Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek

Rüyada ayrıldığı eşini görmek, her şey yolunda giderken yolundan çıkmasına neden olmayın demektir. Yoksa uzun süreli ilişkilerin toparlanmasında buna engel olabilirsiniz. Yolunda giden şeyleri bozabilirsiniz. Elinde olmayan sebepler olsa da kırıcı olmamaya gayret edin. Rüyada eski eşini görmek, çocuklarınız varsa onlarla gurur duymak ve sorunları atlatmak demektir. Ev içerisinde idareci olmanız önemlidir, bu süreci iyi atlatmak için sabırlı olun. Rüyada boşandığı eşini görmek, bazı yorumcular tarafından özle hayatınızda daha mutlu mesut olmak demektir. Sizi çok seven insanlar ile bir araya gelebilir, gerçekten değer veren biri ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Kocasını Eşini Görmek

Düzenli, programlı ve planlı çalışmaya özen gösterin. Bunun dışına çıktığınız takdirde hem başarınıza engel olabilirsiniz, hem de paranızın kıymetini bilmelisiniz. Eğer hesapsız harcamalar yaparsanız daha sonra mali açıdan pişmanlık ve zorluk yaşanabilir.

Rüyada Ayrıldığı Karısını Eşini Görmek

Sağlığınız açısından sonra derece enerjik olmak ve bazı sağlık sorunlarını atlatmak, hayata bakış açınızı değiştirmek anlamına gelir. Sizi strese sokan etkenler varsa bunları hayatınızdan çıkarmalı, sabır edilen konularda isyankar olmamalısınız.

Rüyada Ayrıldığı Eşiyle Konuşmak

Aşka olan inancınızı kaybedebilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir süredir sizinle ilgilenen biri varsa bu kişinin aslında hayatında başka birinin olduğunu öğrenebilirsiniz. Şu günlerde başkalarına dair gelecek haberler sizi çok şaşırtacak.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Dövmek

Eski eşinizin sizinle ayrıldığı için pişman olmasına ve zor günler geçirmesine yorumlanır. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili de ilişkinizde gerginlik olabilir. Çocuklar yüzünden anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bir süre eski eşiniz size üzebilir.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Öpmek

Yeni bir kısmet ile karşılaşmak ve sonlandırdığınız eski ilişkilerden geri dönüşler yaşamak olarak yorumlanır. Ancak noktalanmış bir ilişkiyi şans vermemelisiniz, yoksa yaşanmışlıklar tekrar yaşanabilir ve yeniden üzülebilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Ağladığını Görmek

Kısa sürede başlanan beraberlikte iyi bir aile hayatı kurmak, ilişkide hem kendinden, hem de karşı taraftan çok emin olmaya yorumlanır. Sorumluluk sahibi bir insan ile görüşmeye başlayabilir, aşk hayatında yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Elinden Tutmak

Aklınızın başka yerlerde olması iş hayatında şanssızlıklar yaşamanıza etki edebilir ve neden olabilir. Özellikle de özel hayatına takılıp iş hayatını ihmal edenler zorluk çekebilirler. Abartılı düşünceler ve duygulardan uzak durun.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Babasını Görmek

Bazı kuruntular ilişkilerde bozulmalara yol açabilir. Ansızın düşünmeden yapılan konuşmalar aile içerisinde uzaklaşmalara ayrılıklara neden olabilir. Kafanızda büyüttüğünüz duyguları kontrol altına alın. Hayatınızdaki insanların özgürlüğünü kontrol etmeye kalkışmayın. Yoksa hem onları kırılabilir hem de siz kırılabilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Annesini Görmek

Psikolojik açıdan zor günler atlatmak ve aileden yardım beklemek anlamına gelir. Bazı geçmiş sorunların yeniden tekrarlanmasından korkabilirsiniz. Depresif düşünmek ve davranmak aile hayatında mutsuzluğa yol açabilir.

Rüyada Ayrıldığı Eşiyle Barıştığını Görmek

Yaşadığınız karşılıksız aşk sizi üzebilir ve her şeyi akışına bırakmanız daha hayırlı olacaktır. Eğer olayları büyütürseniz, ilerleyen günlerde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Eski eşinizle anlaşamadığınız konuda daha sabırlı olmanız gerekecek.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, şu an sizi seven insanlara karşı kırıcı olmamaya ve ön yargılı olmamaya yorumlanır. Geçmişi şimdiye taşımamalısınız. Yine aynı şeyleri yaşamak korkusu ile karşı tarafa haksızlık yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Nihat dedi ki:

  Oncelike selamunalykum gunaydin, ben ruyamda bosadigim karimi Gorcum ve bana yataginda Hasan’a birsekilde benden hamile oldugunu ve cuma gunu ( yani bir kac gun sonra ) cokcugun olecegini tedavi olmasa ve bu ISIN sorumlulugunun yarisi bende oldugunu soyledi,( benim eski esimden 2 cocugum var yeni esim ISe 3 aylik hamile)

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve maddi imkanın artmasına yorumlanır.

   1. Mehmet dedi ki:

    Rüyamda kısa süre evli kaldığım eşimi yanında 3 çocuk ile iş yerime geldiğini gördüm yanlarında iki üç eşyayı önüme atıp yakıyorlar, ben eski eşime sarılıp sakinleştiriyorum. Sonra onların yaşağı yerde bir hortum elektirik tellerine takılmış ve oğlum kurtarmaya çalışıyor bende dikkatli ol diye bağırıyorum sonra kurtarınca hortumun ucunu bana atıyor bende çekiyorum ama ucu bucağı yok hortumun, bir iş arkadaşım gelip kesiyor. Son olarak da ben bu nasıl olur da 3 çocuğum olur ve tanımam onları diye düşünüyorum sonra yanlarına gitme planı yapıyorum ve ankesörlü telefondan eski eşimi aramaya çalışıyorum ama öncesinde bankamatikten numarasını almayı unutuyorum ısrarla bozuk paraları ankesörlü telefona atıpda numara giremeyince arkamdakiler numarayı almayı unuttu diyor. (eski eşime kontör yolladığım dan halen numarası çıkar kayıtta banka hesabımdan) sonra nasılsa yaşadıkları yeri bulurum diye arabaya giderken hem düşünüyorum hemde biriyle selamlaşıp yoluma devam ettim sonra nasıl olurda çocuklarımın adlarını bile bilmem tanımam diye düşünüp eski eşimin çektiği zorluk ve yaşadığı sıkıntıyı düşünüp ağlamaya başladım. Ağlarken de uyandım. Çocuğumuz yok, kısa süreli evlilik yaptık. Hamile iken ailesine dönünce ailesinin baskısı sonucu aldırdık 1,5 aylık kızımı. Lütfen yorumlar mısınız

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya adaletin yerini bulmasına ve bazı endişelerden kurtulmak, yakında gelen habere sevinmeye yorumlanır.

     1. Huzur dedi ki:

      Ruyamda ayrildigim esim komsumuz olmus. Gercekte evli. Ruyamda da esiyle oturuyomus. Onlara misafirlige gttik. Cok zor gttim. Esiyle konustuk. Eski esime uzaktan bakiyim derken hanimi gordu onume gecti. Benden kirmizi pul biber istedi. Bende sinirlendim yok bizde. Biz kullanmiyoz o eskidendi deyip ciktim. Deniz kenarina gttim. Cok uzgun olarak. Deniz asiri dalgaliydi herkes korkuyodum.

     2. admin dedi ki:

      Maddi imkanların artmasına ve başak bir yere taşınmaya yorumlanır.

    2. Bahar dedi ki:

     Rüyamda daha birkaç ay önce boşanmış olduğum eşimin kızıl saçlı biriyle tanışıp görüşeceğini öğreniyorum. Buluşacağı bu kişiyle arasını da benim en yakın arkadaşlarımdan birisi yapmış. Bunu öğrenince çok üzülüyorum ve öfkeleniyorum. Eşim buluşmaya gitmek üzere hazırlanmış süslenmiş bizim evin kapısına gelmiş yan komşumda kapıda. Ben çok kızgınım aramızda annem var ve ben ona tükürüyorum. Tükürüğüm onun ceketine geliyor, komşumda görüyor. Biz de çocuk yaptı filan diyoruz. Yorumlarsanız sevinirim

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinizde düzene ve rahat geçime, sevdiklerinizden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

     2. Yasin dedi ki:

      Rüyamda eski eşimin ailesi benim akrabalarim çok kalabalık bir ortamdaydik eski eşimle konuştuk. Çok değiştigini güzellestigini gördüm eski eşimin ablası ve ikizi benimle konusmadilar sonra bulanık bir havuza atladık. Bu rüyayı yorumlayabilir misinuz? Teşekkürler

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya ikinci baharı yaşamak, mutlu olmaya yorumlanır.

