Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek

Rüyada ayrıldığı eşini görmek, her şey yolunda giderken yolundan çıkmasına neden olmayın demektir. Yoksa uzun süreli ilişkilerin toparlanmasında buna engel olabilirsiniz. Yolunda giden şeyleri bozabilirsiniz. Elinde olmayan sebepler olsa da kırıcı olmamaya gayret edin. Rüyada eski eşini görmek, çocuklarınız varsa onlarla gurur duymak ve sorunları atlatmak demektir. Ev içerisinde idareci olmanız önemlidir, bu süreci iyi atlatmak için sabırlı olun. Rüyada boşandığı eşini görmek, bazı yorumcular tarafından özle hayatınızda daha mutlu mesut olmak demektir. Sizi çok seven insanlar ile bir araya gelebilir, gerçekten değer veren biri ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Kocasını Eşini Görmek

Düzenli, programlı ve planlı çalışmaya özen gösterin. Bunun dışına çıktığınız takdirde hem başarınıza engel olabilirsiniz, hem de paranızın kıymetini bilmelisiniz. Eğer hesapsız harcamalar yaparsanız daha sonra mali açıdan pişmanlık ve zorluk yaşanabilir.

Rüyada Ayrıldığı Karısını Eşini Görmek

Sağlığınız açısından sonra derece enerjik olmak ve bazı sağlık sorunlarını atlatmak, hayata bakış açınızı değiştirmek anlamına gelir. Sizi strese sokan etkenler varsa bunları hayatınızdan çıkarmalı, sabır edilen konularda isyankar olmamalısınız.

Rüyada Ayrıldığı Eşiyle Konuşmak

Aşka olan inancınızı kaybedebilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir süredir sizinle ilgilenen biri varsa bu kişinin aslında hayatında başka birinin olduğunu öğrenebilirsiniz. Şu günlerde başkalarına dair gelecek haberler sizi çok şaşırtacak.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Dövmek

Eski eşinizin sizinle ayrıldığı için pişman olmasına ve zor günler geçirmesine yorumlanır. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili de ilişkinizde gerginlik olabilir. Çocuklar yüzünden anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bir süre eski eşiniz size üzebilir.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Öpmek

Yeni bir kısmet ile karşılaşmak ve sonlandırdığınız eski ilişkilerden geri dönüşler yaşamak olarak yorumlanır. Ancak noktalanmış bir ilişkiyi şans vermemelisiniz, yoksa yaşanmışlıklar tekrar yaşanabilir ve yeniden üzülebilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Ağladığını Görmek

Kısa sürede başlanan beraberlikte iyi bir aile hayatı kurmak, ilişkide hem kendinden, hem de karşı taraftan çok emin olmaya yorumlanır. Sorumluluk sahibi bir insan ile görüşmeye başlayabilir, aşk hayatında yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Elinden Tutmak

Aklınızın başka yerlerde olması iş hayatında şanssızlıklar yaşamanıza etki edebilir ve neden olabilir. Özellikle de özel hayatına takılıp iş hayatını ihmal edenler zorluk çekebilirler. Abartılı düşünceler ve duygulardan uzak durun.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Babasını Görmek

Bazı kuruntular ilişkilerde bozulmalara yol açabilir. Ansızın düşünmeden yapılan konuşmalar aile içerisinde uzaklaşmalara ayrılıklara neden olabilir. Kafanızda büyüttüğünüz duyguları kontrol altına alın. Hayatınızdaki insanların özgürlüğünü kontrol etmeye kalkışmayın. Yoksa hem onları kırılabilir hem de siz kırılabilirsiniz.

Rüyada Ayrıldığı Eşinin Annesini Görmek

Psikolojik açıdan zor günler atlatmak ve aileden yardım beklemek anlamına gelir. Bazı geçmiş sorunların yeniden tekrarlanmasından korkabilirsiniz. Depresif düşünmek ve davranmak aile hayatında mutsuzluğa yol açabilir.

Rüyada Ayrıldığı Eşiyle Barıştığını Görmek

Yaşadığınız karşılıksız aşk sizi üzebilir ve her şeyi akışına bırakmanız daha hayırlı olacaktır. Eğer olayları büyütürseniz, ilerleyen günlerde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Eski eşinizle anlaşamadığınız konuda daha sabırlı olmanız gerekecek.

Rüyada Ayrıldığı Eşini Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, şu an sizi seven insanlara karşı kırıcı olmamaya ve ön yargılı olmamaya yorumlanır. Geçmişi şimdiye taşımamalısınız. Yine aynı şeyleri yaşamak korkusu ile karşı tarafa haksızlık yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hikmet dedi ki:

  Ruyamda Ayrıldığım eşimi oğlumu ve amcamın hanımı yengemi gördüm ve eşim nen ve oğlum üçümüz aynı anda sarılıp ağladık veyengem de bize bakıyordu.

