Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada aynı kişiyi görmek, bir süredir bu kişi ile ilgili aklınızı kurcalayan şeylerin olduğuna rivayet edilir. Örneğin bu kişi tanıdığınız biri ise bir süredir onunla ilgili şeyler düşünüyorsanız, şu günlerde bilinçaltınızda buna eşlik edebilir. Bu kişiyi sürekli görmenizin nedeni bu olabilir. Aynı zamanda bu kişiye karşı duyulan özlemin anlamıdır. Mesela aynı kişi ile ilgili hep dert ettiğiniz bir şey varsa şu günlerde onunla ilgili merak ve gizem söz konusu olabilir. Bu kişi ile ilgili merak ettiğiniz bazı şeylerin gün yüzüne çıkması ile ilgili sürekli kafanızı kurcalayan soru işaretleri olabilir. Ancak bu kişi ile ilgili beklenti içerisinde olmayıp biraz daha kendi hayatınıza odaklanmanız da fayda vardır. Yoksa bu kişiyi çok düşünmek ve o kişi ile ilgili merak içerisinde olmak sizin için bir hayli stres verici olabilir. Bu durum çevrenize de olumsuz yönde yansıyabilir. Bazı yorumculara göre ise rüyanızda hep sürekli aynı tanıdığınız kişiyi görmek bu kişiden gelecek haberlerle mutlu olmak anlamına gelir. Mesela bu kişi size bir iş ile ilgili haber gönderebilir yada sevineceğiniz başka bir konu da ondan olumlu haberler ve sonuçlar alabilirsiniz.

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, bir kişiden beklediğiniz ilgi ve sevginin karşılık bulması, bu kişinin size karşı anlayışlı ve o kadar ilgili olması anlamına gelir. Birinden beklentileriniz yüksek olabilir ve bu bu beklentilerin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Rüyada sürekli tanımadığın aynı kişiyi görmek, bekar olanlar için hep hayalini kurdukları aşkı bulmaları ve tam da istedikleri gibi karaktere sahip bir insanla birlikte olmaları anlamına gelir. Bu hayatımıza girecek olan kişiye size hem bir dost hem de bir sevgili olabilir. Hiç ummadığınız bir anda hayatımıza girecek kişi ile birlikte mutluluğunuz artabilir. Tabii rüyayı nasıl gördüğünüzde önemlidir. Eğer rüyanızda mutluysanız, hayatımıza girecek kişiyle de mutlu olacaksınız demektir. Ancak rüyanızda mutsuzsanız, bu kişi sizi mutsuz ve huzursuz edebilir.

Rüyada Hep Aynı Erkeği Görmek

Eğer tanıdığınız bir erkekse, bu kişiden gelecek yardıma ve hoş güzel haberlere yorumlanır. Sizinle iletişim kurarak size hoş haberler gönderebilir. Eğer tanımadığınız bir erkeği rüyanızda sürekli görüyorsanız, bunun da anlamı hayatımıza girecek erkeğin size pek çok konuda olumlu katkı sağlaması, hayatınızda önemli bir rol üstlenmesi anlamına gelir. Bekar olanlar için aşk, evli olanlar içinse iyi bir dost anlamı taşır.

Rüyada Hep Aynı Kadını Görmek

Ailenizden ya da yakın çevrenizden bir kadın şu günlerde size manevi yanında büyük bir destek sağlayabilir. Eğer bazı dertleriniz varsa, bu kadın ile dertleşmek ve dertlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Eğer tanımadığınız bir kadını rüyanızda görüyorsanız, yeni tanışacağınız bir kadının size pek çok konuda yoğun yol göstermesi, sizinle güzel bir arkadaşlık kurması ve hoş sohbet muhabbet yorumlanır.

Rüyada Üst Üste Aynı Kişiyi Görmek

Bekar ve ilişkisi olmayan kişiler için hayatlarına girecek insanın onlara pek çok konuda katkı sağlaması, maddi ve manevi yönde sizin için hayırlı bir kişi olması anlamına gelir. Bu insanla bir ömür boyu mutlu mesut geçirebilirsiniz. Eğer evli ya da ilişkiniz varsa, bu sefer de hayatınıza girecek bir insanın kötü gün dostu olması, zor zamanınızda sizin yanınızda bulunması ve size her daim destek vermesi anlamına gelir. Bu kişinin yeri sizde ayrı olabilir.