   2. Saadet dedi ki:

    Rüyamda eski kocam ve yeni eşi i girdum bize gelmişlerdi kırmızı giyinmislerdi ve karısının sırtı ıslaktı sonra neden ışılak dedim sırtın döndü bakmaya çalıştı bende sana yeni elbise vereyim dedim .daha sonra ayrıldığım eşimle kavga etmeye başladık parasal nafaka kavgası ve haciz kargası yuzunden sonra ondan kaçtığını gördüm beni öldürmeye calisyordu ikiside bana nefret ve çok kinle bakıyordu acaba nedir bu rüyanın yorumu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aile içi bazı sorunların tatlıya bağlanmasına yorumlanır.

    2. Gaffar dedi ki:

     Ruyamda ayrildigim esimi kizkardesini ve annesini bir davette gordum bunun manasi nedir

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir düzene yorumlanır.

   3. Nevin dedi ki:

    Rüyamda ayrıldığım eşimi gördüm ve kendinden yaşça küçük bir bayanla evlenmiş gelinlik giyemişti o bayanda. Daha sonra bizim önceki oturduğumuz eve girdiler ben bahçe tarafındayım evlendigi bayan gelinlikle camdan bana birşeyler söylemeye çalışıyor du fakat eski eşim bacaklarından tutup içeriye çekti ve camı da kapattı ama bayan gerçekten bana birşey ler anlatmak istiyor du. Rüyam hayırlı mı yorumlarmisiniz etkisinde kaldım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir düzene ve yakında büyük bir sıkıntının bitmesine yorumlanır.

  2. Sıbel dedi ki:

   Selamünaleyküm 5 yıl dır ayrıyım eşımden ruyamda gördüm ben ve iki bayanla daha evlı çok buyuk bı evdeyız ben gülerek kümam olacak bayana bu adam hepımızı bı arada idare edıyor dedım ve sonra kapıya bırı geldı onu hatırlamıyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yakında sevineceğiniz bir olay olmasına yorumlanır.

  3. Mustafa dedi ki:

   Rüyamda 5 ay önce ayrıldığım eşim devamlı başımı okşuyordu.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birinden destek görmeye yorumlanır.

  4. Tamara dedi ki:

   Merhaba ben eşimden boşanalı 2 sene oldu hata o yeniden evlendı. Dün gece ruyamda bizim eve geldıgını ve çok üzgün oldugunu gördum tam konuşyorduk kapı çaldı ve kapıya bakmaya gitı, ben seslendım ses vermedı peşinden gitım elinde iki erkek bebegiyle oturyordu bebekler çok güzeldı birtanesı çok kıvır ve uzun saçlı kim bunar nerden çiktı sordum benimler dedı karım getırdı artık bakamam onara siz bakarsınız dedı ve gitı dedı, uzun saçlı bebegi kucagıma aldım ve emzirmeya başladım, birden sütüm geldı ama sütum aci olabilir diye düşündük ve emzirmeya bıraktım eski eşim oturup aglıyordu. Üzülmesın diye teseli veriyordum merak etme karın hatasını alnar gelir kimse çocuklarından vaz geçemez diye ama gelmesada bakarım ben dedım. Tuhaf bir ruya ne alnama gelir acaba.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yakında önemli haberler almaya ve bazı sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 2. Emine dedi ki:

  Motorla sahilde gezerken anıden motorum bözülüyo me yapıcam derken eski eşim le karşılaşıyorum orda yardım edıyo

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz biri ile görüşebilirsiniz.

   1. Isimsiz dedi ki:

    Eski eşimi n evind e gizlice dolaşıyorum onun geldiğini görünce hemen çıkıyorum beni tanımıyor orda çikolata var alabilirsin diyor bende iki tane alıyorum sonra beni tanıyor ve ulaşmaya çalışıyor ben kaciyorum

    1. admin dedi ki:

     Size değer veren biri hayatınıza girebilir.

     1. Buket dedi ki:

      Uzun zamandır sık sık aynı rüyayı görüyorum. Eski eşimle barismisiz. Sürekli telefonda mesajlasiyorux. Birbirimize karşı bir hasret duyuyoruz. Uzunca sohbet ediyoruz.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya gelecek günlerde bir konuda konuşacağınıza ve tatlıya bağlanacağına yorumlanır.

     3. Berrak dedi ki:

      Rüyada da ayrıldığım eşim oğlumu alıyor deniz kenarına götürüyor sonra yanlarına gittiğimde oğlumun yanında üç erkek çocuğu görüyorum onlarıda gezmeye çıkarmış. Sonra elini omzuma atmak istiyor geri çekiliyorum.sizde bu rüyanın anlamı nedir. Bu aralar ayrıldığım eşimi devamlı rüyamda görüyorum. Ayrıldık ama daha boşanmadık.

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir düzen ve gelir kapısına yorumlanır.

    2. elif dedi ki:

     Bu 3. Görüşüm 10 içinde eski eşimle barışmış ve evlilik durumu oluyor alyans felan gördüm onunla tekrar evlenmişiz bana karşı çok fazla nezaketli (şuan eski eşim evli bildiğim kadarıyla mutlu bir evliliği var)

     1. admin dedi ki:

      Sizi mutlu edecek biri hayatınıza girebilir.

     2. ORHAN SATILMIŞ dedi ki:

      Rüyamda 10 sene önce boşandığım eşimle bir ortamda karşılaşıyorum…Eski oturduğumuz mahallede bir evde..Konuşmuyoruz…O dikkatlice bana bakıyor…ve önümdem koşarak oğlumuza ismiyle bağırıyor buraya gel oğlum diye.Bende ortamdan uzaklaşmanın derdindeyim. Sonra ayrılıyorum ortamdan oda arkamdan bakıyor.

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya bazı sıkıntıları aşmak ve hayırlı haber almaya yorumlanır.

    3. Derin dedi ki:

     Rüyamda şuanda ayrı olduğum eşim daha boşanmadık önümüzdeki ay mahkeme, Rüyamda eşim siyah bahçe demirleri olur ya uzun demirler onun diğer tarafında bende diğer tarafındayım benden telefonu istiyor birini aramak için arıyor telefonu geri veriyor ve seninle sonra görüşeceğim merak etme diyor gece tabi rüyada karanlık her yer kavga varmış eşim kavgaya gidiyor karanlığın içinde kayboluyor. Ondan bir gün öncede yine rüyamda eşim bana msj atıyor msj da sensiz olmuyor bir tek sen varsın benim vg gibi şeyler yazıyor

   2. Fahri dedi ki:

    Eski eşimi başkasının evinde tek başına koltukta uyurken görüyorum ve nerdeyse haftada bir iki gün sürekli değişik şekillerde görüyorum boşanmamızın üzerinde 2.5 yıl geçmesine rağmen bir iki aydır sürekli görmeye başladım

    1. admin dedi ki:

     Başka bir eve yerleşebilir, yeni bir düzen kurabilirsiniz.

     1. Canan dedi ki:

      Eşimin aylesi bizi birbirimizden ayırdılar şimdi onu başka birisiylen evlendiriyorlar canım okadar yanıyorki bu haksızlıkların karşısında hep namaz kılıp Allah’ıma dua ediyorum yuvamın bozanın yuvası olmasın diye uyudum sonra. Rüyama onun kız kardeşi geldi evime burda ne yapıyorsun dedim benim yuvamı dağıtınız sandım af dilemeye gelecek yada bizi barıştırmaya ne olmuş herkes boşanır normal dedi. Dedim siz bilmiyorsunuz gece gündüz Allah’ıma dua ediyorum benim yuvamı bozanında yuvası olmasın bilirmisin onlarında kızları var sizinde yuvanız olmicak diyordum oralı bile olmuyordu

     2. Melek dedi ki:

      Şuan eşimle ayrıyız. Boşanmak isteyen eşimdi. Sürekli rüyalarıma giriyor. Hangisini anlatsam bilemiyorum. Bir rüyamda alnımda yeşil kertenkele vardı. Korkuyordum. Alıp korkmayan eşimin elinde olan çokça fazla olan kertenkelelerin omzuna koyuyordum. İkinci rüyamda tek kişilik bir yatakta uyuyordum. Eşim beni uyandırmaya çalışıyordu. Bense hayır diyordum. Sonra ise yataktan kendim kalkıyordum. Eşim yere çökmüş. Eli çenesinde düşünüyordu. Bana gitme diyordu. Sarılıyordum sonra. Üçüncü rüyam ise afedersiniz özür diliyorum. Eşimle müzik eşliğinde birlikte oluyorduk. Mutluyduk.

