Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek, aile arasında yaşanan tatsızlıkların artmasına yorumlanır. Eğer babanızla bazı konularda fikir ayrılıkları yaşıyorsanız bu durum daha da ilerleyebilir. Onunla daha da zıtlaşma söz konusu olabilir. Dargın olduğunuz bir konuda da bir tartışma söz konusu olabilir. Babanızın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz ya da ondan beklediğiniz onayı almak zor olabilir. Rüyada kavga etmek, ailevi sorunların başkaları tarafından öğrenilmemesine de yorumlanır. Evli olan kişiler ise otorite konusunda bir takım sorunlar yaşayabilirler. Ailenizin sizi bir konuda yalnız bıraktığını ya da yardımcı olmadığını düşünebilirsiniz.

Rüyada babayla ağız kavgası etmek, aynı zamanda aile içerisinde gizli kalan şeylerin gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Söylediğiniz bazı yalanlar ortaya çıkabilir ya da gizlenen bazı şeylerin öğrenilmesi yüzünden sizi suçlayabilirler. Aranızda tatsız bir muhabbet geçebilir ve bu durum canınızı sıkabilir. Eğer bir süredir babanızı görmüyorsanız da sizin ziyaret etmenizi bekliyor olabilir.

Rüyada Küs Olduğunuz Babanızla Kavga Etmek

Bu küslüğün bir süre daha devam etmesi anlamına gelir. Hatta gelen bazı haberler daha da canınızı sıkabilir. Karşılıklı olarak bir türlü uzlaşmakta güçlük çekebilirsiniz ve iki tarafta inatçı davranabilir. Hatta arada aracı olan kişi varsa size mutsuz olacağımıza ya da keyfinizin kaçacağı haberler getirebilirler.

Rüyada Baba İle Kavga Edip Küsmek

Babanızın sağlığı ile ilgili bir takım endişeleriniz olabilir. Eğer uzakta yaşıyorsanız onu ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz. Evli olan kişiler babalarının sağlık konularında endişe ederek bir süre yanında kalıp destek verebilirler.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek

Hane içerisinden akrabalarınızın size karşı tutumları canınızı sıkabilir. Belki de size veya ailenize haksızlık yapabilirler. Bu sebeple de dargınlık ve küslük söz konusu olabilir ama haneden biriyle de aranızda bir tartışma geçmesi olasıdır.

Rüyada Anne Babayla Kavga Etmek

Aile içerisinde maddi ve manevi olarak sıkıntıların baş göstermesi anlamına gelir. Ailenizde anlaşamadığımız konular daha da büyüyebilir. Birbirinizden gizlediğiniz bazı şeylerin ortaya çıkmasıyla birlikte de birtakım problemler olabilir ve kalpler kırılabilir.

Rüyada Babayla Kavga Edip Ağlamak

Rüyada gelecek müjdeli bir haberle sevinmek ve bunu ailenizle paylaşmak anlamına gelir. Aileniz sizin adınıza gurur duyabilir ve sizi övebilirler. Sizin başarılarınız onları çok mutlu eder ve çevrenizdeki insanlara özellikle akrabalarınız sizi şaşırtabilirler. Onları mutlu edeceğiniz bir şey olabilir.

Rüyada Babayla Tartışmak

Ailenizin bir konuda hiç de beklemediğiniz tepkiler göstermesi anlamına gelir. Özellikle babanızdan beklemediğiniz tepkiler görebilir ve buna anlam vermekte zorluk çekebilirsiniz. Sizin çok istediğiniz bir şeye engel olmak isteyebilir veya kabullenmek istemeyebilir. Onun Bçbazı davranışlarını ya da sözlerine anlam vermekte güç olacaktır. Rüyada babayla tartışıp ağlamak, babanızın size karşı tavırlarına üzülmek anlamına gelir bir süre önce sorun olan bir şey yeniden sorun olabilir.

