Rüyada Asansör Kapısına Sıkışmak

Rüyada asansör kapısına sıkıştığını görmek, büyük bir sınava girecek olan biri için sınavında başarıya ulaşmasına yorumlanır. Eğitim hayatında önemli bir sınavı olan kişiler çalışmalarının karşılığını alırlar. Mesleki hayatında da yeni başvur ve mülakata girenler sonunda çok sevinecekleri bir haber alırlar. Eğer bir anlaşma için çaba gösteriyorsanız sonunda bu anlaşma olur. Kısacası uzun zamandır çok çalışıp çabalayarak gecenizi gündüzünüze katarak çalıştığınız konularda başarı yakın demektir.  Rüyada asansörde kalmak sıkışmak, rakiplerini geride bırakmak ve sonunda şeytanın bacağını kırmak anlamına gelir. İş ve meslek hayatında şansınız açılır, terfi alınır. Başka bir yere atama bekleyen kişilerin atamaları olur. Sonunda beklenen haber gelir ve iş hayatında hakkınız olan konum, makam mevkiye sahip olunur.

Rüyada asansör kapısına sıkışıp yardım istemek, duygusal davrandığınız bazı konular varsa daha ciddi olmanızda fayda var demektir. Daha mantıklı yaklaşmanız ve kendi önceliklerinizi düşünmeniz gerekir. Sadece sevdiklerinizin istek ve arzuları ile hareket ederek mutsuz olabilirsiniz. Kritik bir karar alınması gerekebilir.

Rüyada Asansör Kapısına Sıkışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, büyük sorunların üstesinden gelmek ve riskli süreçleri başarı ile atlatmaya yorumlanır. Eğitim ya da iş hayatında riskli bir sürece girenlerin emekleri karşılığını verir. Hiçbir çaba boşa gitmez ve hakkınız neyse ona sahip olunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status