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya şansın bahtın açık olmasına ve beklediğiniz yerden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

    2. Zhaksylyk dedi ki:

     Selam-aleyküm! Ben ruyamda eski eşim kardeşiyle birlikte beni almaya gelmiş, ve bende ona çok seviniyorum. Sonra yatakta birlikte yatıyoruz ve ben sarılıyorum ve görüyorum eşim çok kilo vermiş. Ve ben düşünüyorum onun hakkında anoreksiya olmuş diye ve çok üzülüyorum. (Bizim ayrıldığımıza 5 ay oldu)

     1. İsimsiz dedi ki:

      Ben bayanım…..Rüyamda eski kocamın evine geliyorum eşim uyuyordu uyandı ve evden dışarı çıkıyor evi geziyorum evin bir odası sohbet yeri yani kadınlar toplanıp dini sohbetler ediyorlar ev çok değişmiş evin her bir odası çok güzel mutfağı 2 tane var ve herşey çok güzel banyo hamam gibiydi havuz vardı 2 tane biri küçük biri büyük kadınlar falan vardı… bu ne anlama geliyor lütfen yorumlarmısınız…iyi günler

   3. İsimsiz dedi ki:

    Ben bayanım…..Rüyamda eski kocamın evine geliyorum eşim uyuyordu uyandı ve evden dışarı çıkıyor evi geziyorum evin bir odası sohbet yeri yani kadınlar toplanıp dini sohbetler ediyorlar ev çok değişmiş evin her bir odası çok güzel mutfağı 2 tane var ve herşey çok güzel banyo hamam gibiydi havuz vardı 2 tane biri küçük biri büyük kadınlar falan vardı… bu ne anlama geliyor lütfen yorumlarmısınız…iyi günler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ev hayatında huzur ve düzeni sağlamaya yorumlanır.

    2. Uğur dedi ki:

     Eski eşimden bosanalı 6 yıl kadar oldu iki evladımız var ikinci evliliğimi yaptım oda 6 ay sürdü eski karımda evlendi şu anda evli Rüyamda gece yarısı yanıma gelmiş barismisiz sokaklarda sarmaş yürüyoruz eski günlerden konusuyoruz yeni eşine benimle yeniden birleşmek için nasıl bosanacagini söyleyeceğini soruyorum eşyalarını soruyorum alıcakmısin diye sıkıntı çıkarırsa hayat sigortami bozdururum falan diyor gece geç saat olmasına rağmen bakkal market gibi yerlerden bir sey arıyorum eski eşimde yanımda bu arada sık sık sokak ortasında insanlara aldırmadan öpüşüp duruyoruz çok gerçekçi bir rüyaydı nasıl yorumlanır neye delalet olabilir

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı insanların hayatınzıa girmesine ve büyük sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

  2. Muhammet dedi ki:

   Bi araç tan birlikte iniyoruz yan yana yürüme ye başlıyorum ben yürümekte devam ediyorum uzun süre konuşarak ama bi ara bakıyorum yanında yok geri dönüyorum geldiğim yere doğru yürüyorum ama yok uzun ve çatal bir yolun uçun da karşılaşıyoruz o sıra benim tek birkere telefonum çalıyor ve neden aramadın dediğimde hiç cvp vermiyor

   1. admin dedi ki:

    Uzak bir yere seyahat etmeniz gerekebilir.

 3. Sema dedi ki:

  Annemle birlikte boşanma aşa olduğum eşimin evine gidiyoruz kapinin önünde uzanan eşim rahmet li babası ve annesi sağ valide oturuyorlar ve kalkiyoruz beni kucağına alıyor elim de telefonunda gamze ismi yazıyor ben de bak 3 gün ayrılık ta hemen başkası ve ağlıyor eski eşim ayrı eve çıkı caz sen çalışmıcaksin diyor ve dereden geçiyoruz bı yere misafirliğe gidiyor uz yan yana otururken beni öne doğru iten hiç görünmeyen ve ben arkaya doğru baktığımda eski göremiyorum ,çok teşekkür ederim kolay gelsin hocam

  1. admin dedi ki:

   Çok mutlu olacağınız haberler almak ve karşınıza fırsatlar çıkmasına, endişe kalmamasına yorumlanır.

   1. beytullah dedi ki:

    selamun aluykum ben rüyamda eski eşimi gördüm aynı oradaydık konuşuyorduk birde rüyamda başka kadin gördüm yüzü belli olmuyordu evimde gördum

    1. admin dedi ki:

     Özle hayatınızda mutlu olmaya yorumlanır.

   2. Emre dedi ki:

    Rüyada 2 ay önce ayrıldığım karımı oğlumu baldızımı ve rahmetli babamı gördüm. Ben bi evin içindeyim yanımda bir kadın var aniden kapı çalıyor eski eşimin sesini duyunca yanımdaki kadını saklıyorum. Kapıyı açtığımda eşim baldızım ve rahmetli babam karşımda duruyor. Eşim bi anda kayboluyor ortadan ben dışarı çıkıp ona baktığımda oğlumu kaldırımda otururken görüyorum ama yüzü gereğinden daha yuvarlak duruyor sonra tekrar içeri giriyorum baldızımın tek tek odaların kapısını açtığını görüyorum ve kızıyorum ona sonra babama dönüyorum babamın yüzü nurlu gibi daha genç gözüküyor sonta eski eşim çıkıyor yeniden ortaya. Yorumlarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yakında sevdiklerinizden güzel haberler almak ve size destek olacak birine yorumlanır.

 4. Günseli dedi ki:

  Annem rüyasında babamın bir hastalık yüzünden kanser olduğunu görüyor ölmeye çalışıyor ama can veremiyor o hastanede ölen bi arkadaşının ruhunu cağırıp babamın ruhunu almasını sağlıyorlar aynı zamanda annem bana bunu anlattıktan üç saat sonra bende uyudum rüyamda dişimin kırıldığını gördüm anlamına bakınca baba vrya baba tarafından gelicek ölüme veya rahatsızlığa delalet ediyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi maddi manevi sıkıntıların çözülmesine ve uzun ömre yorumlanır.

  2. ilhan yaşar dedi ki:

   Selamlar.Ruyamda eski eşimle ayrılma sürecine giriyoru fakat eski eşimi sadece 1 kere arkasından görüyorum daha çok annesiyle yüzyüze geliyoruz ama oda annesinin gerçek yüzü değil farklı bir yüz,annesi hiçbir yorum yapmıyor ayrılığın bizim için daha hayırlı olacağı edasında rüyada öyle hissediyorum sonra bir kapının arkasında kaldığimı görüyorum bi rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum teşekkürler

   1. admin dedi ki:

    Yakında hayatınızı düzene girmesine ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 5. Tuba dedi ki:

  Rüyamda bośandigim adamin annesiyle denk geldik kizimi parka goturmus eve donuyorlardi merdivenden kizimi Ben indirdim sonra benden benim arkadasimin numarasini istedi yardimci olsun emeklilik islemine Diye Bende cok yogun yardim edemez dedim . Arkadas bosandigim kisi kosarak geliyordu Bende cocuga okul buldunmu dedim henuz bakamadim daha var dedi bende peki dedim Gittim yanlarindan evlerine dogru gidiyordu kizim onunlaydi cunki yaz oldugu icin babasinda biraz uzun kaliyo sonra Ben arkalarindan gidiyim dedim takip edip ama yol camurlu bataklikli ayagimda terlik var sonra oylece bakakaldim ve geri donmeye niyet ettim uyandim.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde hiçbir sıkıntı kalmamasına, eski eşinizle ilgili de sorunların çözülmesi, anlaşmaya varılmaya yorumlanır.

