Rüyada Ayakkabı Bağcıklarını Bağlamak

Rüyada ayakkabı bağcıklarını bağladığını görmek, meslek ya da eğitim hayatında yaşanacak olan bir değişiklik ile birlikte kazancın da bir anda artış göstermesine yorumlanır. Evinizde rızkınız çoğalır. Şu günlerde yapılacak anlaşmalar sizin için çok hayırlı olur. Belge ve evrak işleri olan kişiler varsa, bu işlerinizde her şey yolunda gider. Eğer dava ve mahkeme sonucu bekleniyorsa da sonunda hayırlı haberler gelmeye başlar. Rüyada kendi ayakkabı bağcığını bağlamak, şansınızın bir anda açılmasına ve çok talihli olmaya yorumlanır. Kısmetleriniz açılır ve adım attığınız işlerde başarılarınız çoğalır. Eğer yeni bir iş kurma planınız varsa gelecek günlerde hayata geçirebilirsiniz.

Rüyada başkasının ayakkabı bağcığını bağlamak, başka birinden gelecek yardım ile birlikte iş ya da eğitim hayatında yükselmek, makam mevki yükselmesi anlamına gelir. Biri size yol gösterip öncü olabilir. Rüyada birinin ayakkabı bağcığını bağlamak, yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmek anlamına gelir. Bu kişinin yolunu açabilirsiniz.

Rüyada Ayakkabı Bağlayamamak

Çok özleyerek bir türlü görüşemediğiniz birine yorumlanır. Bu kişi ile her görüşmek istediğinizde sürekli karşınıza bir engel çıkabilir. O kişi ile görüşmek için biraz daha sabır etmeniz gerekebilir, özlemler artabilir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Bağcığı Bağlamak

Çok sevdiğiniz birine ziyarete gitmek ve bu kişiden hayırlı haberler almak anlamına gelir. Bu haberler sizi mutlu eder ve evinize çok mutlu bir şekilde dönebilirsiniz. İş ya da eğitim seyahatleri de iyi geçer, beklenen sonuç alınır.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Bağcığı Bağlamak

Aranızın pek de iyi olmadığı hatta dargın olduğunuz biri varsa o kişi ile barışmaya yorumlanır. Bu kişiyi ziyarete gidebilirsiniz ve aranızdaki sorunlar geçmişte kalır. Artık bazı sorunlarınız çözmeniz çok daha kolay olur.

Rüyada Yeni Ayakkabı Bağcığı Bağlamak

Yeni bir iş kurmak ya da yeni bir hedef belirlemek, bunun için de başka bir yerde düzen kurmak anlamına gelir. Eğitim ya da iş gibi çeşitli vesileler ile başka bir yerde yaşamanız gerekebilir. Ancak bu yeni başlangıç sizin için çok hayırlı olur.

Rüyada Ayakkabı Bağcıklarını Bağlamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızı daha da güzelleştirecek kararlar alacağınıza, yeni başlangıçların ve yapılan seyahatlerin sizin için hayırlı olacağına yorumlanır. Özellikle mesleki hayatınıza dair önemli kararlar alabilir, yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR
 1. Aysun dedi ki:

  Ruyada arkadaşımın evində akşam yemək yiyiyoruz sonra gidiyorum eve birisi benim ayakkabı bağımı bagliyo

 2. batuhan dedi ki:

  Oturur vaziyette iken içim geçti veya ben öyle sandım. O anda hayalmidir yoksa rüyamdıır kestiremesemde kendi ayakkabılarımın bağcağını bağlıyordum. Öyleki bir anda gözümü açtım ve hala parmaklarımla bağcığı bağlıyordum… Parmaklarım hareket ediyordu…

 3. Elif dedi ki:

  Sevgilim rüyasında bağcıklarımı bağlamış ve ben gülmüşüm çok mutluymuşum

 4. Berat dedi ki:

  Rüyamda eşimin ayakkabısını komşu bağlarken gördüm

 5. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım okuldan Farklı bir yerdeyim Ama çalıştığım okulumda gibiyim Farklı hissetmiyorum spor kıyafetleri içindeyim ayağımda kırmızı Spor ayakkabı var birinin bağcığı Çözülmüş bağlamaya uğraşıyorum ilk o kadar uzunki ipi ipte kırmızı bir kaç bağladım hoşuma gitmedi Çok düğümlü olduğu için tekrar çözdüm Bağladım birden daraldı ve tam oturdu düzgün

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına, güzel habere yorumlanır.

 6. Safiye öz dedi ki:

  Rüyamda ayakkabımın bağcığını bağlarken arkadan birisi yanlışlıkla bana dokunuyor ve ben aşağıya düşüyorum. Düştüğün yer çok yüksek değil ve benim işterimin orası. Yüzükoyun düşüyorum ama bir şey olmuyor bana. Kalkıp ile gidiyorum. Orda daha önce işten çıkartılan bir arkadaşımı görüyorum. Tekrar işe başlayacakmış.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önünüzdeki engelleri aşmak, maddi refaha yorumlanır.

 7. Deniz dedi ki:

  Rüyamda ayakkabılarımın bağcıkları birbirine bağlanmış ve çözemiyordum tanımadığım birisi çözüp bağladı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biri ile görüşmeye yorumlanır.

 8. Selma dedi ki:

  Rüyamda eski eşim oturur bir şekilde ayağımda bulunan açık renk spor ayakkabılarımın her ikisininde bağlıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızda bir anlaşmazlığın tatlıya bağlanmasına yorumlanır.