Rüyada Babayla Kavga Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada babayla kavga ettiğini görmek babanız ile aranızda soğuk rüzgarlar esmesine ve birbirinizi anlayamamak anlamına gelir. Bir zamanlar sorun olan bir şey yeniden gündeme gelebilir ve tekrar sorun olabilir. Nazı hatalarınızı yüzünüze vurulabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gen4 dedi ki:

  Selamın aleyküm kardeşim .. Rüyamda arabamın içinde ki koltuklarından tut aynasına , direksiyonuna kadar bir çok akşamlarının çalındığını görüyorum. Sonra eve çıkıyorum babamla bu konuyu konuşurken hemen kasko yaptırmalıyım diyorum ve babam bunu olumsuz karşıladığı için sözlü tartışıyoruz ve babamın yakasına yapışıp sen bir sus diyorum ona … Sonra tekrar arabanın yanına tekrar gittiğimde sanki arabaya hiç bir şey olmamış gibi uzaktan duruyor ama tam arabayı tekrar kontrol edemeden babamında günahı aldım diye düşünürken rüyadan uyanıyorum. Şimdiden ilgi ve alakanız için sizlere hürmetler sunuyorum

 2. Hüsamettin dedi ki:

  Rüyada babamın yakasına yapışmış bir şekilde kavga ediyorduk ve babam beni öldürmek istiyordu annem araya giriyor onunda yakasından tutuyordum babam neden bu çocuk böyle deyince bende kimbilir bana ne haram lokma yedirdinde böyle oldum dedim sonra durdu ve düşünmeye başladı sakinleşdi ve ben eski evimizin balkonundan yan evin çatısına atladım orada uyandım birde ben yeni nişanlıyım bu rüyayla bi bağı varmı teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi birkonuda anlaşmaya yorumlanır.

 3. Osman dedi ki:

  Ruyamda annem ile yeni barismisim babam annemle tartismis araya girmis mudahil oluyorum babama bagiriyorum ne oluyor diyerekten babam konusma bununla diye uyarıyor beni sinirden duvara yumruk atiyorum ne oluyor diyerek bu arada annemle babam ayri ruyamdada gercektede

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sorunların geride kalacağına yorumlanır.

 4. Hay1886 dedi ki:

  Rüyada hatırlamadığım bir konuda oturduğumuz odada babamla tartışıyoruz.dayanamayıp kalkıp diğer odaya geçiyorum,geçerkende ayakta dayanamayıp rest çeker gibi bağırıyorum babama.Oda yerinden kalkıp vurmak için yanıma yürüyor.Burda bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin bir kararınızı onaylamasına destek vermesine yorumlanır.

 5. İsimsiz dedi ki:

  (Babam yüzünden okula geç kalıyorum)

 6. İsimsiz dedi ki:

  Kendi evimdeyim ve okula gitmem gerekiyo ve onun yüzünden evde ablamla annemle konuştuğu için okulun ilk gününe geç kalıyorum bu yüzdende okula gitmiyorum.Sonra akşama doğru salona gidiyorum ve oturuyorum.Durduk yere dayanamayıp babam yüzünden ağlıyorum onlar görmesin diyede kapıya çıkıyorum sonra iki tane adam bana öğüt veriyo takma kafana falan diyo ben bunu duyup daha da ağlıyorum sonra rüyamdan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızın açık olduğu bir ile barışmaya yorumlanır.

 7. Ali dedi ki:

  Babamla ağız kavkasi yapıyoruz babam üstüme saldırıyor ve ben vurmuyorum geri tutuyorum ve sonra babam üzülür bende ağlamaya başlarım ve sonuna derim ki babama çünkü ne yaptıkları biliyorum derim ondan sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kızdıran birilerinden haber almaya yorumlanır.

