Rüyada Asker Arkadaşını Görmek

Rüyada asker arkadaşını görmek, bir süredir görmediğiniz birinden çok güzel haber almak anlamına gelir. Bu bir iş haberi olabilir ya da size sunacağı başka bir olanak olabilir. İş arayan kişiler için eski dostları ile karşılaşıp ondan güzel bir iş teklifi almaları olasıdır. Yeni bir şans kapısı aralanabilir. Bir süredir çaba gösterdiğiniz ve emek harcadığınız bir işte de eski bir dostunuzun karşınıza çıkması tüm fırsat kapılarını aralayabilir. Bu kişinin size öncü olması ile birlikte bazı işleriniz kolay bir şekilde hallolur. Devlet dairesinden bazı işleri olan kişiler için de araya girecek kişiler ile birlikte işleri kolayca istedikleri sonuca ulaşır.

Rüyada askerlik arkadaşı ile görüşmek, şansın ve talihin açık olmasına yorumlanır. İlerleyen günlerde bazı insanlar ile yapıla ak olan görüşmeler sizin için çok hayırlı olabilir. Yeni bir iş planı ya da başka bir plan proje üzerine konuşabilir, ilk adımı atabilirsiniz. Sizin gayretlerinizi gören biri ile ortak bir proje de söz konusu olabilir.

Rüyada Ölmüş Asker Arkadaşını Görmek

Bir süredir haber alamadığınız birinin yakın zamanda karşınıza çıkmasına, belki de sizden bir iyilik istemesine yorumlanır. Belki de aranızda kırgınlık olan biri gelip sizinle barışmak isteyebilir. Gelecek günlerde eski dostluklar yeniden canlanır.

Rüyada Asker Arkadaşının Öldüğünü Görmek

İş hayatında yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir işe girişmek ve şansın açık olmasına yorumlanır. Kendiniz mesleki alanda ön plana çıkaracak bir şans elde edebilirsiniz. Eğer borcunuz varsa da kazancın artmasıyla borçlarınızı azaltma şansınız olabilir.

Rüyada Asker Arkadaşının İzne Geldiğini Görmek

Uzakta yaşayan bir arkadaşınız gelecek günlerde evinize ziyarete gelebilir. Askerlik döneminde de arkadaş olduğunuz biri ile yeniden iletişime geçebilir, tekrar görüşüp konuşmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz kişiden de haber gelebilir.

Rüyada Asker Arkadaşına Sarılmak

Zorlukları aşmanızda size yardım eli uzatacak bir kader ortağına yorumlanır. Sizi kol kanat gerip engelleri geride bırakmanıza, rahata erişmenize yardımcı olacak biri olabilir. Bu kişi yakın bir dost da olabilir.

Rüyada Asker Arkadaşıyla Konuşmak

Bu kişinin sizinle iletişime geçmesi ya da tesadüfen karşınıza çıkmasına yorumlanır. Geçmişte çok sık görüştüğünüz ancak aranıza mesafeler giren biri ile de ilerleyen günlerde yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Rüyada telefonda asker arkadaşıyla konuşmak, gelecek bir telefon ile birlikte hayırlı haberler almak, hasret gidermek anlamına gelir.

Rüyada Asker Arkadaşını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, karşınıza çıkan iyi niyetli biri sayesinde çok iyi bir olanak elde etmek, hayırlı ve vefalı dosta yorumlanır. Geçmişte iyiliğinizin dokunduğu bir insanın da şimdi size karşı bir iyiliğiniz dokunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

21 Yorum

 1. Murat
 2. Çağatay
 3. Caner
  • admin
 4. Hakan
  • admin
 5. Cem
  • admin
 6. Sercan
 7. Sercan
  • admin
 8. Sadık
  • admin
 9. Batuhan şen
  • admin
 10. Kenan
  • admin
 11. Kenan
  • admin
 12. Sabit Karaçay
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status