Rüyada Arabayla Kaybolmak

Rüyada arabayla kaybolduğunu görmek, yaşantınızda meydana gelen bir takım belirsizlikler yüzünden sıkıntılı günler geçiriyorsanız yakında bu belirsizlikler ortadan kalkar. Sonunda her şey netleşir ve beklenen yerden de haber gelir. Eğer biri size söz verip geri dönüş yapmadıysa da geri dönüş yapar. İş ile ilgili haber bekleyenler de hayırlı haber alırlar. Sonunda ne yapıp etmeniz konusunda kafanızda net düşünceler oluşur. Rüyada arabayla giderken kaybolmak, hayatınızda meydana gelecek değişikliklere ve yeni bir yere yerleşmeye yorumlanır. Kişi iş veya eğitim gibi önemli sebepler ile başka bir yere yerleşmeyi düşünebilir. Rüyada araba sürerken kaybolmak, uzak mesafe ilişki yaşayanların ilişkilerinde çalkantılı bir sürece yorumlanır. Uzakta yaşayan kişilerle görüşeceğiniz tarihte değişiklikler olabilir.

Rüyada arabayla yolda kaybolmak, hayatındaki karmaşanın düzene girmeye başlamasına, maddi ve manevi olarak hayatınızda her şeyin olumlu olacağına yorumlanır. Eğer gidişattan memnun değilseniz bir şeyler değiştirme şansınız olabilir. İş veya eğitim hayatında bir değişim olabilir.

Rüyada Arabanın Kaybolması

Başka bir yerde iş bulmak ve ailesinden uzakta yapamaya, ev düzenini taşımaya yorumlanır. İş veya başka sebepler ile başka bir yere taşınmanız gerekebilir. Kişi daha önce yaşamadığı bir yerde yaşamaya ve hayatını sürdürmeye başlayabilir.

Rüyada Arabayla Kaybolmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi manevi meydana gelen belirsizlikler yüzünden canınızın sıkılmasına ve plan yapamamaya yorumlanır. Geliriniz ile ilgili de ortaya çıkacak olan problemler biter, maddi manevi ümitsizliğe düşenler işlerini yakında yoluna koyarlar. Parasal sorunlar yüzünden eli kolu bağlı kalanların bu sorunları da çözülür ve isteklerine kavuşurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Erdinç Ercan dedi ki:

  Ruyamda gec saatlerde kiz arkadasimi kapinin önünde arabada bekliyodum. Kız arkadaşım binadan tanıdık bir erkekle çıktı ve sohbet icindelerdi. Sonra ben birşey yokmuş gibi arabayla ordan ayrıldım ve kız arkadaşım beni aradı ve telefonda ne konustugunu dinletiyodu ve aniden telefon kapandı bu arada arabayı sürerkek yolumu kaybetmiştim ve nereye gittiğimi bile bilmiyom kız arkadaşımı aradım ve bana seni sonra arıyacağım diye telefonu kapattı. Dönmek istedim ve navigastonu acmak için köşefe durmak istedim ama aniden firenlediğim için kaza yaptım ve araba yan döndü. Yara bile almadan arabayı cevirdim ve uyandım.

 2. Nur dedi ki:

  Arabamla yolunu çok iyi bildiğim yere gidicem ama kayboluyorum birilerine soruyorum ama bana söylemiyorlar benimle konuşmuyorlar tekrar yola gidiyorum baya gittikten sonra bir anda kendimi kendi evimde buluyorum ardından (arabaya binip binmedigimi hatırlamıyorum) kendimi gideceğim yerde buluyorum ve yol sorduğum kişileri onlarla bir alakamız olmamasına rağmen orda buluyorum çok garipti.

 3. Mehmet dedi ki:

  Ben ve arkadaşim şahsi arabalarımızla yoldayız galiba eve gidiyoruz o önde ben onu takip ediyorum sonra onu kaybettim bende kayboldum sonra bi baktim dağ yol dağ gidiyor ama dağ içine giriş var güvenlik felan sonra o. Kaybolan arkadaşimda arkamda geliyor ve aşa dönüyor ama inmiyoruz sadece aşa yöne dönüyoruz

 4. Merve dedi ki:

  Rüyamda çok yakın bir arkadaşım arkadaşını evine bırakmak için arabayla çok karmaşık bir yola giriyor ve kayboluyolar ve ben de onların peşindeyim arabam ile. Ve çok az benzin ve gazım var her an yolda kalabilirim ve hiç bilmediğim bir yolda… Sonra geri dönmeye karar veriyorum, ama kafam çok karışık… Nerden gideceğimi bilmiyorum… Kayboldum..Aşırı kötü bir rüyaydı bunu yorumlar mısınız lütfen? 🙁 Terler içinde uyandım 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden gelecek davete ve başvuru onayına yorumlanır.

 5. Tugay dedi ki:

  Bi yere gitmek istiyorum arabayla biri tarif ediyor ama kayboluyorum bilmediğim sokaklara giriyorum bu ne demektir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden davet almaya yorumlanır.

 6. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, çok sıkıntılı bir rüya gördüm, küçük yegenim kaybolmuş, arıyoruz arıyoruz yok, annesi delirme aşamasına gelmiş, bir taraftanda diyorki, benim çocugumu falanca kaçırdı, büyük ihtimalle fidye isteyecek, ne kadar paramız varsa birleştirelim deyip hepimizden paralarımızı istiyor, felaket yıkık ve üzgün, bende ne fidyesi arayan falan yok çocuk tümden kayboldu diye dşünüyorum, çocuk tamamen kayboldu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içi kaygı ve sorunların yakında çözülmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status