Rüyada Arabanın Kontrolünü Kaybetmek

Rüyada bir arabanın kontrolünü kaybettiğini görmek, çok güvendiğiniz planlarınızın aksamasına ve talihsizlik yaşamanıza yorumlanır. Bazı plan ve projelerinizde bir takım aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Belki de yarım kalan planlarınız yüzünden moraliniz bozulabilir ve başkalarından destek almak durumunda kalabilirsiniz. Özellikle iş veya eğitim hayatında yeni planlarınızda gecikme ya da ertelenme söz konusuysa, bir müddet sabr etmeniz gerekecek. Bazı şeyleri zamana bırakmak lazım. Eğer aceleci davranırsanız ve olmayacak şeyleri zorlarsanız, sonunda siz zararlı çıkabilirsiniz ve bu durum sizi pişman edebilir.

Rüyada araba sürerken kontrolü kaybetmek, başkalarının size vereceği sözler konusunda oldukça temkinli olmanızda fayda var demektir. Çünkü size güven verip sonrasında güvenini sarsacak davranışlarda bulunabilirler. Mesela sizin iyimser yanınızı kullanıp kendi çıkarları için bir şeyler yapabilirler ve siz zarara uğrayabilirsiniz. Yakın zamanda sizden borç isteyen birileri olabilir. Ancak borç vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz. Yoksa verdiğiniz parayı geri almanız zor olabilir. Ortak işlerde de temkinli olun.

Rüyada Başkasının Araba Sürerken Kaza Yapması

Siz her ne kadar her şeyi doğru düzgün yapsanız da başkalarının hataları yüzünden cezalandırılacağınıza yorumlanır. Mesela iş hayatında başkasının sorumsuzluğu yüzünden siz zarara uğrayabilirsiniz ya da sizden yüksek mevkideki insanlardan tepki görebilirsiniz. Yine aile hayatında da sizin yaptığınız bir hatadan dolayı tepki görmeniz ve kalbinizin kırılması olasıdır.

Rüyada Arabanın Kontrolünü Kaybetmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada arabanın kontrolünü kaybettiğini görmek bazen insanların güveninizi sarsacağına yorumlanır. Hatta güvenmekle hata duyduğunuzu anlayacaksınız. Mesela size iyi yüzünü gösteren kişilerin yakın zamanda kötü yüzleri de ortaya çıkabilir. Bazen insanlara körü körüne inanmak aslında başlı başına bir hata olabilir. Bunun farkına geç de varsanız biraz daha sabırlı olmanız gerekecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Çiğdem
 2. Nuran
 3. kaya
  • admin
 4. İlknur
  • admin
 5. Ahmet
  • admin
 6. Ferhat
  • admin
 7. ayse
  • admin
 8. Furkan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status