Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek, gelen bir müjdeli haberi tüm sevdikleriniz ile paylaşacağınıza yorumlanır. Her geçen gün sevinciniz artar, sizi mutlu eden olaylar olur. Sevdiklerinizi de mutlu edecek bir şeyler başarabilirsiniz. Örneğin iş ya da eğitim hayatındaki yenilikler ve atılan adımlar şans getirir. Meydana gelen güzel olaylar ile birlikte sevdikleriniz çoğalabilir. Kendi ideal ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Aşk hayatından çok kendi idealleriniz ağır basabilir. Rüyada sevdiğin kişiyi görmek, eğer ilişkiniz yoksa aşk hayatında çok talip çıkmasına yorumlanır. Sizinle görüşmek ve kalbinizi kazanmak isteyen insanlar olabilir. Aşık olduğunuz insandan duygularınızı gizlemeniz gerekebilir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi başkasıyla görmek, aşık olduğun kişi ile daha sık görüşmek ve mutlu bir ilişkiye yorumlanır. Kişi aşk hayatında aradığı mutluluğu yakalar. Duygularınıza karşılık bularak aşk hayatında sevinç ve neşe dolu günlere erişebilirsiniz.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Öpmek

Yalnız kalmamaya ve her an sizi sevip kollayacak bir insana yorumlanır. İlişkisi olan veya evli olan kişiler sevdikleri ile çok mutlu olup, daha çok değer kıymet bilirler. İlişkisi olmayanlar da aşık oldukları insana karşı duygularına karşılık bulabilirler.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Evli Görmek

Özel hayatında yaşanan bir takım olayların bitmesine, özel hayatında neşe ve mutluluğa yorumlanır. Zamanında yaşanan bir takım olayların ardından şansınız açılır. Bekar iseniz, aşık olduğunuz kişi ile nikah masasına oturabilirsiniz.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Evinde Görmek

Evinizde huzura ve sevince, sevdiğiniz insan ile daha sık görüşmeye yorumlanır. Eğer sizden hoşlanan başka biri varsa da size duygularını açabilir. Aşık olduğunuz bir insan varsa bu kişiden büyük bir iyilik görülebilir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişinin Ailesini Görmek

Ciddi bir ilişkiye başlamak ve sevdiğiniz insan ile evlilik yolunda ilerlemeye yorumlanır. Aşk hayatında verilen kararlar sizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilir. Aileniz evliliğinize destek verebilir ve sevenler kavuşur.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyle Sevgili Olmak

Özle hayatınızda çok mutlu olacağınıza ve el üstünde tutulacağınıza yorumlanır. Gelecek günlerde başlayan bir ilişkinin ardından mutlu olmaya, saadete yorumlanır. Eski sevgiliniz de size geri dönmek isteyebilir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyle Gezmek

Uzak mesafe bir aşk yaşamaya ve birlikte çok mutlu olmaya yorumlanır. Sizden hoşlanan başka birine karşı da duygularınız oluşabilir. Kişi başka birine ilgi duyarak aşık olabilir. Bu kişi bir süre dost olduğunuz bir insan olabilir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişinin Sana Gülümsemesi

Sizi el üstünde tutacak ve kendinizi değerli hissettirecek bir insanın hayatınıza gireceğine yorumlanır. Kader yüzünüze gülümler, aşk hayatında mutluluk daimi olur. Kişi çok seveceği bir insan ile birlikteliğe başlayabilir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, manevi yönden huzuru bulmak ve ideallerine erişmek demektir. Zamanında kurulan hayaller gerçek olur, aşk sizin için ikinci planda kalabilir. Şu günlerde kişi kendi işleri ve hedefleri ile meşgul olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ahmet dedi ki:

  Ruyamda ben annemin evindeyim yatak veya bir Somya gibi bir yerde oturuyorum o anda aşık olduğum bayan yanımda beliriyor ve siyah eşofman altı giymiş üstünde pembe bir bluz gibi giysi var.yanıma oturuyor ve ben yana kayiyorum ona yer vermek için ama az kalsın dusecektim çok az yer kaldı bana .ama onu görünce çok mutlu oldum.anneme içerde yemek yapıyordu. Nedir bu rüyanın yorumu saygilarimla

