Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek, doğru zamanda doğru yerde olmak ve atılacak her bir adımın verilen her bir kararın sizin hayrınıza olacağına yorumlanır. Şu günlerde vereceğiniz kararlar ileride sizi mutlu eder ve rahata kavuşturur. Mesleğiniz veya eğitiminize dair atılan adımların ardından hızla yol kat edilir. Yeni yapılacak olan başlangıçlar da hayrınıza olur ve rol model olarak gördüğünüz insanlar ile bir düzeye gelebilirsiniz. Rüyada yeni ayakkabı görmek, yeni bir mal mülk edinmek demektir. Geliri olan kişiler birikimlerini ve kazancını değerlendirerek mal mülk edinebilirler. Yüklü bir ganimet sahibi olunabilir. Rüyada eski ayakkabı görmek, zamanında elinizden çıkan yüklü paranın geri gelmesine ve maddi kayıpların telafisine yorumlanır. İflas eden kişilerin ise işleri düzelmeye başlar. Rüyada çok sayıda ayakkabı görmek, sık sık seyahate çıkılacağına yorumlanır. İşiniz ile ilgili yeni seyahat planlarınız olabilir.

Rüyada erkek ayakkabısı görmek, uzun zamandır görmediğiniz bir erkekten hayırlı haberler almaya ve barışmaya yorumlanır. Aileden bir erkek de size hayırlı haberler gönderebilir. Rüyada kadın ayakkabısı görmek, yolunuzu gözleyen bir kadına yorumlanır. Sizi görmek istediği haberini yollayabilir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Hayırlı bir haber alıp ardından yol için hazırlık yapmaya yorumlanır. İş haberi bekleyenler mülakat için başka bir yere yolculuk yapabilirler. Yurt dışına seyahat edilebilir. Başvurularınız kabul olur ve büyük bir sevinç ile yola çıkılır.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Bir süredir görmediğiniz ve hoşlanmadığınız insanlar ile görüşmeye yorumlanır. Bir türlü yıldızınızın barışmadığı insanlar ile aynı ortamda bulunabilirsiniz. Kırgın olduğunuz kişiler de karşınıza çıkabilir, görüşmek zorunda kalınabilir.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Yeni ayrılan biri bu rüyayı görürse ayrılığı kişi ile ilişkilerine yeniden devam edebilirler. Eski sevgiliden haber alınabilir. Uzak mesafe ilişkisi olan kişiler sevdikleri ile artık bir arada yaşarlar. Sevdiklerinize karşı özlemler hasretler geride kalır. Rüyada topuklu kırmızı ayakkabı giymek, aşk hayatında mutluluğa ve sizi taşıyacak birinin hayatınzıa girmesine yorumlanır.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek

Size karşı nispet yapmaya çalışan kişilere yorumlanır.Kendi imkanları ile size hava atmaya çalışan kişiler olabilir, kıskançlık yapılabilir. Rüyada yüksek topuklu ayakkabılar görmek, aynı zamanda hem cinsleriniz ile çekişmeye yorumlanır. Size karşı hal hareketleri rahatsız edebilir.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Görmek istediğiniz birinden haber ve davet almaya yorumlanır. Bir süredir yanına gitmek istediğiniz birini ziyaret edebilirsiniz. Özlem duyulan insanların ziyaretine gidilir. Rüyada ayakkabı denemek, yeni bir iş veya eğitim ortamına girilir. Baka bir yere adapte olunabilir. Rüyada ayakkabı giymek dar gelmesi, borca girmeye yorumlanır. Bu sebeple de daha çok çalışmanız gerekebilir. Rüyada çok güzel bir ayakkabı giymek, kariyerinde güzle bir yere gelmeye yorumlanır. Rüyada tek tek ayakkabı giymek, yeni yerler gezip görmek ve tatile çıkmaya yorumlanır. Rüyada başkasının ayakkabılarını giymek, bazı insanlardan plan projelerinizi gizli tutmak zorunda kalacağınıza yorumlanır.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ölen Kişinin Ayakkabısını Giymek