Rüyada Sürekli Sevdiğin Kişiyi Görmek

Rüyada üst üste sevdiğin kişiyi görmek, uzak mesafe aşk yaşayanlar için birbirlerine karşı artan özlem ile bir şekilde bir araya gelmeleri ve hayatı birlikte yaşamaları anlamına gelir. Eğer hoşlandığınız biri varsa da yakın zamanda aynı ortamda bulunabilir ve bu kişi ile aramızdaki samimiyeti arttırabilirsiniz. Belki de yeni bir ilişkinin temelleri kurulabilir. Onunla hayalini kurduğumuz bir ilişkiniz olabilir. Bekarsanız da sevdiğiniz kişiyle evlenerek mutlu mesut bir yuva kuracağınız ve ömür boyu onunla mutlu bir hayat süreceğinize yorumlanır.

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada hep aynı kişiyi görmek bu kişiden size sürekli fayda sağlaması, kalbinin temiz olması ve hayatınızı ve mutluluk getirmesi anlamına gelir. Eğer bu kişi sevdiğiniz insan ise onunla birlikte güzel bir hayat sürebilirsiniz. Gelecek günlerde yüzünüzü güldürecek haberler size iletebilir. Bu kişinin hayatınızda özel bir yeri olacaktır. İlerleyen günlerde sürprizler ile karşılaşabilirsiniz, aranızda farklı bir diyalog olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sureyya dedi ki:

  Rüyamda bir balkonda kuzenlerimle beraber bilmece çözmeye çalışıyoruz. Bi süre sonra sıkılınca dıger odaya gidelim deyip bir kuzenimle gidiyoruz kendimizi okul bahçesinde buluyoruz sonra kol kola yürürken tanidigim önceden platonik sevdiğim bir erkek arkadaşım bana bakıyo dertli bir şekilde önünden geçerken yanındaki kuzenimi yanına cagiriyo ve ona bir şey soyluyo. Kuzenim yanıma gülerek geliyo ona ne dediğini sorduğumda soylemiuo ısrar ediyorum sonra söyleyeceğim diyo sonra biz okul binasına giriyoruz sınıfa geçiyoruz yerimize oturuyoruz ve uyanıyorum sonra

 2. 😒 dedi ki:

  Ruyamda Surekli eski sevgilimin annesini goruyorum …

 3. Zehra dedi ki:

  1,5 yıl önce ölen dedemi hep rüyamda görmek istedim, şu son iki gündür rüyamda görüyorum. Birinci rüyamda ölüyordu ve benim ölmemem için kaçmamı söylüyordu. İkinci rüyamda ise dolaptan peynir çıkarıyordu. İki rüyamın da mekanı aynıydı.

 4. Sena dedi ki:

  Rüyamda yeni tanıştığım çocuğu devamlı olarak rüyamda görüyorum. Sürekli konuşuyoruz.Çocuğun boyu benimkinden uzun ama her gördüğümde benle aynı boyda oluyor. Bu ne anlama gelir

 5. Birdost dedi ki:

  Ben ruyamda 1 sene onceki ruyamda gordugum tanimadigim bir erkegi tekrar ruyalarimda goruyorum ve o kisi beni ruyalarimda mutlu ediyor beni hep güldürüyor ve o kisi benim hic aklima gelmedigi halde ve o kisiyi hic dusunmememe ragmen hâlâ ruyalarima giriyor ve sanki ruyalarimda bana o kadar iyi davraniyorki sanki bana asikmis gibi hissediyorum ve bu olay beni cok düşündürüyor .

 6. 18yas dedi ki:

  Sürekli onu görüyorum neden bilmiyorum gün içinde hiçte düşünmüyorum ama hep rüyamda ve beni gerçekten seviyor ve mutlu ediyo bu rüyanın ardından karşılaştım 3 yil aradan sonra açaba neden sürekli onu görüyorum dusunmeme ragmen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatlar ve emeklerin boşa gitmemesine yorumlanır.

 7. Meral dedi ki:

  Merhaba, Ben rüyamda 2 haftadır bir kişiyi görüyorum ve bu bir erkek ve sınıfıma gidiyor. Ama koronavirüs nedeniyle 6 aydır okula Gitmiyorum ve onu da görmüyorum. Tabii, o bazen günde aklımdan geçiyor ama çok fazla da değil. Rüyamda onu hep benimle konuşarak yada bana uzaktan gülümseyerek görüyorum. Bu ne demektir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 8. Mavi ay dedi ki:

  Merhaba. Ben nerdeyse bir haftadır eski sevgilimi her gece rüyamda görüyorum ve her gece de rüyamda evli oluyoruz ve her gün farklı bişiler yapıyoruz (bütün rüyalarımda evliyiz) sanki rüya boyutunda ayrı bi hayatım varmış gibi.. Bunun tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden geri dönmek istemesine yorumlanır.