 2. Aynur dedi ki:

  Hayırlı günler ben ayrıdıgım eşimi gördüm ikinci evini almiş ben ortayım biraz konuşduk arabaya bindi gitti ve ben orta arkasından bagirdim murat nere dıye sonra ailem orta kurban kesiyoruz herkez var yıgenlerim var eşimin oglu geliyor innerteti yapadıyor ve sonra arkadaşlarını almiş gelmiş konuşmaya çalişiyorum beni duymuyor ve müsayıt degil dıyorum evde kalabalik acaba neden gördüm anlamadım arabalarında var geliyorlar yani

 3. Demet dedi ki:

  Merhabalar ben bosanmak uzere oldugum esimi gordum kapıya geldi ve annesinin.oldugunu esyalarinizi alin ben babamin yanina yerlesicem dedi ve gitti

 4. Yasin dedi ki:

  Selam aleyküm Rüyamda ayrıldığım eşim koşarak bana geliyor ve çok mutlu bir şekilde borcum azaldı 1000 1000.diye toplam 4000 kaldı diyor. Şimdiden tesekkurler

 5. Sultan dedi ki:

  Ayrı yaşadığım eşimle önceden birlikte yaşadığımız eve giderken bakıyoruz hükümet yıkıyor binayı

 6. Erol dedi ki:

  Rüyamda ayrılmak boşanma aşamasında olduğum eşimi gördüm ve bana sen hep aynı şeyleri tekrarlarin yüzüme vurursun diyordu .bir başka rüyamda eşimden yeni ayrılmıştım babasını gördüm bana neden anlasamiyorsunuz oğlum diyerek omzuma elini koydu.tesekkur ederim.saygilar

 7. Bereat dedi ki:

  Ruyamda eski eşimi gördüm yanıma gelmişti ve onu evine bırakmak için dışarı çıktık araba almış dedim ona ben kulanicam sen sürme diyerek ben kullanıyorum yolda giderken diyorum bu araci nasıl aldın o da birisiyle iddiaya girdik öyle aldim ama bunu söylerken pis pis gülüyordu bende benimle evliyken mi aldın evet dedi bu arada eşimin adı tugba trafikte indi araçtan karşıya geçti ben orda kaldim tekradan peşine gitsemde bulamadim hemen telefona sarıldım aramak için ama bir türlü ariyamadim ben eşimi çok sevdim 3 yil beraber kaldık ne olduysa 3 yılın sonunda birileri aklına girdi bırak onu bizimle gel diye gitmek istemesede bu kişiler tuzağa düşürdü iğrenç video çekip bunla tehdit edip aldılar. Polise gidemedi ama benden seni sevmedim ayrılmak istiyorum diyip sıra kadem bastı şimdi ise Bi başkasıyla evli 2 cocugu var ama mutlumu derseniz bilemiyorum

 8. Kader dedi ki:

  Rüyamda eski eşimi eski haliyle görüyorum yani genç haliyle. Ve yaptıklarından pişman benden ayrı olduğu için başka biriyle evlendiği için çok üzgün ve ben onun başını okşayarak teselli etmeye çalışıyorum.

 9. Suleyman dedi ki:

  Eski eşime gayet normal bi şekilde konuşuyorduk ona çocuklara kim bakıyor diye soruyordum oda bana suanki kocasıyla beraber bakıyoruz dedi bi sorun varmı diye sordum hayir dedi ikimiz sırayla bakıyoruz dedi yorumlarsanız sanırım şimdide tsk ederim

 10. Sermin dedi ki:

  Rüyamda ayridigim esim bana sarilarak denizde hizla yüzpyoruz denizin icinde bürsürü insanlar yuvarlak seklinde yüzpyorlar esimde onlara carpmak istemiyor beni koruyor

 11. İlknur Güven Ayyıldız dedi ki:

  Merhabalar rüyamda eski eşimle bi markette alisveristeydik. Gül kokulu masaj yağı beğendim. Oo bana onu alma vanilyalisi daha güzel dedi. Oo kadar sahiciydiki vanilya kokusu burnuma geldi. Yorumlarsaniz sevinirim.

 12. Osman güngör dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım eşim kucağımda çok ağlıyor ve beni sımsıkı kucaklıyorum beni çok sevdiğini söylüyordu

1 3 4 5
DMCA.com Protection Status