Rüyada Ayağıyla Fare Ezmek

Rüyada ayağıyla fare ezdiğini görmek, size karşı kin besleyen ve zararı dokunan her kim varsa niyetini öğrenmeye ve uzaklaştırmaya yorumlanır. Düşmanlarınız yanınıza yaklaşamaz, onların üzerine korku salabilirsiniz. Örneğin rakiplerinizi geride bırakabilir, başarılarınız ile onlara üstün gelebilirsiniz. Kötü niyetli ve sizi olumsuz etkileyen , maddi manevi külfet olan kişiler hayatınızdan çıkar, zarardan erken dönülür. Dolandırıcı birine karşı da dikkatli olmanızda fayda var, sizin paranızda gözü olabilir. Ancak aç gözlü ve bencil her kim varsa foyası ortaya çıkar, size zararları dokunmaz. Rüyada fareyi ayakla ezmek, sizinle uğraşan her kim varsa buna pişman olmasına ve kendi kazdığı kuyuya düşmesine yorumlanır. Sizi takıntı haline getirip hep kötülüğünüzü isteyen kişiler kendi problemlerinden sizinle uğraşıp zarar vermeye zaman bulamazlar.

Rüyada ayağıyla fare öldürmek, malına mülküne zarar veren, birikimlerini eriten kişilerden uzaklaşmaya, kimin menfaat için yanınızda olduğunu öğrenmeye yorumlanır.İçten içe kıskanıp sahip olduğunuz olanakları isteyen birileri de olabilir, iş ortamında sizinle uğraşan ve kazancınızı baltalamaya çalışan kişiler emeline ulaşamazlar. Kendileri zarara uğrar ve sizin için istedikleri duruma düşerler.

Rüyada Fare Üstüne Basmak

Kötü niyetli kişilerin hayatınızdan çıkmasına ve işlerinizin yoluna girmesine, maddi zararı önlemeye yorumlanır. Sabrınızı zorlayan biri olabilir, hep borç alan ve kumar gibi kötü alışkanlıkları olan biriyle de yolları ayırabilirsiniz. Ailenize de yük olan kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Ayağıyla Fare Ezmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, haram mal mülkten uzak durmak ve hakkını yedirmemek, paranızda pulunuzda gözü olan kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Eğer hileye başvuran ve hakkınızı istismar eden kişiler varsa maskeleri düşer, son anda önüne geçebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status