 9. Deniz dedi ki:

  Merhaba Ben bir kaç gündür rüyamda daha önce hiç görmediğim bir adamı görüyorum. Ona bir şekilde yardım etmeye iyileştirmeye çalışıyorum her seferinde. Adam her zaman siyah takım elbise giyiyor. İlk rüyamda adamın bir yarası vardı ve onun yarasını başka bir kadının yarası ile birleştirip onları iyileştiriyordum. Acaba bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizinle tanışmak isteyen brinden haber gelebilir.

 10. Nurgül dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda hala çok sevdiğim eski sevgilimi gördüm rüya biraz karışıktı onunla bizim ortak akrabanın evindeydik ve oturuyorduk başta kardeşi önce oradaydı sonra bir bakıyordum o da orada.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden aramasına yorumlanır.

 11. Doğukan dedi ki:

  Admin ben dün akşam gördüm rüyamı : bir tabut varda yaninlarinda ben annem ve babam vardık tabutu koyduk taşın içinde ve bir odadaydik ilk tabut çok pis koktu kötü birisi herhalde ve 2 . Tabutu koyduğumuz zaman beyaz bir ışık oldu ve 2. Tabut duvarda belirdi ve Cook güzel kokuyordu ve babam oradan atladı dediki :seni buraya koyduğumuzda sende böyle güzel kok dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sıkıntıların derlerin bitmesine yorumlanr.

 12. Gökçe dedi ki:

  Neredeyse 1.5 2 aydır her gun olmasa da 1 gunde 1 arada hergun ayni kisiyi görüyorum bu kisiden hoşlanıyorum da ama bi sohbetimiz falan yok yakinlik icerisinde degiliz beklentim de yok. Bugün ruyamda bi sinuftaydik o kişi bana ismimi sordu bende o ara anlamadim efendim? Dedim sonra kulagima egilip sordu adin ne diye bende cevap verdim elinde 2 tane liste gibi bisey vardi isimler yaziliydi kare kare bolmelere ayrilmis onla benim adim alt altaydi sonrasinda arkadasim geldi bisey soyledi bende hafif kizginlik utanc karışımı bisey soyledim sonrasinda ordaki herkes güldü ama ben cocuga bakiyodum ve o da gülüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe ve yakında çok mutlu olacağınız haberler geleceğine yorumlanır.

 13. Ali dedi ki:

  Merhabalar. Ben bu son zamanlarda hep rüyamda kız arkadaşımla ilgili Bi sıkıntılar yaşıyoruz. Sürekli Bi ayrılma oluyor rüyalarımda. Ama kız arkadaşımla aramızda sıkıntı yok çok şükür. Bana bunun Bi yorumu varsa söyleyebilir misiniz? Kolay gelsin iyi çalışmalar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan büyük bir iyilik görmeye yorumlanır.

 14. Sümeyye dedi ki:

  Rüyamda ikinci defa aynı adamı gördüm. Adamı tanımıyorum. Ben tuvaletteyken anide evde beliriyor ve yalniz kalmaktan korkuyor kapımı kitlesemde çok daha fazla kitlemem gerekiyor bunun için ayağa kalkınca adam kapıyı açıp beni tutuyor. İçeride babam var bağırıyorum ama sesim çıkmıyor. Korkuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye, verilen bir sözün de tutulmasına yorumlanır.

 15. Gece dedi ki:

  ????

 16. Gece dedi ki:

  Admin lütfen yorumlarmisiniz anlamini cok merak ediyorum bicok insana sordum ama kimse bisey soyliyemedi

