapmak, yeni plan ve projelerinizde başarılı olmaya yorumlanır. Anne babanızın sizinle gurur duyacağı güzel olaylar olabilir.

Rüyada Altın Saklamak

Uzun süredir size veya ailenize külfet olan biri varsa kendi gelirinizi kazanır. Maddi yönden eliniz rahatlar ve kendi paranızın bereketi artar. Sürekli sizden beklenti içerisinde olan kişiler yüzünden ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Rüyada Altın Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sofranızda rızkın artmasına ev bolluk bereket içerisinde yaşamaya yorumlanır. Bekar olanlar varlıklı biri ile evlenip aile hayatında geçim derdi çekmezler. Evli olanların evlerine giren paranın miktarı artar. Kariyerinizde bereketli bir sürece girebilir, ticari hayatta çok başarılı olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

12 Yorum

 1. Gülsen
 2. Enes
  • admin
 3. asya
  • admin
 4. Hazal
 5. Hamza K.
  • admin
   • Zeynep
    • admin
 6. Adalet
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status