   1. Figen dedi ki:

    Şuan boşanma aşamasında olduğumda esim geliyo yanıma Ama çok sakin ve bana çok sıcak davranıyor Bende artik anlaşmalı olarak bitirelim uzatmayalım diyorum Tmm diyor fakat bi üzgün hali var Çocuklarla ilgileniyor sonra bana sarılıyor onu bir turlu anlaşmalı boşanmaya ikna edemiyorum.

    1. admin dedi ki:

     Size mutluluk veren bir haber alınabilir, eşiniz ile aranızda bir sorun çözülür.

   2. Ahmet şahin dedi ki:

    Boşanmış oldugum eşimin annesi bana elını öpturuyordu…

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir habere yorumlanır.

   3. Burcu dedi ki:

    Merhabalar.Ruyamda birinin evine ugradim.tam alt kata geldigimde cantami yukarida unuttugumu farkettim.en alt kata indigimde loş ışıklı bir insaatin giris katında eski eşimi gördüm. Molozlarin ustune oturmuş, kucaginda kedi vardı. Yorumlarsaniz çok sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir gelir kapısı aralamak ve evinizde berekete yorumlanır.

  2. Türkan dedi ki:

   Selam. 1. Rüyamda bir mekandan çıkmak için bir yol tarifi ararken aniden boşandığım eski kocam yanımda bulundu ve elimden tutup benimle güzel konuşarak o yerden benimle çıkdı ve elimden tutarak yürüyordu. Ben ise beni gerçek hayatda hem üzdüyü için, hem de eski iyi günlerimizi de hatırladığım için onu görüp şaşırdım ve sakince ağlıyordum. Bana neden ağılyorsun dediyinde cevab vermeden susuyordum. Sonra beni kiskandırmak için yanına bir kız geliyor. Sonra benimle barışmak için elinde 2 tane yüzük görüyorum. Bu zaman rüyadan uyandım. Şu anda o evli,ben bekarım. 2. Bundan önceki rüyamda yüzüne karşı ona ah ediyordum. Allah katında cevap vereceksin,seni affetmiyorum,mutlu olmayacaksın diyordum. Rüyamın yorumları nedir?

   1. admin dedi ki:

    İlk rüyanızda her geçen gün mutluluğun artmasına ve size detsek olacak birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. İkinci rüyanızda ise maddi yönden elinizin rahatlamasına yorumlanır.

 6. çiğdem dedi ki:

  Eşimle birbirimizi çok severek evlendik ama ailesi yüzünden çok uzun sürmedi 5 ay ayrı kaldıktan sonra ,ben her ne kadar ayrılmak istemesem de 5 .ayın sonunda kendisi olmayacak bahaneler ile dava açmış ve bende bu duruma kayıtsız kalamadım.O dönemde hayatına başka biri girdi benimde tanıdığım biri ,şuan evliler .boşanma davamız sürecinde rüyamda sürekli eski eşimle konuşmaya çalışıyorum ancak arkasından annesi ve teyzesi geliyor o da benden hızlıca uzaklaşıyordu,bir türlü konuşamıyorduk.Bir den fazla buna benzer rüyalar görüyordum. Şimdi de eski eşimin yeni eşini görüyorum bana sen onu yalnız bıraktın o da bana geldi gibi şeyler söylüyor,benimle tartışıyor.en son eski eşimi 1 gün önce rüyamda gördüğümde evden ayrıldığı gün ki kıyafetleri ile gördüm…

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde karşınıza iyi kalpli insanlar çıkmasına ve değer görmeye yorumlanır.

   1. Drn dedi ki:

    Rüyamda şuanda ayrı olduğum eşim daha boşanmadık önümüzdeki ay mahkeme, Rüyamda eşim siyah bahçe demirleri olur ya uzun demirler onun diğer tarafında bende diğer tarafındayım benden telefonu istiyor birini aramak için arıyor telefonu geri veriyor ve seninle sonra görüşeceğim merak etme diyor gece tabi rüyada karanlık her yer kavga varmış eşim kavgaya gidiyor karanlığın içinde kayboluyor. Ondan bir gün öncede yine rüyamda eşim bana msj atıyor msj da sensiz olmuyor bir tek sen varsın benim için vb gibi şeyler yazıyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya beklenen bir haberin gelmesine ve bir sorunu çözmeye yorumlanr.

  2. Türkan dedi ki:

   Selam. 1. Rüyamda bir mekandan çıkmak için bir yol tarifi ararken aniden boşandığım eski kocam yanımda bulundu ve elimden tutup benimle güzel konuşarak o yerden benimle çıkdı ve yürüyordu. Beni gerçek hayatda hem üzdüyü için, hem de eski iyi günlerimizi de hatırladığım için ben onu görüp şaşırdım ve sakince ona bakıp ağlıyordum. Bana neden ağılyorsun dediyinde cevab vermeden susuyordum. Sonra beni kiskandırmak için yanına bir kız geliyor. Sonra benimle barışmak için elinde 2 tane yüzük görüyorum. Bu zaman rüyadan uyandım. Şu anda o evli,ben bekarım. 2. Bundan önceki rüyamda yüzüne karşı ona ah ediyordum. Allah katında cevap vereceksin,seni affetmiyorum,mutlu olmayacaksın diyordum. Rüyamın yorumları nedir?

   1. Sabır dedi ki:

    Ben esimle 1 ay once bosandim kendi su anda bozuk bir hayat yasıyor baska kadınlarla. Ccoukla ilgilenmiyor.ruyamda bir ucaga biniyor bende biniyorum sonra ben tekrar geri iniyorum uzaktan ucaga bakıyorum ucak dusuyo ve patlıyor.sonra ben aglıyorum diyorum ki ben binme dedim dinlemedi diyorum . Yorumlarmısınız lütfen

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir yolculuk yapmak ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

     1. Asuman dedi ki:

      Rüyada 1ay öne ayrıldığım eşimle parkada geziyoruz sonra ben eşime sarılyorum yanımızda ikitane kız durya kızın bırı eşimin elini tutyo ben eşimin ellini hızlıca çekiyorum napiyosun diyorum kız sizinle resime düşmek istediğini söylüyo yine eşimin ellini tutuyo kız ben yine eşimin ellini hızlıca çekiyorum kızın elli çızgi yara oluyo kız diyo napdın bende diyorum eşimin neden ellini tutyosun ben kündi ellim uzatyorum kıza benim ellimi tut selamlaş kız benim ellimi tutmuyo …bu gördüğüm rüya ne anlama geliyo lütfen yorumlarmısınız

 7. Fatma dedi ki:

  Selam ben her gün rüyamda eski eşimi görüyorum farklı farklı şakillerde görüyorum benimle konuşmuyor hiç ben onun yanına gitmişim sürekli görüyorum bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda her şeyin düzene girmesine yorumlanır.

 8. Zülal dedi ki:

  Rüyamda eşimle tekrar evleniyormuşuz,nikah masasındayız,vefat etmiş annem ve babam da nikah masası etrafında..bir bakıyorum eşimde de bende de alyansımız parmaklarımızda..o sırada konuklar arasında yine vefat etmiş olan teyzem ve yengemi görüyorum,beni öpüp mutluluk diliyorlar,kadir gecesinde gördüm,anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa iyileşmesine ve evinizde hayırlı bir olaya, eşinizle mutluluğun artmasına yorumlanır.

   1. Yucel dedi ki:

    Ben sürekli boşandığım eşimi rüyamda görüyorum

    1. admin dedi ki:

     Hayatınızın gün geçtikçe düzene girmeisne yorumlanır.

 9. Sakin dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski eşim kapının önune arabayla geliyor.yüksek sesle müzik açıyor. Ben utanıyorum.kapat nolir rezil oluyoruz dedim. Oda eğer benimle konuşursan kapatırım dedi. Bende tamam dedim. Bu arada saçlarını kazıtmıstı durum halide pek iyi degildi üzüldüm.

  1. admin dedi ki:

   Eski eşinizle ilgili endişeler biter, hayatınızda güzel gelişmeler olur.

 10. Yadigar dedi ki:

  Rüyamda hep ayrıldıgım adamı görüyorum bazen yeni karısıyla sonra onu gönderiyor biz baş başa kalıyoruz Bu gecede yine karısını gönderdi cüzdanını verdi içindekileri 3 bölermisin dedi sen iyi ayırıyorsun dedi boşaltım hatırlamıyorum ne ayırdım ama para degildi saydım koydum tamam dedi birlikte olmak ister gibi hareketi vardı benim ters hareketimle uzaklaştı sonra çıktı gitti Durmadan rüyama girmesine anlam veremiyorum neden hep görüyorum şimdiden yorumunuz için teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan biri ile kısa sürede nikah masasına oturmaya yorumlanır.