 2. Fatma Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda aşık olduğum erkekle bir bankta otururduk. Babası gelince ayağa kalktım. Babası bana dediki demekki Onur’la evlenmeye karar vermişsiniz. Ben de utandım ve kemkum ettim. Sonra babası beni karısının yanına götürdü. Bir eve gittik. Orda bir kadın vardı bana onurun bayram abisinin evinde yaşayacaksınız dedi. Sonra onurun annesi bana bir kız gösterdi. Dediki Onur bu kızla evlenecekti. Ben de sinirlendim ve Onur’la ben evlenicem dedim ve elimdeki mektubu burusturdum. Çok gerçekçiydi. Normalde sevgili değiliz.

 3. Özcan dedi ki:

  Ondan bı hafta sonra Rüyamda kalabalık bir yerdeyim öyle oturuyoruz ilk önce ne olduğunu bilmiyorum ama gönül verdiğim kızın orda oldunu biliyorum sonra kız önümüzden geçiyor ve o arada onla göz göze geliyoruz ben hemen başımı eğiyorum çünkü gerçek hayatta ne yaptıysam hayır dedi bende rahatsız olmasın diye başımı eğdim ama beni gördü ve gitti zaman sonra farkettim ki düğündeyiz herkes eğleniyor yanımda bı arkadaşım – vardı oda kalkmış gitmiş eğlenceye katılmış ben öylece oturuyorum sonra kız tekrar önümden geciyor bu sefer yanında bir arkadaşı var ben yanlız oturuyorum biseyler oluyor arkadaşıyla bşy konuşuyorlar, sanki yanıma gelecek gelemiyor arkadaşı ona cesaret vermek için ugrasiyor,oda yok ben millete daha yemek falan verecem diyor ama arkadaşı onu tutmuş cesaret vermeye kararlı zaten hemen yanimdalar sonra ne oluyorsa kız bana bakıyor ve tamam diyor ben şaşkın tabi hala inanamıyorum evet dediğine.. ben denicem diyor ve ağlıyor sanki sevinç gözyaşları yada çok geç evet dediği için sanki değerimi anlamış gibi , bende ah be havvam ah be diyorum, tamam diyorum sen git biraz kendine gel konuşuruz diyorum ve elimi tutuyor bana sarılıyor. O an uyandım saate baktım 4:20 di

 4. Özcan dedi ki:

  Rüyamda evlenmek istediğim kızın ailesinin evindeydim oturmuştum kız disardaydi evde olduğumu bildiği halde eve gelmiyordu,sonra kalktım annesi falan uğurlarken anne abla kardeşi yanımda kızda bizden biraz uzakta evin önünde Tam gitcem annesi bana sarıldı dediki  ben onla konuscam, bende dedimki yok konuşma istemiyor geliba dedim  annesi bana sarıldı olacak dedi, çok samimiydi ağlıyordu hepimiz öyle sanki mutluluk yaslariydi, bende (Allah herşeye kadirdir) dedim , sonra komşuları ne oluyor dedi oda kızımızı evlendiriyoruz dedi. Not: gerçek hayatta istemiştim ailesi küçük dedi kızda ben evlenmeyi düşünüyorum dedi

 5. Yusuf dedi ki:

  Öncelikle rüyamda gördüğüm kişiden ben çok hoşlanıyorum, ama o bana karşı böyle duygular hissetmediğini söyledi. Şimdi gelelim rüyaya, rüyamda çarşıda dolaşırken onu gördüm oda beni çok üzgün görünüyordu, bende yıllardır onu görmemişim unutmusum gibi bir hissiyat vardı içimde, sonra ondan uzlaşmaya başladım benim pesimden geldiğini fark ettim ama ben gerçekte bana verdiği mutlulgu hissedemedim uzaklaşmak istedim yine üzüldüğünü de görüyorumdum, en sonunda otobüs duraklarında beklerken arkama geldi ve elimden tuttu orada uyandım. Hatirladiklarim bunlar yorumlarsaniz sevinirim.

