Rüyada Arabayla Takip Edilmek

Rüyada araba ile takip edildiğini görmek, uzun süredir devam eden rekabetin son bulmasına ve zafer elde etmeye yorumlanır. İş hayatında ya da özel hayatınızda sizinle rekabet içerisinde olan kişiler varsa geride kalırlar. Kendi başarılarınız ile başkalarını eleyebilir, kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Özellikle de iş hayatında makam mevki yükselmesi ya da alınacak ödüller ile birlikte prestijiniz artabilir. Sizi çekemeyen kişiler olsa da ne yaparlarsa yapsınlar geri planda kalırlar. Rüyada araba tarafından takip edilmek, aynı zamanda uzun süredir gidip görmek istediğiniz yere gitmek anlamına gelir. Başka bir şehirde iş ya da eğitim için verdiğiniz mücadeleye değdiğini göreceksiniz. Sizi taklit eden ve hayallerinize özenen kıskanan kişiler olabilir, fakat emeline ulaşan kişi siz olursunuz.

Rüyada arabayla birisini takip etmek, uzun bir yolculuğa çıkmak ve bir süre özle hayatınızda yalnız kalmak istemek anlamına gelir. Sizi yoran bazı şeylerden uzaklaşmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Atlattığınız sorunların ardından bir süre yaşadığınız yerden uzaklaşmak size iyi gelebilir. Özellikle de ilişkisinde sorunlar yaşayan kişiler artık ayrılmak ve kendi hayatlarına odaklanma kararı alabilirler.

Rüyada Arabayla Takip Edilmek ve Korkmak

Hayatınızın bir anda değişebilmesi ve negatif etkenlerden uzaklaşmak, sizi aşağı çekmeye çalışan insanların hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Eşiniz ya da sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız ya da eski sevgiliniz sizi rahatsız ediyorsa, ilerleyen günlerde özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Bu kişi hayatınızdan temelli çıkmaya ikna olur.

Rüyada Arabayla Takip Edilmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sürekli siz ne yapsanız takip eden ve kıskanan kişilere yorumlanır. Hep üzerinizde gözü olan kişiler olabilir ve ayrıca özgürlüğünüzü de kısıtlamaya çalışan kişiler tarafından rahatsız edilebilirsiniz. Ancak tez zamanda bu durumdan kurtulacak ve başka bir yerde iyi olanaklar elde etmeniz olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Reyhan Şeyma Yakut dedi ki:

  Rüyamda dağ evindeydik kız kardeşim ve üç kız arkadaşım ile gezmeye çıkıyorduk. Sonra sarı ve yeşil karışımı gibi parlak bir arabanın bizi takip ettiğini gördük içerisinde iki tane adam vardı bir tanesi çıktı yeşil tişört vardı üstünde güldü takip mi ediyorsunuz falan dedim evet dedi sonra polisi ararım dedim çok korkmuştum o da ara sakıncası yok dedi aradım hızlı hızlı konuştum ama adresi bilmiyordum bulun bizi dedim sonra da bir şey olmadan uyandım çok merak ettim anlamını Allah hayır etsin inşallah.

 2. Rizvan dedi ki:

  Rüyamda Evden çıkıb bir yere gidiyorum.Fakat yolumu kayb ediyorum.Uzun geniş ferah yolda yürüyorum.Sonra böyük köye geldiğimi uzakdan çok güzel binaların olduğunu ve bu zaman kayb olduğu gördüm.Sonra beni araba takib ediyordu ben çok korkdum.Orda da uyandım.

 3. Seher dedi ki:

  Bugün sevgilim 7 yaşından beri hep aynı rüyayı gördüğünü söyledi.Siyah bir arabanın sürekli üzerine doğru sürdüğünü kaldırıma bile çıksa oda peşinden geldiğini söyledi.Merak ettim nedir acaba?

 4. Nezahat dedi ki:

  Rüyamda parktaydım sonra bi adam gördüm bana bakıyordu eve doğru yürümeye başladım hala bana bakıyordu ama tanımıyorum sonra koşmaya başladım ama arkamdan gelmiyodu yinede korkup bir eve saklandım adamda arabasıyla geçip gitti sonra uyandım

 5. mahinur dedi ki:

  Ruyamda bir iple agacların üstünden kendimi ceke ceke ilerliyordum altımda bir gol vardi bir beyaz ve buyuk araba beni takip ettigini gordum ve suya dustum düşerken gözume kiraz carptı. gece oldu birilerinden kacıyordum bir evin camından biriyle beraber atladım ve gözüme jilet ilişti. yanımdaki el feneri ile onumu aydınlatmaya calıştı ama yarım yamalak aydınlattı sonra bir motorlu erkekten yardım istedim ama yardim etmedi karanlikta 3 tane ufak cocuk da vardi.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş imkanına, görevlerin değişmesine yorumlanır.

 6. Sevinç dedi ki:

  Rüyamda siyah araba tarafından takip ediliyordum arabamı bulup bekliyorlardı sonra ben polisi arayarak ondan yardım istedigimi durumu polise anlattigımi görüyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir başarıya ve rakiplerin geride kalmasına yorumlanır.

 7. Selen dedi ki:

  Rüyam da nişanlım, bir adamla bana laf attığı için uzaktan bağırıyor ve tartışıyor, tartıştığı adam arabayla bizim bindiğimiz arabayı takip ediyor. Sürekli onun ön farlarının ışıklarını görüyor sapsarı ve çok korkuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızda anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 8. Gunay dedi ki:

  Ruyamda siyah bir jipin beni takib etmesini goruyorum. Amma boyle yasi 40 45i gecmis birisi.Korkuyorum ve east hele bir eve girib arama yapiyorum. Evin sahibi ne olduguna soruyor onu ona anlatiyorum ve sasiriyo o mu seni takib etdi diye soruyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş haberi veya fırsat elde etmeye yorumlanır.

 9. Medine dedi ki:

  Rüyada beyaz bir Arabanın beni takip etmesini fsrk etim icindekide üvey kardeşindi sanki ve ben oglumun arkadasinin evine gittim kapiyi calmadan o kisi acti o esnada siyah montunu giyerken arabanın pesinden gitti sanki o anda Ayaklarıma baktim oğlumun arkadaşını ayakkabılarını giymişim biri beyaz biride siyah spor ama farkıydılar beni takip eden o arabada n kaçarken dahada takip edildiğini fark ettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir sebeple yolculuk yapmaya yorumlanır.

 10. Nilüfer Akin dedi ki:

  Rüyamda simsiyaha arabayla takip ediliyorum arka camı açıyor ama önceki şoförü göremiyorum ve hızlı yürümeye başlıyorum peşimden geliyor Korkuyorum ve uyanıyorum nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile görüşmeye yorumlanır.

 11. Mualla dedi ki:

  Rüyam da iş çıkışı eve gidiyorum. Beyaz Bi araba farlarını yakmış yanıma yaklaşıyor. Birden korkup kaçıyorum. Sonra peşimden araba da hızla geliyor. Korkup bağırıyorum. Ama sesim çıkmıyor. Yanıtlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size yalan söyleyen biri varsa öğrenmeye yorumlanır.

 12. Sibel dedi ki:

  Rüyada kendi arabanızla giderken birileri arabasıyla bizi takip etmesi nedir yanitlarsaniz memnun olurum

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz biri ile karşılaşmak demektir.

DMCA.com Protection Status