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Beklediğiniz bir yerden ödemenizin geleceğine ve yaşadığınız mağduriyetin yakında bitmesine yorumlanır. Nafaka veya tazminat bekleyen kişiler yakında davaları sonuçlanır ve hakları olan parayı alabilirler. Sizi dolandıran biri varsa da paranızı geri öder. Başkaları yüzünden yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Eskiden yapılan iyiliklerin karşınıza çıkmasına yorumlanır. İyiliğiniz dokunduğu bazı insanlar ile yollarınız kesişebilir. Rüyada ayakkabısını kaybettiğini ve bulduğunu görmek, işlerin açılmasına ve elinize beklediğinizden fazla para geçeceğine yorumlanır. Rüyada ayakkabı kaybetmek ve aramak, küs olduğunuz bir ile barışmaya yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Almak

Yeni bir iş kurmak ve kendi işinin patronu olmaya yorumlanır. İş yeri açmak isteyenler ilerleyen günlerde bu hayalleriniz hızlandırabilirler ve planlanandan kısa sürede dükkanınızı açabilirsiniz. Rüyada ayakkabı satın almak, işsiz olup iş arayanların ise ailesinden uzakta bir haberi alacağına yorumlanır. Rüyada gelinlik ayakkabısı almak, kazancın bol olacağına yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Vermek

Sizi mutlu edecek bir insanın hayatınıza gireceğine ve dostlarınız arasında da çok sevilmeye yorumlanır. Yeni bir yere yerleşecek olan kişiler gittikleri yerde yalnız kalmazlar. Yeni bir dost çevresine girebilirsiniz ve yeni ortamlara kolay adapte olunabilir.

Rüyada Ayakkabı Değiştirmek

Daha güzel bir yere taşınmaya yorumlanır. Yaşadığı yerden memnun olmayanlar ev değişikliği yapabilirler. Başka bir şehre yerleşme planı olan kişilerin de işleri yolunda gider ve zamanladıkları tarihte başka bir yere düzenlerini taşıyabilirler.

Rüyada Ayakkabı Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeniliklerin habercisidir. Bir süredir yerinde saydığınızı düşündüğünüz bir konuda artık önemli bir adım atabilirler. Yeni başlangıçlar olabilir ve hayatınızda güzel değişimler olur. Yepyeni sevinçler ve heyecanların habercisidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski ortagimı ve çocuklarını görüyorum şu anda çalıştığım iş yerine gelmişler dı tartışıyorduk vakti zamanında bana haksızlık yaptığını düşündüğüm kişiler ve şu anda hiç görüşmüyorum ,ordan uzaklaşmak içini bir araca biniyorum bı bakiyorum arabada oğulları küçüğü aracı kötü kullanıyor durduruyorum, diğerine direksiyona geç diyorum . Uzerime beyaz yazlık sandalet ayakkabı ve beyaz pantolon giymişim dikkatimi bunlar çekiyor yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni fırsatlar elde etmek, iyi bir anlaşma yapmaya yorumlanır.

 2. Serap dedi ki:

  Hayirli günler ruyamda uzun siyah çok şık yeni bir çizme gordum sonra bi bakıyorum aynı çizme birinin ayağında sağ ayağına giymiş bir bayan ve her nedense bu defa yine siyah ama kisa bilekten botlar olur ya ışte onun boylarinda bir bot oluyor oda çok şık ve güzel ayakkabının bilek kisminda ayakkabının santel kısmı var oda siyah ve ayakkabı inanılmaz güzel görünüyordu.ruyam hayır olsun inşallah şimdiden tesekkur ederim yorumlariniz için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir görüşme veya iş anlaşması yapmaya yorumlanır.

 3. Emine dedi ki:

  Merhaba rüyamda eskiden tanıdığım fakat şu an görüsmedigim iki bayan arkadaşımı görüyorum, orkestralı gibi bı ortam var ,kapımızın önünde o iki kişi biri bıyık ve şapka takmış türkü söylüyordu diğeri ise bı entrüman çalıyordu, rahatsız edici bı müzik değil di. Sonra oradan kalkıyorlar, bende arkalarından bizim apartmana girdiklerini düşünüyorum gidiyorum kendi kapımızın önüne geliyorum bir sürü siyah kadın erkek ayakkabıları vardı Allahalla bu ne kalabalık kim varki bizde diyorum yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni bir ortama girmek, rakiplerinizden onde olmaya yorumlanir.

DMCA.com Protection Status