 17. Gece dedi ki:

  4ay öncesine kadar üst üste sürekli aynı rüyayı gördüm rüyamda tanimadigim bi adam vardi 25 yaslarinda falan aramızda bikac adımlık mesafe var ben ona dogru yuruyorumo ise kolarini omzuma atip basimi öpuyor ve beni bekle diyor ben de acayip mutluyum sanki onu yillardir tanıyormuşum gibi hissediyordum ve adamin ruyadayken kokusunu alabiliyordum tuzlu deniz gibi kokuyordu ferah ama o adamı gerçek hayata gormedigime eminim ruyadayken rüya olduğunun farkındayım uyandıktan sonra herseyi hatirliyorum ama adamin yuzunu hatirlamiorm admin bu ruyayi surekli goruyordum ama sonra gormemeye basladim taki 2 hafta oncesine kadar 2 hafta öncede başka bi rüya gördüm çok kötü bi rüyaydı korkuyordum sonra bu adam geldi elimi tuttu benimle gel dedi bende o an sorgusuz süalsiz ona güvenerek onu takip ediordum sbeni güvenli bi yere çekti sonra diger ruyamda yaptigi hareketi yapti kolunu omzuma atip basimi optu bunun anlamı ne

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında maddi yönden rahatlamak ve bir yere yapılan başvuru varsa kabulüne yorumlanır.

 18. ayşe dedi ki:

  rüyamda sürekli uzun zaman önce platonik olarak sevdiğim erkeği görüyorum. kendisini hep samimi sevgili gibi görüyorum. halbuki normalde onu düşünmüyorum bile ve yaklaşık 10 yıldır kendisini hiç görmedim.

  1. ayşe dedi ki:

   sizce ne anlama geliyor bu çok merak ediyorum. cevaplarsanız sevinirim.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda arada sırada gördüğüm bir erkek var . Bu sefer yine aynı kişiyi gördüm ama yanımızda birde renkli gözlü başka bir kız vardı. Benim için eve bakıyomuşuz. (Bu arada gerçekten yeni eve taşinma durumum var sanırım ondan) Bana yardim ediyorlarmış içimden de bu kızla arasinda bişey var kesin diye geçiriyodum. Lütfen yorumlar mısınız?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir dost çevresine girmeye yorumlanır.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya daha mutlu olacağınız biriyle tanışmak demektir.

 19. Deniz dedi ki:

  Ne zaman başladı bilmiyorum ama yaklaşık 3 veya 4 yıldır aynı kişiyi rüyalarımda görüyorum. Bu kişi erkek ve benim eski bir arkadaşım fakat 10 yıldır görüşmüyoruz. Aramızda duygusal birşey olmamıştı sadece arkadaştık ama rüyalarımda ya sevgiliyiz yada flörtleşme hoşlanma durumu var karşılıklı. Hiç düşünmesemde aklımda olmasada rüyalarıma giriyor. Sizce anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarınız ile kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmeye yorumlanır.

 20. Semira dedi ki:

  Rüyamda sürekli aynı kişiyi 1 ay arayla görüyorum ve bu kişiyi tanımıyorum böyle sürekli yakın temas halide oluyorduk ve bu kişiyi ne tanıyorum ne biliyorum yakın çevremden birisi değil hiç görmedim ne anlama geldiğini bilmiyorum kafam çok karışık

  1. admin dedi ki:

   Yakında sosyal çevrenizde değişiklik olabilir.

 21. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda daha önce beni istemeye gelen ve benm istemedgm bi adamı sürekli görüyorum. Birinde kınamız vardı diğerinde düğünümüz daha sonrada ev oturmasına geldiklerini gördüm. Hepsinde de bi yanım isteksizdi bi huzursuzluk vardı içimde. Bunun anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve huzurun artmasına yorumlanır.

 22. ulker dedi ki:

  rüyamda 3 gün üst üste aynı erkeği gördüm ama o oğlanı gerçek hayatta sadece 1 kere gördüm bir yerde dikkatimi çekti rüyamda da evleniyordum hani gece yatmadan önce de düşünmüyorum bunun sebebini merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Yakında yeni bir sosyal çevreye girilebilir.

  2. Esra dedi ki:

   Ben de sürekli platonik olarak aşık olduğum adamı görüyorum. Rüyalarımda hep bana sıcak ve içten davranıyor. Ama onu net olarak tanıdığım söylenemez. Hoşlantı sadece.

   1. admin dedi ki:

    İstek ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

    1. Gece dedi ki:

     Nsns

 23. Sevda dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım birini sürekli görüyorum ve hiç aklıma gelmediği halde rüyama geliyor ayda bir veya 2 ayda bir mutlaka gelir. Ayrıca aramızda kardeş gibi bir sevgi olmasına rağmen hep samimi sevgili gibi görüyorum ve beni çok düşündürüyor..

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız biri kalbinizi kazanabilir.

DMCA.com Protection Status