 6. Ceren dedi ki:

  Normal hayatta arkadaşımın düğününde beni sorup duran benim de onu beğendiğim kişi düğünü olan arkadaşımın kuzeni hep gösterirlerdi ama arkadaşımın kuzeni diye o gözle bakmak istemezdim.Neyse bu kişiyi bugün rüyamda gördüm.Annesi babası ve kendisi vardı ve bizim evimize misafirliğe geliyorlardı .Muhabbet ediyoduk sonra babasının yanına gitmişti ,yemek yiycektik yemek hazırladı sanırsam bende pilav yapıyım diyodum falan ama yanlış yapıyorum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz değer verdiğiniz birinden güzel haberler ve iyilik görmeye yorumlanır.

 7. Nisa dedi ki:

  Rüyamda 3 oldu aşık olduğum kişiyi görüyorum ve en sonki rüyamda onun kardeşi bizim evimize gelmişti ve onunla beraber onların evine gittik ve aşık olduğum kişide evdeydi, onunla konuşmak istediğimi söyledim ve beraber dışarı evin önüne indik ondan sonra onun gözlerin içine baktım ve birden ona sarılacaktım oda sarılacaktı ama birden arkaya çekildi ve kapıdan babamın çıktığını gördü ondan geriye çekilmiş, sonra tek tek ailem çıktı kapıdan ama ne ara girmişlerdi bilmiyordum arabaya gidiyorlardı ve sonra bende arkalarından gittim ve aşık olduğum kişi birden benim ismimi çağırdı ve bir randevu verdi konuşacaktık ve araba çalışınca arkama baktığımda bana el sallamaya başlamıştı ve 2 tane öpücük göndermişti, bu rüya ne anlama geliyor? Lütfen cevap verin, Teşekkürler!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sorunların çözülmesine, refaha yorumlanır.

 8. Almira dedi ki:

  Rüyamda aşık olduğum erkeği 3 oldu görüyorum ve en son rüyamda onun kardeşi bizim evimize gelmişti ve ondan sonra onların evine gittik ve aşık olduğum kişiyi gördüm ondan sonra ben onunla konuşmak istediğimi söyledim ve dışarı evin önüne indik ve ben önce onun gözlerinin içine baktım ve ondan sonra ona sarılmaya çalıştım oda sarılmak istedi ama birden babam kapının önüne çıktı ve arabamıza girdi ve tek tek ailem çıktı ne ara girdiler eve bilmiyorum ve ondan sonra bende arabaya binerken birden benim ismimi çardı ve bir randevu verdi orda anladım ki benimle konuşmak istediğini, biz arabaya bindik ve yola çıktık ve bana el salladı ondan sonra bana öpücük gönderdi, bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında güzel bir olaya ve gelecek habere sevinmeye yorumlanır.

 9. bengisu dedi ki:

  rüyamda sevdiğim kişiyi çağırdım yanıma tamam geleyim dedi içeride bir oda vardı masanın tekinin sandalyesine oturdum onada yanıma oturmasını söyledim yok ben seni göreceğim karşına oturacağım dedi .Ben biraz üzülsemde çok mutlu oldum dışarıya çıktığımızda bana beni sevdiğini söyledi bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden iyilik görmeye yorumlanır.

   1. bengisu dedi ki:

    şimdi mi?

 10. Yasemin dedi ki:

  benim cok onceden gordugum bir ruyam vardi henuz daha da cikmadi belki bir zamani vardir ama yazmak istiyorum. Platonik olarak hoslandigim bir oglan var ailesi de aile dostlarimiz. Ben ruyamda anne babasi ve hoslandigim kisinin bize geldigini gordum ama hoslandigim kisinin kardesleri yoktu ruyamda sadece ucu vardi. Annesi bana cok icten sarilmisti boyle kizim dercesine. Bende ona sevgiyle sariliyordum daha sonra Babasi da gelinini cok seviyorsun herhalde gibisinden bir sey soylemisti, hoslandigim kisi beyaz gomlek giymisti ama ceket yoktu ustunde basini egip gulumsuyordu, babam da daha degil dercesine konuyu kapattirmisti annem de mutfaktan dinliyordu bizi. Yorumlarsaniz sevinirim iyi gunler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden gelen habere çok sevinmeye yorumlanır.