 9. emine dedi ki:

  Merhaba rüyamda hem patronum hemde erkek arkadaşım olan kişinin ayakkabısının bağcıyı çözülmüş onu bağlıyordum ne anlama gelir yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş yükünün hafiflemesine yorumlanır.

 10. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda evde annemle otururken sarı botumun bağcıklarını bağlıyorum bağlandıktan sonra bağcığın uç kısmı süslü bı hale geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

 11. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda ayakkabı bağımın birini çok sıkı bağlıyordum

 12. MKM dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim insanın ayakkabımı çok değişik tarzda bağladığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir iyilik görmeye yorumlanır.

  2. Zeyno dedi ki:

   Rüyamda bir okulda çalışıyorum büyük beyaz bir spor ayakakabisi var ayağımda bagcigi açılıyor çömelip kimseye göstermeden bağlamaya çalışıyorum uzun geliyor ipleri kenara sıkıştı riyorum ayağıma baka baka yuruyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hayırlı bir vesile ile çıkılacak olan yolculuğu simgeler.

  3. Nursevin dedi ki:

   Merhaba rüyamda açık pembe spor ayakkabı almışım bağcıklarını bağlıyorum ne anlama geldiğini öğrenebilirmiyim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya özlediğiniz biri ile görüşmeye yorumlanır.

 13. Dilan dedi ki:

  Rüyamda ölen sevgilimin ayakkabısını bağladığını görüyordum ama benim ayakkabıma basarak giymeye çalışıyordu bende ona kızıyordum çekilde bende ayakkabımı giyeyim bari diyordum bana bakıp gülümsüyordu anlamı ne acaba

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz biri ile karşılaşmaya yorumlanır.

 14. Melis dedi ki:

  ruyamda sevdigim erkegin ayakkablarinin baglarinin bagliyorum ve bunu yapmam icin kendisi beni cagiriyor ve ben de bagliyorum ancak o yaptigim isi sanki beyenmiyor

 15. Melis dedi ki:

  ruyamda sevdigim erekegin ayakkaplarinin baglarini bagliyorum ruyada bunu yapmam icin kendisi beni cagiriyor ve ben gidip bagliyorum ancak o yapdigim isi sanki beyenmiyor

  1. admin dedi ki:

   Bir erkekten gelen yardımla iş hayatında fırsat yakalamaya yorumlanır.

 16. Kemal Kaya dedi ki:

  Rüyam da okuldayım sıkıştım wc ye gidiyorum hademe wc yi kaptmıs kızıyorum ama açmıyo müdürün talimatı var diyor.Bende çok sıkıştığım için okuldan çıkıp wc arıyorum sonra önüme bi anda bi adam çıkıyor ve adamın çıktığı yere bakıyorum eski bi cami içine giriyorum wc mi yapcam ayakkabımı çıkarıyorum wc tavanı basık bu nasıl tuvalet ya insan biraz düşünür ya diyorum bu şekilde insanlar tuvaletini yapabilirmi diyip çıkıyorum fakat ayakkabımı bulamıyorum sonra bir kadın geliyo şu dolaplarada nakabilrsiniz diyo ama ben o kadının bilerek benim ayakkabımı kaldırdığın düşunüyor ve ona karşı kızgınım daha sonra dolaplara bakıyom benim ayakkabımı bulamıyorum sonra orda yeni bi ayakkabı görüyorum kimse almıyınca bende sahipsiz nasılsa diyip ayakkabıyı alıyorum ben alırken başkasıda almak istiyo ama ben önce davranınca o çekiliyo sonra çok yeni ve güzel olan ayakkabın birini giyip bağcıklarını bağlayıp bir deneme yapıyorum ayakka kahverengi güzel bi kundura ve çok rahat tam bana uyuyor ve yakışıyor sonra kızdığım bayan bu sizin ayakkabınızmı ki giyiyorsunuz diye çıkışıyor bende benim ayakkabının kaybolduğunu bende sahipsiz görünce giydiğimi söylüyorum çıkarmamı söylüyorlar orda bi görevliyle bende benim ayakkabımı bulun getirin bende çıkarayım diyorom ve ayakkabıyı çıkarmıyorum benim ayakkabımı getirene kadar çıkarmıyacağımı söylüyorum ve rüya orda bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında değişiklik söz konusu olabilir, yeni bir arkadaş çevresine girebilirsiniz.

   1. Dilan dedi ki:

    Rüyamda ölen sevgilimin ayakkabısını bağladığını görüyordum ama benim ayakkabıma basarak giymeye çalışıyordu bende ona kızıyordum çekilde bende ayakkabımı giyeyim bari diyordum bana bakıp gülümsüyordu anlamı ne acaba

    1. admin dedi ki:

     Uzak bir yere yapılacak olan seyahatten mutlu olmaya yorumlanır.

 17. Şuheda dedi ki:

  Rüyamda iki ayakkabının bağını birbirine bağlı gördüm ve yürüyemiyordum ellerimde doluydu ve merdivenin başındaydım aynı zaman da düşme riskim vardı derken temiz yüzlü bir genç geldi ve gülümseyerek ayakkabılarin bağını çözdü ve merdivenden inmeme yardım etti.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkan bazı fırsatları kabul etmemeniz için size baskı yapan ve engel olan kişiler olabilir.

 18. nurten dedi ki:

  rüyamda rahmetli babamın ayak-kapların bağlarını baglıyordum

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzura ve birlik beraberliğe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status