Rüyada Ayağının Kayması

Rüyada ayağının kaydığını görmek, bir konuda başka birinden yardım almak ve tek başına bir sorunu çözememek anlamına gelir. Belki de tek başınıza yola çıktığınız plan ve projelerinizde bir ortağa, destek olacak birine ihtiyaç duyabilirsiniz. Başka birinin size yardım etmesi şu günlerde çok önemli olabilir, aldığınız bir riskten dolayı tedirgin olabilirsiniz.  Rüyada ayağı kayan birini görmek, yardıma ihtiyacı olan birine ve bu kişinin sizde maddi ya da manevi yardım istemesine yorumlanır. Zor zamanında bir dostunuza yardım etmeniz gerekebilir ve dostluğunuz bu olay ile sınanabilir.

Rüyada sürekli ayağının kayması, endişelerin bir türlü bitmemesi ve sürekli evham içerisinden olmaya, hep bir panik durumuna yorumlanır. Her ne kadar bir şeyleri yoluna koymaya çalışsanız da her seferinde karşınıza aksilikler çıkabilir. Sürekli gerilemek ve tökezlemekten dolayı bıkabilirsiniz. Rüyada düşmek, bazı yorumcular tarafından özgürce seçimler yamak ve kimsenin bir işinize karışmaması anlamına gelir.

Rüyada Karda Ayağının Kayması

Mesleki hayatta sizi kıskanan ve çekemeyen kişilerin olduğunuza, arkanızdan çevrilen işlere çok temkinli olmanıza yorumlanır. Sizin arkanızdan kötü planları olan kişiler olabilir. Çalışma arkadaşlarına karşı temkinli olun.

Rüyada Merdivenden Ayak Kayması

Hızlı ilerlediğiniz bir konuda bir anda gerilemeye başlamaya yorumlanır. Yapılan bir hata ile birlikte zarara uğrayabilirsiniz. Örneğin kendi işini yapan kişiler için kazançları bir anda düşmeye başlayabilir ya da müşterileriniz azalabilir.

Rüyada Ayağının Kayması Düşmek

Mağdur olmak ve bir anda yardıma muhtaç hale gelmeye yorumlanır. Örneğin parasal anlamda yüklü bir borca girilebilir ve başka birinden borç almanız gerekebilir. Rüyada ayağı kayıp yere düşmek, aynı zamanda sizi hayal kırıklığına uğratan bir girişime de yorumlanır. Rüyada ayağı kayıp çamura düşmek, masrafların çıkması ve elde olmayan sebepler ile çok harcama yapmaya, borca girmeye yorumlanır.

Rüyada Ayakkabın Kayması

Uzun süredir gidip geldiğiniz bir yere bundan sonra gitmemek anlamına gelir. Örneğin sürekli görüştüğünüz biri ile aranız açılabilir. Bu kişiyi uzun süre ziyarete gitmemek olarak yorumlanır. Sevdiğiniz biri ile de aranıza mesafeler girebilir.

Rüyada Ayağının Kayması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanacak şanssızlık ve talihsizlikler yüzünden gerilemek, bazı şeylere sıfırdan başlamak zorunda kalmaya yorumlanır. Yeni başlangıçlar yapılabilir, yeniden bir şeyleri başarmanız ve kendinizi ispatlamanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ayaklarının Üstüne Düşmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. sema dedi ki:

  havuzlu yerde apatmanın dışında ayağım kaya kaya havuzun yanına gidiyorum sonra apartmana giriyorum. orası bir akrabamızınmış. havuz taşmış gibiydi. nedir acaba?

 2. Ebru şenol dedi ki:

  Hayır olsun rüyamda kıvrımlı bir yolda sarışın küt kesim saçık olan bir bayanla yürürkrn yağmur başladı sağınak şekilde bir anda o arabaya binmiş beni almadı arabaya.sırılsıklam ıslandım arabaya tutunmaya çalışırken ayağım kaydı ama düşmedim.ayaklarım bileğime kadar temiz yağmur suyu oldu.eski nişanlımın oğlu kırmızı bir bisiklet var elinde bozukmuş,eski nişanlıma baba yenisini alalım diyor oda hayır almayacağız dedi.elini salladı metal bişiy fırladı suya düştü yüzüktür diye düşünüyorum,sesi geldi ama görmedim net bişiy…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istenilen bir şeye kavuşmaya, sevilip değer görmeye yorumlanır.

 3. Yağmur Tansu dedi ki:

  Rüyamda Rahmetli annemi gördüm. Karşılıklı oynuyorduk el ele tutup bu ne anlama gelir acaba. Birde kumru yusufcuk kuşu gördüm uçuyordu uçarken minik minik renkli kuşlar çıktı içinden 4 5 tane birde bu ne anlama gelir acaba.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işlere vesile olmaya ve kısmete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status