   1. Aylin dedi ki:

    Selam. Ben eski erkek arkadsimdan ayrildim. 2 sene olacak neredeyse. Onu sewmiyorum dusunmuyorumda umrumda degil kisacasi. Fakat surekli ruyalarimda hep farkli sekillerde. Örneğin mesela şu son 1 buçuk haftadir hep ruyama giriyo
    Bu iki gecedirde ruyamda onunla iliskiye giriyoruz. Bu ne demek oluyo. Lutfen bana aciklarmisiniz.surekli ruyalarima giriyo. We cogunluguda ruyalarimda iliskiye giriyoruz. Simdiden cok tesekkur ederim nolur beni aydinlatin arınamıyorum su insandan ruyamda bile rahat yok..

    1. admin dedi ki:

     Sevdiğiniz kişiye karşı aklınızdaki sorun işaretleri biter, daha mutlu olunur.

 11. Halil dedi ki:

  Rüyamda eski esim evime geldi konustuk sonra yeni evlendigim esimin kiyafetlerine bunlar benim diyerek evimden ayrildi anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Evliliğiniz bir pürüz kalmamasına ve sevince yorumlanır.

  2. Zerrin Aslantürk dedi ki:

   Slm boşandığım eski eşimle ve bir kızımla aynı evdeydik eski eşim çok eski yer yatağında uzanmışti küçük eski bir odada ve evlenmek üzere hazırlık yaptığımız kızımda eski yer yatağında eski küçük bir odada yatağın yanında duruyordu benim odam yeni temiz odam vardı o ara bir kedi yavrusunun sesini duydum koşup arayıp buldum çok tatlı yeni doğmuş bebek beyaz ve turuncu renkdeydi aldım öpüp sevdim kızımın odasının önünden geçtim eski eşimin kucağına verdim aldı çok sevinerekten havaya kaldırıp kediyi sevdi ve aniden uyandım. Açıklarsanız memnun olurum teşekkürler

   1. admin dedi ki:

    Eski eşinizle sorunlarınız varsa uzlaşma sağlanabilir, yakında özel hayatınızda her şey düzene girer.

  3. Tamam dedi ki:

   Kardeşimin eşini ailesi geri getirmişti, ben kardeşime bişey yapacaklar diye korktum. Anneme sen kardeşimin evine git sen orda olursan bişey yapamazlar dedim.. Gelinimizin ayağında eskş beyaz ayakkabılar vardı, yarın pazardan yenisi alırız dedi. Bu kasarını hatırlıyorum.

   1. admin dedi ki:

    Aile içerisinde sorunların çözülmesi, huzurun artmasına yorumlanır.

 12. Gizem dedi ki:

  Eski eşim kizini görmek için geldiğini gordum

  1. admin dedi ki:

   Kızınıza daha iyi olanaklar sağlamaya yorumlanır.

  2. yaren dedi ki:

   Merhaba rüyamda durmadan eski eşimi görüyorum 6 ay kadar oldu beni hiç sevmiyor sürekli aldaitiyordu bu oğlum var 8 aylık bu rüyamda da barismistik ama sürekli onun kiz meseleleri oluyordu bir kadın ve onun sevgilisi filan karışık yani hep onu kadınla ve bizi barismisken görüyorum tabak fırlatıp kırıyordum

  3. Arzu dedi ki:

   Rüyamda ayrıldığım eşim daha onceden çalıştığı kamyoneti benim kullanmami istiyor kendi direksiyondayken arabanın pedallarını bana bırakıyor sol ayağını tam cekmedigi için fren pedalına tam basamıyorum sonra muaffak oluyorum bu sırada direksiyon simidinin dış yuvarlaginin olmadığını görüyorum neden yok diyorum benim yaptirmami söylüyor tabiri nedir

   1. admin dedi ki:

    Eski eşinizle bitmeyen sorunlar varsa yakında çözülür ve hayırlı bir yolculuğa çıkılabilir.

 13. turan dedi ki:

  rüyamda 2 aydır ayrı kaldıgım* esimi gördüm zaten hamileydi rüyamda bana gülerek dogacak cocugun *erkek oldugunu **söyledi şuan daha bosanmadık *ama ne ben onu ne o beni istiyor şuanda gercek* hayatta* bü* rüya ne anlama geliyor…

 14. Bayram dedi ki:

  Eski karımı sol bacağını boydan boya derin kesilmiş ve elinde iğne iplik le dikmeye çalışıyor du, ben de ona ne yapıyorsun sen olmaz öyle hadi kalk Hastaneye gidelim enfeksiyon bulaşabilir dedim

  1. admin dedi ki:

   Aranızda çözülmeyen bir sorun varsa yakında çözülür.

   1. Bayram dedi ki:

    Teşekkür ederim 😘

   2. yaren dedi ki:

    Merhaba rüyamda durmadan eski eşimi görüyorum 6 ay kadar oldu beni hiç sevmiyor sürekli aldaitiyordu bu oğlum var 8 aylık bu rüyamda da barismistik ama sürekli onun kiz meseleleri oluyordu bir kadın ve onun sevgilisi filan karışık yani hep onu kadınla ve bizi barismisken görüyorum tabak fırlatıp kırıyordum

    1. admin dedi ki:

     Hayatınıza düzen vermek ve hak adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

    2. okan dedi ki:

     Ismim okan kizim 7 aylik esimden iki ay once bosandik . Eski esimi ailesiyle beraber bir arabada gordum araba abisininmis . Daha sonra o arabdan benim arabama geciyorlar ve bir caminin onune gidiyoruz esimin elinde kizimin kimligi var ve bana diyoki kizimin kimligini cikarttirdim bende kizimin velayeti bnde zten gormekte istemiyodun ver diyorum kimligi aliyorum daha sonra ben bi benzinlikte beklerken arabada bi erkek cocuk var onun kardesiymis ama normalde kucuk erkek kardesi yok ona yiyecek aliyorum arabada otuyor ablan nerde diyorum camide diyo camiye dogru kosuyorum ama icerisi kalabalk oldugundan bulamiyorum

     1. admin dedi ki:

      Aranızda maddi sorunlar varsa çözülmesi ve yakında çıkılacak bir yolculuğa yorumlanır.

   3. Barış dedi ki:

    Rüyamda ayrıldığım eşimi ve iki çocuğumuzu bir ortamda gördüm. Bir şeyler söylüyorlardı bana. O konuşmaları hatıtlamıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bazı sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 15. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda ayrıldım ilk eşim benle konuşmaya calışıyor bana sarılıyor

  1. admin dedi ki:

   Yeniden yollarınız kesişebilir, haber gelebilir.

   1. refika dedi ki:

    Rüyamda ayrı olduğum eşmin yanıma gelip barışmak ıçin çabaladığını ama çok üzğün oldugunu benimde hem istiyorum hemde istemiyorum gibi bir tavrın vardı

    1. admin dedi ki:

     Barışmanız için bir haber alabilirsiniz.

  2. Gizem dedi ki:

   Eski eşim kizini görmek için geldiğini gordum

 16. Ibrahim dedi ki:

  Merhaba benim rüyam eski eşim şimdi evli eski eşim rüyamda yanıma geldi yüzünde morluk vardı bende yüzüne elimle dokundum ne anlama geldi hiç fikrim yok ama üzüldüm buna da hiç anlam veremedim

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde size değer veren biri hayatınzıa girebilir.

   1. turan dedi ki:

    rüyamda 2 aydır ayrı kaldıgım esimi gördüm zaten hamileydi rüyamda bana gülerek dogacak cocugun erkek oldugunu söyledi şuan daha bosanmadık ama ne ben onun ne obeni istiyor bü rüya ne anlama geliyor…

    1. admin dedi ki:

     Aranızda yaşanan abzı sorunlar çözülebilir.

 17. Aleyna dedi ki:

  Merhaba ben 2 senedir eşimle ayrı yaşıyorum ailelerimizden dolayı beraber olamıyoruz korkuyoruz eşim başka şehirde yaşıyor. Bugün de evlilik yıl dönümümüz ve ben eşimi annesini ve kardeşlerini gördüm eşim bana ağlama kurban olduğum dedi annesi ve kız kardeşi yatakta uzanıyor kız kardeşi sonradan yengem gelmiş dedi sevinerek ben erkek kardeşine sarılıp ağladım daha sonra annem geldi oturuyoruz bana hadi kızım gidiyoruz dedi eşimin annesi de sarılırken kaçarak gelmek yerine böyle rızalarıyla gelmen daha iyi olcak dedi aramız düzeldiği için sevinerek sorunsuz ayrıldık yanlarından bu ne anlama geliyor işaret mi barışmamız için ? İkimizde çok kötü durumdayız

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda bazı engeller aşılabilir.