 11. Melisa dedi ki:

  Ben ruyamda platonik oldugum kisinin, yeni evlenmis abisinin hanimini gordum ruyamda, onunla sohbet ediyordum konusuyorduk havadan sudan, hayatimda da birkez gordum kizi dugunlerinde. Daha sonra hoslandigim kisiyi goruyorum bana sevgiyle bakiyo ilgileniyo.Yanimdan ayrilmiyo, Dedem o sira evde bir seyin tamir edilmesini istiyo bize soyluyo bizde balkona cikiyoruz o seyi tamir edebilmek icin. Ruyayi yorumlarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile görüşmeye ve aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

 12. sudenur dedi ki:

  ruya tabiri icin cok tesekkur ederim. Benden hoslanan kisi benm sevdigim ( platonik) kisi olabilir mi? yoksa baska biri midir

 13. Sudenur dedi ki:

  Ben ruyamda platonik oldugum kisiyi zayif olmasina ragmen bu aralar ruyalarimda biraz kilo almis gordum. Bide bugun gordugum ruyada onlara misafirlige gitmistik kiz kardesiyle arkadasiz, kiz kardesinin cok makyaji vs olmamasina ragmen odaisnda birsuru makyaj malzemesi goruyorum daha sonra hoslandigim kisi geliyo bana biraz soguk ilgisiz davraniyo ve dedigim gibi birazcik da kilo almis sekilde goeuyorum. Kiz kardesi hoslandigimi ogrenmis gibiydi. Daha sonra sevdigim kisiyi mutfaga cagirip aldigimiz tatliyi gosteriyorum tatli da fistikli kadayif veya kunefe gibiydi. Oda guzelmis falan diyordu. En son giderken herkesle vedalasip onunla vedalasmiyordum. Biraz karisik bir ruya yorumlarsaniz cok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan brinin görüşmek istemesine, aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

 14. Samet dedi ki:

  Rüyamda deliler gibi aşık olduğum kadını gördüm gerçek hayatta hiç sevgili olmadık ancak rüyamda çıkma teklifini o etti eski okuduğum okulun bahçesinde sarılarak bana gülümseyerek turladık ama dikkatimi çeken şeylerden bir tanesi de boyu çok kısaydı (gerçekte o kadar kısa değil)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aşk hayatında sevineceğiniz olaylar olmasına yorumlanır.

 15. Furki dedi ki:

  Slm. İş yerinde aşık oldugum bir kız var rüyamda iş yerindeyim çalışıyorum makinede arıza var onla ilgileniyorum vardiya amiriyle sevdigim de kenardan bakıyor bize ve kıza birisi annenle teyzen geldi diyor kızın çalıştıgım makinenin oradalar anneside telefonla başkasıyla konuşuyor rüyam neye yorumlanıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 16. Adı Lazım Değil dedi ki:

  Merhaba Bende bugün rüyamda Sevdiğim kişiyi gördüm. Bi süredir seviyorum onu, rüyamda aynı sınıftayız bi süre beni gözlüyo sonra ben arkadaşımın yanındayken biriyle kağıt yolluyor ama yolladığı kişi arkadaşıma veriyor kağıdı sonra o yanımıza geliyo ben öyle kalıyorum arkadaşıma kağıdı sana değil ben ona yollamıştım diyo ikiside bana bakıyo öyle kalıyorum bende ,Çok tuhaf bi rüyaydı Yorumlarsanız Çok Sevinirim.

  1. Adı Lazım Değil dedi ki:

   (Platonik )

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile kavuşmaya ve bazı engelleri aşmaya yorumlanır.