 8. Gülsüm dedi ki:

  Rüyamda babamın evinde oluyoruz babamla abim tartışmaya başlıyorlar tartışma esnasında babam abime vuruyor abimde babama yumruk vuruyor babamın çok zoruna gidiyor oturup ağlıyor babamı teselli etmeye çalışıyorum fakat hiç konuşmadan sadece ağlıyor abime gidip nkonuşuyorum yeter artık rahat bırakın bıkmadınızmı kavgadan gürültüden diye nasihat veriyorum büyük abimde işyerinde çalışıyor oluyo bu arada babam hayatta değil

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde gerginlik varsa bitmesine, abinizin eve güzel haberler getirmesine yorumlanır.

 9. İzmirli dedi ki:

  İyi günler. Normal de de aile sıkıntılarım var kardeşlerimle konuşmuyorum. İşten ayrıldım işe girmek için az bi zamanın kaldı onu bekliyorum. Rüyamda babamın evinde oturuyoruz yemek yiyeceğiz, babam büyük kardeşimle barışmamı istedi bende olmaz dedim az sonra gelecek konuyu açma eğer konuyu açarsan evden gideceğimi söyledim ve babam konuyu açtı bende evden çıktım eşime de yemeğini ye Alt katta bekliyorum seni diye söyledim. Alt katta ki evime girdiğimde evde yabancı birini gördüm hırsız sandım ama adam hırsız değil gibiydi adamla kavga etmeye başladım ama adama bir şey olmuyor, kuzenim geldi beraber adamla kavga ediyoruz adamın boynuna ip atıp yakalamak istedim ama adam ipi neredeyse benim boynuma geçiriyordu, tam o sırada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sorunların geride kalmasına ve çaresizlikten kurtulmaya yorumlanır.

 10. Adem dedi ki:

  Rüyamda; babam ile kavga etmişiz, (ama bana vurduğunu yada tartıştığımız anı görmedim) sadece beni kovalıyor, arkamdan geliyor, bende zaman zaman durup ona birşeyler atıyorum, onu engellemek için, fakat çok yakınımda olmasına rağmen gücüm ve kollarım da takatim olmadığı İçin attığım şeyleri ona yetiştiremiyorum. Aynı zamanda da gittikçe onun bana yaklaşmasından da çok korkuyorum. Arkamdan geliyor ama Bana yetişmeden uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin sizden beklentileri boşa çıkmaz, işlerinizde başarılı olabilirsiniz.

 11. Ceren dedi ki:

  Rüyada babamla tartışıyoruz bir çok konuda ufak tefek konular sonra ben çocukluk arkadaşımla nişan hazırlıkları yapıyorum ama babamla hala aramız soğuk işte kıyafetler felan hazır sonra çocukluk arkadaşım nisandan önce doğum günümü kutluyor sürpriz yapıp sonra bizim eve gidiyoruz yolda babam çocukluk arkadaşıma annesi babası olmadan eve girmesin felan diyor çok garip bir ruyaydi inşallah hayra delalet eder

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde dayanışmaya ve bekar biri varsa evliliğinde yardımcı olmaya, hayır duası almaya yorumlanır.

 12. Suat dedi ki:

  Ben devamli babamla tartışıyorum rüyamda , bir anlam veremedim

  1. admin dedi ki:

   Babanızdan bir konuda destek almaya yorumlanır.

 13. Döndü dedi ki:

  Rüyamda babamın öğretici benim öğrenci olduğum bir medresede olduğumuzu babamın bir kadınla zina ettiğini annemin ve abimin gelip babamı ve kadını dövdügünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 14. Mehmet dedi ki:

  Ruyamda kalabalik icinde babamla kavga ettim ve ne sen benim babamsin bundan sonra nede ben sen senin oglunum dedim gercek hayatta konusuyoruz ama annemle olan samimiyetimin yarisi kadar samimi degiliz

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde küslüklerin bitmesine ve yeni bir kazanç kapısına yorumlanır.

 15. Zeynep dedi ki:

  Rüyada sapık bana iftira attı. Bende sapığı ifşa ettim ve yakalattım. Herkesin içinde rezil ettim. Aynı rüya içinde babamla yüksek sesle kavga ettim. Babamla aram iyi değil gerçek hayatta.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı anlaşmazlıklara ve bu yüzden bir şey gizlemeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status