 18. Ali dedi ki:

  rüyamda ayri Ama daha bosanmadik esim i cep telefondan aramak istiyom ama birtürlü rehberde telefon numarasini bulamiyom telaş icindeyim son aramalara bakiyorum yine bulamiyom ve sonra gri bi ticari taxi ye binmek üzere yola cikiyom Iki kisiler beni bi tepeye birakib gidiyorlar. saygilar

  1. admin dedi ki:

   Telefonla gelen bir haber sizi sevindirebilir, zor günler çabuk atlatılır.

 19. Hfjkdkdk dedi ki:

  1 senedir ayri oldugum eşimi simdiki yeni esiyle ve çocuğuyla gordum daha dogrusu eski esim üçünün birlikte çekindiği fotoğrafı bana gösterip bak ben daha mutluyum diyordu .yorumunuzu bekliyorum şimdiden tessekkurler:)

  1. admin dedi ki:

   Aradığınız huzuru yakında bulacağınıza yorumlanır.

 20. Mine dedi ki:

  Merhaba,ben rüyamda ayrıldığım eşimi geniş bir alanda çıplak gördüm ayni zamanda esniştemin vefat ettiğini duydum içimden çok üzülüyorum göz yaşlarım akıyordu.ablami bir odaya götürdüm ona bakıp içim yanıyordu oda ağlıyordu. Sonra eski eşimin yanima geldiğini gördüm ama ben ona bakım sesiz ağlıyordum içimden bana yaptığı haksızlıkları düşünüyordum sonra uyandim..

  1. admin dedi ki:

   Eski eşiniz hakkında haber gelebilir, yapılan haksızlıklardan dolayı pişman olan birileri olabilir.

   1. Tolga dedi ki:

    Merhaba eski eşimin (bekar ve çocuğu yok) ruyada bir çocuğun elinden tuttuğunu gördüm bu ne anlama geliyor yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler…

    1. admin dedi ki:

     Maddi durumun daha iyi olmasına, şansın açılmasına yorumlanır.

 21. Hakan dedi ki:

  Bir arkadaşımla hastaneden kaçıyorum birden Boşandığım kadınla en üst katında karşılaşıyorum konuşmuyorum alt kata iniyorum yine karşılaşıyorum bu seferde konuşmuyorum ama o elimden tutup zorla beni kenara çekiyor bişeyler anlatıyor sonra keşke şöyle şöyle yapmasaydın diyorum oda keşke diyor o keşke deyince ben birden doğru söylediği için ayağının altını öpüyorum ve aniden büyük bir korkuyla uyanıyorum. Bu neye Dalalet eder ?

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bazı hataların telafisine ve özle hayatınızda düzeninizi yeniden kurmaya yorumlanır.

 22. ~Hasan~ dedi ki:

  Rüyamda 3 sene önce bosandigim esimi gördüm bana yanasiyodu ve bende rüyamda oruclu oldugumu biliyodum yanimda pet sisenin icinde az su vardi onu ictim eski esimle iliskiye girmek istedigimi söyledim oda adet’im var dedi ama orucu bozdum su ile rüyamda acaba ne anlama geliyo bu rüya baya etkisinde kaldim simdiden tesekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Pişmanlık yaşayıp size haber gönderebilir, maddi yönden imkanlarınız artabilir.

   1. Serkan dedi ki:

    Ruyamda bosanmak uzere oldgum esim aradi konsrken eve donmeyecek misin dedim o da bana sanki birilerinden korkar gibi kisik sesle donecem gelecem dedi ama sanki korkuyo baski altndaymis gibi anlami nedir

    1. admin dedi ki:

     Aranızdaki bazı sorunlar çözülebilir, hayırlı haberler alabilirsiniz.

     1. Yasemin dedi ki:

      Eşim rüyasında eski eşinin bizim için tutmuş olduğu eve geldiğini ve hiç bir zaman hayatından çıkmayacağını söylemiş eşimde onu döverek kovmak istemiş şeytan gibi çıkmak istememiş ve eşim kan ter içinde kalarak uyanmış

     2. admin dedi ki:

      Evinizde kimsenin huzurunuzu bozamayacağına yorumlanır.

 23. Defne dedi ki:

  4 sene önce ayrıldığım nişanlım rüyama giriyor. Şu an oda evli bende ama rüyamda benimle yaşadığı zamanları özlediğini söylüyor bana sarılıyor . Ağlıyor. Ne zaman onu ruyamda görsem aradan bi kac gun geçer gecmez bi yerde denk gelirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde her şey gönlünüze göre olur, kısmetiniz açılır.

 24. erkan dedi ki:

  rüyamda bosanmak uzere oldugum esimi markette beraber alis veris yaparken gordum 40 lira civarinda parasi vardi ve bu para son param arkadasimdan aldim helal pata diyodu

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde hakkınızda hayırlı olacak bir gelişme yaşanabilir.

 25. Eýup dedi ki:

  Mrb ruyamda ayrıldığım eşimin ağzından başkası ilé evleneceğini duydum anlamı nedir… tşk..

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza başka biri girebilir.

 26. Ahmet dedi ki:

  Ayrılacağım eşimi görüyorum rüyamda çok pişman olduğunu ve eşim beni aldattığı için bu mümkün değil neden böle rüya görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aranızın düzelmesi için çaba gösteren birileri olabilir.

  2. Elif dedi ki:

   Rüyamda 1 sene oldu bosanali kocamı gordum .başka bi kadınla birlikte evdelerdi Ama benim eski eşyalarım vardı o evde .Ben çok fazla üzülüyordum.neden böyle yaptın diye bana hiç bisey demiyodu kadına sariliyodu.

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir ilişkiye başlanabilir.

   2. rananur dedi ki:

    Rüyamda ayrıldığım eşimle tekrar evlenmişix. Ayrildogimizdan çok pişman olmuş gibi bana çok iyi davranıyor. Hiç eski hali yok. Beni öpüyor. Ben de çocuklar görecek diye kendimi çekiyorum. Evde bir dolap var ama kapakları çekmeceleri çıkmış. Ben onu nasıl düzeltiriz diye düşünürken geliyor ben buraya yeni bir şey ayarladım bugün getirirler gibi bir şey söylüyor. Bana sürpriz yapacakmış. Ben çok şaşırıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ev hayatında rahat geçime ve bazı sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

  3. Lale dedi ki:

   99 ayrılacağım eşimi gördüm yüzüme dikkatlice bakıyordu başka bir kadının onu çok sevdiğini söylüyordu bende peki benim sevgimden de bu kadar emin miydim diye sormamın ardından kafasını bana doğru yaklaştırmaya başladı ve o anda rüyamdan uyandım

   1. admin dedi ki:

    Kararsız kaldığınız bir kondu fikrinizin netleşmesine yorumlanır.

 27. Vahdet dedi ki:

  Erkeğim Rüyamda eski eşimle annesini gordum bankanin içinde ben bakıyorum o bakmıyordu kacio gibiydi takip ediyorum ama yanlız annesini bı dükkana bırakmış kendisi başka açık alanda uyuyodu hiç konuşmadık biz bosanali 3ay oldu ayrılalı dokuz ay ve Gine aynı rüya içinde önce sonra hatırlamıyorum bosanmamizin aynısını gördüm😥

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında sorunların çözülmesi ve sonunda huzura erişmeye yorumlanır.

 28. Sevgi dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda 4 aydir ayrildim Esimi gördüm.Evime gelmis ve bana Ben burda huzur. buluyiorum diyior!,Selamlar

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki sorunlar çözülebilir.

 29. Sinan yıldırım dedi ki:

  Eski eşim evlendiğini ve düğününü bulunmak ve eski eşim kapanması ve dua ederken gördüm göz göze geldik

  1. admin dedi ki:

   Yapılan hataları tekrar etmemeye yorumlanır.