  3. Esra Yılmaz dedi ki:

   Rüyamda şuan konuştuğum hoşlandığım kişi ile ailesini ve kendi ailemi gördüm.Beraberdik geziyorduk etkinlikler yapıyorduk tam bir aile gibiydi, kimse dile getirmiyordu ama herkes bizim için toplanmıştı bunun farkındaydı.Sonra bir eğlence oldu halay vs. Kadınlar ve erkekler ayrı odalardaydılar.Evlenmek için bi kağıt imzalanacaktı onay için babama getirdim babam bi sıkıntı olmasın yani dedi bende sıkıntı olursa boşanırım dedim öyle söz gibi bişey oldu, herkes bizim için toplanmıştı ama kimse bunu dile getirmiyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sevdiğiniz kişi ile kavuşmaya ve bazı engellerin aşılmasına yorumlanır.

 17. Dila dedi ki:

  Aylar öncesinden gördüğüm bir ruya hala etkisinden çıkabilmiş değilim hava karanlık evimdeyim camdan baktığıma kalabalık bir ortam var dışarıda sevdiğim insanda orda (platonik) ve hava çok soğuk tabi o an kar yok daha sonra onu arıyorum hava çok soğuk gel eve üşütürsün babamları görmüş olursun diyorum tamam diyor ben onu karşılamaya dış kapıya kadar gidiyorum o an kar yağmış olduğunu görüyorum bi anda ellerini ellerime veriyor gülümseyerek ne kadar üşümüşsün hadi eve çıkalım diyorum öyle babamların yanına gidiyor o o ara bir kalabalık apartmanda o evde ben apartmandayım gelin çıkıyor evden asansöre biniyor sonra o gidiyorum diye kalkıyor merdivenden iniyor merdiveni dönerken tam bana bakıp sonra görüşürüz deyip gülümsüyor umarım cevaplarsınız çünkü çok etkisinde kaldım teşekkürler şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem ve arılık acısının sona ermesine, sizi heyecanlandıran haberler almaya yorumlanır.

 18. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım kız (sevgili değiliz) benim evime geliyor. Sanki kuzenmişiz gibi bir akraba bağı olduğunu hissediyorum rüyamda. Ama akrabalık bağımız yok gerçekte. Sonra, evin içinde bir yere doğru giderken bana selam verircesine gülümsüyor. Aynı şekilde bende ona.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoşlandığınız kişi ile konuşacağınıza yorumlanır.

 19. ugurcan dedi ki:

  Rüyamda nişanlanmış sevdiğimi gördüm. Yolda karşılaştık ve beraber yürümeye başladık. Siyah giyinmişti başörtülü ve kırmızı bir yelek vardı herhalde üstünde. boyu olduğundan uzundu. çarşı içinde yürüyorduk bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu yüzüme gülüyordu ama onu hiç bir şekilde duymuyordum etrafta çok fazla gürültü vardı. sürekli daha fazla bağırmasını onu duymadığımı söylüyordum. el işaretleriyle bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. bu sırada yine gülüyordu. çok gerçekciydi. Rüyamda heycanlı olduğumu hissediyordum. Nişanlanmadan yaklaşık 3 ay önce onu tekrar rüyamda gördüm. 3 ay önce rüyamda bir hastanenin önünde onu ve yanında baş örtülü bir kadın vardı. kadının elinde siyah bir bebek vardı ateşi vardı elimle hissedebiliyordum. hastanenin önünde bir kalabalık vardı. kalabalığı birlikte geçiyorduk ve kadın kayboluyordu ortalıktan bir bakıyordum bebek elimde. sonra onla beraber eczane arıyorduk yokuşlu yollardan geçiyorduk sonra eczaneyi buluyorduk. bu kadar kısa değil bir çok ayrıntı görüyordum. Rüyamın tabirini öğrene bilir miyim. ve bir bağ var mı dır bu iki rüyam arasında?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insanla uzun sohbet etmeye ve daha sık görüşmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status