Rüyada Annenin Seni Koruması

Rüyada annenin seni koruması, ailenizin beklentilerini karşılamak ve onları mutlu etmeye yorumlanır. İşsiz iseniz yeni bir işe girerek ailenizi de mutlu edebilirsiniz. Anne babanızın sizin için duaları kabul olur. iyi bir eğitim veya kariyer hayatına sahip olunur. Bir süredir beklediğiniz haber de size ulaşır. Sınav sonucu bekleyenlerin notları iyi gelir. Başvurularından henüz bir haber alamayanlar da yakında hayırlı haberler alabilirler.

Rüyada anne uyarısı görmek, çevrenizde yalan söyleyen bazı insanların yalanlarını öğrenmeye yorumlanır. Sizden asıl yüzünü saklayan kişilerin maskesi düşer ve gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen bir iş de erkenden ortaya çıkar ve başkaları yüzünden mağduriyet önlenir.

Rüyada Ölmüş Annenin Seni Koruması

Karşınıza temiz kalpli iyi insanların çıkmasına yorumlanır. Hayatınıza dürüst temiz kalpli insanlar girer. Eğer bekar iseniz hem ailesi hem de kendi iyi niyetli biri çıkar. İyi bir ile yuva kurabilirsiniz. Bekar olanlar da eşleri ve çocuklarından hayırlı haberler alırlar.

Rüyada Annenin Seni Koruması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, güven veren insanların hayatınıza girmesine ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır. Ailenizin de tanıdığında seveceği dostlar hayatınıza girebilir. Özel yaşantınızda hayırlı gelişmeler olur ve sevinciniz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sedat dedi ki:

    Ruyamda bir evin önünde oturuyordum sağ tarafta yüksekçe Bi yerde teyzem oturuyor sol tarafta biraz daha yüksek Bi yerde teyzemin oğlu bişeyler yapıyor çalışıyorduaşağı tarafta annem bişeyler çalı odun gibi bişey yakıyordu ormanlık gibi Bi yerdi sakin ve koşarak annemin yanına gittim tepe gibi Bi yerden önce köpekler (5-10) tane sonra bir tane tilki geldi tilki ile göz göze geldim annem elimden tuttu korkmuştuk ikimizde uyandım

DMCA.com Protection Status