  2. Erkan dedi ki:

   Gerçek hayatta esim babası evine götürdü. Ve esimi ruyamda terenin başı sensin arkası bizleriz ama tren 2 bölümdü ayrılmıştı AYRI ayrı gidiyordu esim bana bak sen bizi ayrı bırakıp gittin .v e sonra esim vatsap durumunda bana ben gelm8cem barışmadan seninle unut beni dedi ve uyandim

   1. admin dedi ki:

    Uzun süredir görmediğiniz insanlar evinize ziyarete gelebilirler.

 30. Erhün dedi ki:

  Rüyamda 2 senedir ayri kaldigim su an Bosanma davasi sürdügü karimin eve gelmesi ve direkt bilikte iliskiye girmemizi gördüm , ne anlamina gelir

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda tez zamanda sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 31. Selin dedi ki:

  Ruyada 2 aydır ayrı olan esimi gördüm bem hastane de idim doğum yaptım elimde bebeğim çıplak hiç bir üstü yoktu ve eşim kötü davraniyodu ilgilenmiyodu bizimle rüyanın anlamını yorumlar msisinz

  1. admin dedi ki:

   Zor günlerin geride kalmasına, sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 32. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi gördüm dedesi olmuş cenazesi varmış bide hali yakıyordu eşimin kızını görüyordum opuyordum sonra değişik birilerini görüyordum sinirleniyorum eski eşim bana sarılıp beni teselli editordu

  1. admin dedi ki:

   Arzu edilen bir şeye sahip olmaya yorumlanır.

 33. Ozkan dedi ki:

  Ayrildigim esimle komsudayiz ordan cikip bir yere gidiyoruz giderken o onden gidiyor ben arkadan giderken de ev sahibine biz tekrardan birlesme karari aldik diyor nen buna cok sasiriyorum ordan bir eve gidiyoruz ama ev yabanci bir ev sanki orda oturuyoruz gibi daga sonra esim ustume dogru bir sevgiyle yaklasiyor.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda sıkıntıları aşmak ve güçlenmeye yorumlanır.

 34. Rezzan dedi ki:

  Rüyamda boşandığım kocam pasaj gibi bir yerde bir kadınla benim arkamdan konuşuyor bende onları saklıca dinliyordum. Daha sonra takip edip kaldığı odanın kapısını çaldığımda 2 kadın bir eşim odadalardı. Kadınlardan biri benle yaşıt olan rahmetli teyzemdi. Eşimle konuşmaya çalışınca sinirlenip odadan dışarı beni itip çıkmaya çalışırken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Özle hayatınızda huzur ve mutluluğa yorumlanır.

   1. Ayşe dedi ki:

    İki yıldır ayrı yaşadığım eşim babamın evine gelmiş Çekyatta yatak sermişim annem babam herkes mutlu babamlarda yan odada yatıyor kapının camı kırılmış ufak bir parça ordan babamın kolunu görüyorum eşim bana gel diyor yatma için sen ne yaptığını biliyorsun diyorum sana

    1. admin dedi ki:

     Aranızın iyi olması için çaba gösteren kişiler olabilir.

     1. Seyhan dedi ki:

       Ruyamda eski esimin evine gidiyom ailecek yer sofrasindalar yemek yiyorlar kapiyi acan kardesi abini cagir diyorum oda cagiriyor geliyor oglumu soruyorum evde deyil disarda diyor beeni oglumun yanina goturuyor oglumun sigara icitigini goruyorum eski esime kiziyorum onca insan bi cocuga bakamamisiz diyom oda beni sucluyor sonra bize gidelim evi ogrenirsin bizim tarafa geldiginde benim yamima getirirsin diyorum gidiyoz yolda sohpet ediyoz biraz eski esim axiktim diyor ama cabinde fazla bi para yok biraz lokantaciya soyleniyor tavuklu bisey aliyor ama yemiyor geri birakiyor swrt bi sekilde ona evleni kanini soruyom evlenmedigini soyuyor masraf olmasin diye sonra ogluma iki rane kardesi oldugunu ve hamile oldugumu soyluyorum eve giliz oguluma iki oglumla tanistiriyom simdiki esimde evde eski esim sasiriyor simdiki esim biswyler soyuluyor orda uyaniyom

 35. Gülsen bayram dedi ki:

  Rüyamda 2 hafta önce Bi kadın için beni bırakan eşimi gördüm hiç konuşmuyoruz yerde yer sofrası var amca kızım Bi kaç çeşit yemek getiriyor sonra bende dolaptan yemek çıkartıyorum eşim ayakta bekliyor bukadar hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında birlik ve küslerin barışmasına yorumlanır.

 36. Hasan dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi kız kardeşimin evinde ağladığını ve üç biberon kendi sütünü sağmış dördüncüyu sağıyordu içeri girdim koltuğa oturdum ve bana ben senin iyi olmadıģını biliyorum dedi daha sonra kendimi dışarıda buldum ğar yağmıştı ve yürüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelebilir, sevdiklerinize iyiliğiniz dokunabilir.

 37. Tu dedi ki:

  Merhaba.ruyamda eski esimi gördüm çocukla gezerken ona denk gelmemek için bir dükkanda denk geldik mecburen sonra çocukla oynadı biraz ve ben uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda mutluluk verici bir habere yorumlanır.

 38. Öznur dedi ki:

  Rüyamda bosandigim eşimin yeni karisindan bosandigini gördüm.ayrıldıktan sonra benim yanimda yaşamak istediğini söylüyor

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

 39. Ali dedi ki:

  Merhaba ruyamda ayrildim esimi gördüm resmi olarak bitmedi küsüsüz rüyamda esimile evimizin icinde konuşuyorduk normal bir şekilde ilişki vardi ben ona seni cok ozledimi soyledim bu kadar hatırlıyorum cevaplarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda yapacağınız bir konuşmanın sizi mutlu edeceğine yorumlanır.

   1. Ali dedi ki:

    rüyamda ayri Ama daha bosanmadik esim i cep telefondan aramak istiyom ama birtürlü rehberde telefon numarasini bulamiyom telaş icindeyim son aramalara bakiyorum yine bulamiyom ve sonra gri bi ticari taxi ye binmek üzere yola cikiyom Iki kisiler beni bi tepeye birakib gidiyorlar. saygilari

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir telefon gelebilir ve bir yere davet edilebilirsiniz.

     1. Zhaksylyk dedi ki:

      Selam-aleyküm! Ben ruyamda eski eşim kardeşiyle birlikte beni almaya gelmiş, ve bende ona çok seviniyorum. Sonra yatakta birlikte yatıyoruz ve ben sarılıyorum ve görüyorum eşim çok kilo vermiş. Ve ben düşünüyorum onun hakkında anoreksiya olmuş diye ve çok üzülüyorum. (Bizim ayrıldığımıza 5 ay oldu)

    2. Sabır dedi ki:

     Hocam eski esimle cocukla ilgilenmediği icin kavga ettik o gece rüyamda beyaz bir uçak esim uçağa biniyor bende biniyorum ama ben iniyorum. Sonra uzaktan uçağa bakıyorum bir anda yere çakılıyor alevler cıkıyor. Bende aglıyorum binme dedim dinlemedi diyorum. Esimle yeni ayrıldık ve cocuguna ilgisiz serseri bir.hayatı var. Ilk.kez dile getirdim ona.bunu hemen sonrasında bu rüyayı gördüm.lütfen acilen bakabilirmisiniz lütfen

     1. admin dedi ki:

      Hayırlı bir yolculuğa çıkmak ve sevdikleri ile kavuşmaya yorumlanır.

 40. Tekin dedi ki:

  Eşimden ayrılalı dört yılı geçti. Bu süre içerisinde belli belirsiz rüyamda görmüşümdür. Ancak bu gün net bir şekilde gördüm. Bir mekanda karşı karşıya geldik. Konuşmalarımızı net hatırlamamakla beraber, aramızda normal konuşma oldu. Uyanınca bunun etkisinde kaldım. Sizce ne olabilir? Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki bazı sorunların çözülmesine aynı zamanda özel hayatınızda mutluluğa yorumlanır.

 41. Yansıma dedi ki:

  Ayrildigim karımı bitkin hasta gibi halindeyken kolunu benim omuzuma atıp Biraz yürüdükten sonra kanepe gibi bir yere beni çekip uzandığımız da sarılıp Yanağımdan öptü ve sonra Evet benimle barıştı diyerek düşündüm bu ne anlama gelir beni aydınlatırsanız sevinirim Saygılar

  1. admin dedi ki:

   Özlem duymaya ve bazı endişelerin artacağına yorumlanır.

