Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek, aile arasında yaşanan tatsızlıkların artmasına yorumlanır. Eğer babanızla bazı konularda fikir ayrılıkları yaşıyorsanız bu durum daha da ilerleyebilir. Onunla daha da zıtlaşma söz konusu olabilir. Dargın olduğunuz bir konuda da bir tartışma söz konusu olabilir. Babanızın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz ya da ondan beklediğiniz onayı almak zor olabilir. Rüyada kavga etmek, ailevi sorunların başkaları tarafından öğrenilmemesine de yorumlanır. Evli olan kişiler ise otorite konusunda bir takım sorunlar yaşayabilirler. Ailenizin sizi bir konuda yalnız bıraktığını ya da yardımcı olmadığını düşünebilirsiniz.

Rüyada babayla ağız kavgası etmek, aynı zamanda aile içerisinde gizli kalan şeylerin gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Söylediğiniz bazı yalanlar ortaya çıkabilir ya da gizlenen bazı şeylerin öğrenilmesi yüzünden sizi suçlayabilirler. Aranızda tatsız bir muhabbet geçebilir ve bu durum canınızı sıkabilir. Eğer bir süredir babanızı görmüyorsanız da sizin ziyaret etmenizi bekliyor olabilir.

Rüyada Küs Olduğunuz Babanızla Kavga Etmek

Bu küslüğün bir süre daha devam etmesi anlamına gelir. Hatta gelen bazı haberler daha da canınızı sıkabilir. Karşılıklı olarak bir türlü uzlaşmakta güçlük çekebilirsiniz ve iki tarafta inatçı davranabilir. Hatta arada aracı olan kişi varsa size mutsuz olacağımıza ya da keyfinizin kaçacağı haberler getirebilirler.

Rüyada Baba İle Kavga Edip Küsmek

Babanızın sağlığı ile ilgili bir takım endişeleriniz olabilir. Eğer uzakta yaşıyorsanız onu ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz. Evli olan kişiler babalarının sağlık konularında endişe ederek bir süre yanında kalıp destek verebilirler.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek

Hane içerisinden akrabalarınızın size karşı tutumları canınızı sıkabilir. Belki de size veya ailenize haksızlık yapabilirler. Bu sebeple de dargınlık ve küslük söz konusu olabilir ama haneden biriyle de aranızda bir tartışma geçmesi olasıdır.

Rüyada Anne Babayla Kavga Etmek

Aile içerisinde maddi ve manevi olarak sıkıntıların baş göstermesi anlamına gelir. Ailenizde anlaşamadığımız konular daha da büyüyebilir. Birbirinizden gizlediğiniz bazı şeylerin ortaya çıkmasıyla birlikte de birtakım problemler olabilir ve kalpler kırılabilir.

Rüyada Babayla Kavga Edip Ağlamak

Rüyada gelecek müjdeli bir haberle sevinmek ve bunu ailenizle paylaşmak anlamına gelir. Aileniz sizin adınıza gurur duyabilir ve sizi övebilirler. Sizin başarılarınız onları çok mutlu eder ve çevrenizdeki insanlara özellikle akrabalarınız sizi şaşırtabilirler. Onları mutlu edeceğiniz bir şey olabilir.

Rüyada Babayla Tartışmak

Ailenizin bir konuda hiç de beklemediğiniz tepkiler göstermesi anlamına gelir. Özellikle babanızdan beklemediğiniz tepkiler görebilir ve buna anlam vermekte zorluk çekebilirsiniz. Sizin çok istediğiniz bir şeye engel olmak isteyebilir veya kabullenmek istemeyebilir. Onun Bçbazı davranışlarını ya da sözlerine anlam vermekte güç olacaktır. Rüyada babayla tartışıp ağlamak, babanızın size karşı tavırlarına üzülmek anlamına gelir bir süre önce sorun olan bir şey yeniden sorun olabilir.

Rüyada Babayla Kavga Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada babayla kavga ettiğini görmek babanız ile aranızda soğuk rüzgarlar esmesine ve birbirinizi anlayamamak anlamına gelir. Bir zamanlar sorun olan bir şey yeniden gündeme gelebilir ve tekrar sorun olabilir. Nazı hatalarınızı yüzünüze vurulabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

28 Yorum

 1. Gen4
 2. Hüsamettin
  • admin
 3. Osman
  • admin
 4. Hay1886
  • admin
 5. İsimsiz
 6. İsimsiz
  • admin
 7. Ali
  • admin
 8. Gülsüm
  • admin
 9. İzmirli
  • admin
 10. Adem
  • admin
 11. Ceren
  • admin
 12. Suat
  • admin
 13. Döndü
  • admin
 14. Mehmet
  • admin
 15. Zeynep
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status