 42. Ferhunde dedi ki:

  Merhaba.Ben Azerbaycandan yazıram.Rüyada eski eşimle kavka etdiyiyimi ve kafamdan vurduğunu kafamdan kan aktığını gördüm.Bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Pişman olup özlem duyulan birine yorumlanır.

 43. Seyyah dedi ki:

  Eski esim (suan baskasiyla evli) ayrildigim sevgilim ile is yerinde beraber yanyana gordum onlerinden gecip gittim herhangi bir ekstra bir gorusme olmadi. Bunun tabiri ne olabilirki. Not: sevgilimle ayrildigim gece yattigimda gordugum ruya.

  1. admin dedi ki:

   Özle hayatınızda mutlu olacağınıza yorumlanır.

  2. Derya dedi ki:

   Rüyamda eski eşimin 3 4 aylık bebeğiyle kendi kızımı uyutmaya çalıştığımı gördüm eski eşimin şimdiki eşiylede iyi anlaşıyorduk yorumlarsanız sevinirim eski eşimin yüzündede pişmanlık vardı

 44. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ayrı oldum eşim ama boşanma aşamasında oldum eşim le telefonla görüntülü olarak banyodan çıktını gördüm ama vücuduna havlu ile kapalıydı bana cüzdan ımda para var al diyordu bende bozuk paraları aldım

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden hayatınızın düzene girmesi ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 45. İsa dedi ki:

  Merhaba; Rüyamda çok kısa zaman önce boşandığım karım’ı gördüm ve bana Mayıs ayından sonra zaten görüşmeyeceğiz dedi sanki yüzü gülüyordu ve ben bir şeyler söylemeye itiraz etmeye, neden diye söylemeye çalıştım ama diyemedim çok üzgündüm. Nasıl yorumlamalıyım anlayamadın kafam karıştı.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

  2. Yılmaz dedi ki:

   Boşandığim eşim ben evlencem dedi.

 46. Erdem dedi ki:

  ruyamin ortasinda hep Kapima vuruyorlar uykudan surekli uyannniyorum bu ruyayi cok goruyorum ne anlama geliyorki..? Birdie Eski esimi aglarken goruyorum

  1. admin dedi ki:

   Kuruntu yapmaya ve kafanıza takmaya değmeyen bir şeye üzülmeye yorumlanır.

   1. Gonca dedi ki:

    Rüyamda ayrıldığım eşimi gördüm. Beni özlemiş ama söyleyemiyordu bakışlarıyla hissettiriyordu. Acı çeker gibi bir hali vardı. Başı açık sokağa çıktığım için bana kızdı. Ben de boğulmak üzere olan bir adamı kurtarmaya çalıştığımdan o telaşla başımı kapatmaya zaman bulamadığımı söyledim. İşte bu yüzden ayrıldık dedi. Ama üzgündü çok üzgündü.

    1. admin dedi ki:

     Özel hayatınızda endişe ve sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

   2. Mustafa dedi ki:

    Bişanma aşamasındaki.eşim Anne babası ve çocuklarla evime geliyor gelinliğimi almaya geldim diyor çocukların 4 de bir süngere yatıyor üzerlerine battaniyeyi çekip bana gülüyorlar biz daha mutluyuz diyorlar bende onlara kıziyom esim ve anne babası yatak odasına gidiyirlar arkalarından bende gidiyom kapıyı kitlemişler ben vurunca açıyorlar onlara niye kapıyı kitlediniz diyom icerde bir koliye bir şeyler koymuşlar sonra uyanıyom

    1. admin dedi ki:

     Aranızı düzeltmek isteyen birileri aracı olabilir hayırlı haberler gelebilir.

 47. Hakan dedi ki:

  Ayrılacak olduğum esimin elinde valizle gülerek evime geldiğini gördüm aciklayabilirmisiniz rica etsem

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki bazı sorunları aşmaya yorumlanır.

   1. Nesli dedi ki:

    Merhabalar bayanım ayrilali 4 yil oldu 25 gündür her gece eski eşimi görüyorum barışıyoruz çok mutlu olduğumu görüyorum üstüste 15 gün olurmu tesekkurler

    1. admin dedi ki:

     Özle hayatınızda sizi mutlu edecek biri olabilir.

     1. Ayşe dedi ki:

      Rüyamda ayrıldığım eşimi gördüm evinde bulundum onlara erzak götürmüşüm benden kahvaltı hazirlamami istedi bende o arada ıkinci kata çıktım çocuklara bakmaya çoçuklarım banyoda sabunlar la oynuyorlardı

     2. admin dedi ki:

      Maddi olanaklarınızın çoğalacağına yorumlanır.

   2. melis dedi ki:

    boşanmak üzere olduğumuz eşimle telefonda konuşuyorum kahvedemisin diyorum yanıma geliyor sonra kızkardeşini görüyorum bana gülüyor lüks arabaya biniyorum orda uyanıyorum açıklıyabilirmisin rica etsem

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya beklenen bir haberin yakında ulaşmasına yorumlanır.

 48. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Rüyamda ayrı olduğum eşimi annelerin evinde gördüm yatağa uzanmış bende yanına yatıyorum arkasından sarılıp sırtından öpüyorum oda bana sarılıyor yüzünü bana dönüyor sonra uyandım yorumlarmısınız rüyamı?

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde bazı sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 49. ümit dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşim omuzuma başını koymuş ben saçını kokluyorum öpüyorum o güzel şeyler anlatıyor ve karşımızda annesi ve babası oturuyor. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda huzura yorumlanır.

   1. Selin dedi ki:

    Ruyamda eski esimi gordum kucaginda bi erkek bebekle geliyor bebek daha bir aylik sanirim annesi birakmis oda alip babasinin yanina getiriyor babasi evden kovuyor ama bnde babasida hala bnmle barismasinin derdindeyiz adam oluruz sozunu verirse tamm diyicez sonra bn kaldigi eve gidiyorum ablasinda yemek yiyiyor bnde bebegin odasina gidiyorum yatiyo sonra bn onu kucagima aliyorum seviyorum yanlarina gidiyorum daha sonra eski esim gelip bna gel barisalim diyo babasini cagiriyorum daha sonra peki tedabi olucakmisin bnm biseyim yok diyo tamm diyp babasinin yanina gidiyorum diyorum baba yok tedavi olmak iystemiyor koluna girip agliyorum sonra uyandim.

    1. admin dedi ki:

     Parasal anlamda rahatlamak ve özel hayatınızda hayırlı bir olaya, mutlu olmaya yorumlanır.

 50. Defne Özyiğit dedi ki:

  Bir arkadaşım rüyasında içinden mavi su akan su borusu görmüş ve tanıdığı insanlar aklından geçmeye başlamış. Benim adım aklına gelince borudaki su iki kola ayrılıp bir süre aktıktan sonra ayrılan su boruları birleşip bir düğüm olmuş ve su akışı durmuş. Heyecanla bana anlattı. Yorumunuzu bekliyoruz. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç ve rızık demektir.

   1. Beyza dedi ki:

    Rüyamda ayrılmak üzere olduğum eski kocamı görüyorum kendisi bana annem ve babam seni jiç istememişlerdi dedi bende ona abından sonraki eşini amnem baban seçer diyordum oda onaylar gibiydi lafımı. Ne demek bu?

    1. admin dedi ki:

     Aranızı düzeltmeye çalışan brileri olabilir.

     1. Havana dedi ki:

      Ayrildigim eşimin agzindan yemedigi et parçasını bana veriyor bende elimle agzindan alıyorum nedir ne anlama geliyor

     2. admin dedi ki:

      Elinize bir süredir beklenen yerden para geçer.

     3. Sakin dedi ki:

      Rüyamda 3 ay önce bosandıgım esim.beyaz bir arabayla evin onune geldi yüksek sesle müzık acmış bütün komsular bakıyo utanıp iniyorum asağı. Dedimki nolur kapat muzigi.rezil oluyoruz dedim . Oda benimle konusursan kapatırım dedi.bende tamam ben gelecgım.sen kapat dedim tamam dedi ve kapattı.sacını kazıtmısdı sacı yoktu durumu da iyi degildi üzülüyorum ona. Lutfen yorumlarmisiniz

     4. admin dedi ki:

      Hayırlı bir yolculuğa çıkmak ve sizi seven dostlarınızdan destek alıp sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status