Rüyada Balığın İnsana Dönüşmesi

Rüyada balığın insana dönüştüğünü görmek, çok istediğiniz şeylere sahip olacağınıza ve kısmetin bereketin artacağına yorumlanır. Sizden hiç kimsenin beklemediği başarılarınız olabilir ve pek çok insana yardım eli uzatabilirsiniz. Bir süredir yardımcı olmak istediğiniz kişiler varsa maddi olanaklarınız buna imkan tanır. Kişi sevdiklerine hızır gibi yetişir ve hayır duası alır. Rüyada balığın insan olması, talihin dönmesine ve şansın açılmasına, başınıza talih kuşu konmasına yorumlanır. Elinizi her attığınız işin bereketini görürsünüz, rızkınız çoğalır. İşsiz olanlar çok güzel bir işe girebilirler. Bekar olanlar varlıklı biri ile evlenebilirler. Rüyada büyük balığın insana dönüşmesi, mal mülk sahibi olmaya ve otoriteye yorumlanır. Yeni bir görev üstlenebilirsiniz.

Rüyada bir insanın balığa dönüşmesi, maddi zarara uğrayan ve çok borcu olan kişilerin zarardan kurtulmasına yorumlanır. Sizi dolandıran ya da paranızı ödemeyen her kim varsa sonunda paranızı öder. Yüklü alacağı olan kişiler ödemelerini er ya da geç alırlar.

Rüyada Yunus Balığının İnsana Dönüşmesi

Dileklerine erişmek ve gönlünüzden geçen her şeyin gerçek olmasına, sevilip sayılmaya yorumlanır. Kişi kendisine huzur veren ve güvende hissedeceği insanları hayatına sokar. Bekar olanlar büyük bir aşka başlayabilirler.

Rüyada Balığın Erkek Çocuğa Dönüşmesi

Müjdeli haberler almaya ve gelirinin yükseleceğine, evinizde zenginlik ve berekete yorumlanır. Şansınız açık olur ve yapılan başvurulardan sonuç gelir. Davası olanların sonunda davaları olumlu sonuçlanır, hak hukuk yerini bulur.

Rüyada Balığın Kelebeğe Dönüşmesi

Sevdiklerinizden ayrı kalmamaya ve ayrılıkların sona ereceğine, sağlık sorunlarınız varsa iyileşmeye yorumlanır. Yaşanan zor günler etz zamanda taltılır. Büyük bir sınavdan geçip sonunda refaha erişebilirsiniz.

Rüyada Balığın İnsana Dönüşmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mal mülk ganimet elde etmeye yorumlanır. Miras bekleyenler için de hayırlı bir rüyadır. Beklenen para pul elinize geçer, çok daha lüks bir hayat sürülebilir. Çalışıp çabalayıp sonunda hedeflerine ulaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. melisa dedi ki:

  önce bir arabanın içindeydim kucağımda bir bebek erkekti onu kucağıma alıp arabanın sanki üst katından alt katına indim sonra bir anda camdan dışarıya bakmamla 5 6 tane çok büyük balıklar gördüm sanki üzerilerinde parlak yazı yazılıydı ne yazdığını hatırlamıyorum tam olarak yunus balığı gibiydiler sanki sonra telefonumda çekmek istedim elime çantamda telefon aradım bulup tekrar baktığımda balıklar gitmiş yerine 5 6 tane kaslı sürekli gülen erkekler gelmiş bide poz veriyolardı hatta bi tanesi asıldı bile yani neyseki uyandım o an . yorumlarsanız sevinirim . şimdiden teşşekkür ederim

 2. Alptekin dedi ki:

  Rüyada köpekbalığı nin karaya çıkıp insana dönüştüğünü gördüm. Ayrıca beraber yiyip ictik.

 3. Merve dedi ki:

  Merhaba ben hamileyim rüyamda balinanın kafasının adam olduğunu gördüm balinayı bilim adamları büyük bir kutu gibi birşeyin içine koyup biryerlere götürmeye çalışıyordu ve balinayı kutuya koymak için sigara attillar kutunun içine balina koşarak kutuya sigarayı almaya geçti ve kutu kapandı balina çığlık attı.
  Bu rüyanın anlamı nedir

 4. Fatma dedi ki:

  Rüyamda camdan baktığımda ağzına bir insan sığacak kadar büyük bir balık denizde yüzüyor ve sonra karaya vuruyor koşup yanına gittiğimizde kabuğu kalıyor içinden Bi erkek çıkıp koşarak denize atlıyor kabuğu elimizde kalıyor.

 5. Elif dedi ki:

  Merhaba.. Rüyamda dedemin evine giden yolda iki tane biri büyük diğeri nispeten daha küçük (ama normale göre büyük) iki tane balık gördüm. Yerde yatıyordu. Büyüğü taşıyamam diye küçüğünü kucağıma aldım. Sonra baktım ki büyük balık ayaklandı. Kalktı koşarak zıpladı ve eskiden tanıdığım bir arkadaşıma dönüştü(kadın). Çok şaşırdım daha sonra eve gidip balığı yemek üzere temizlemeye başladım. Daha fazlasını hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden davet almaya, kısmetin açılmasına yorumlanır.

 6. Şevki dedi ki:

  Merhaba Rüyamda yerde alabalık büyüklüğünde buz tutmuş balıklar vardı. Ben onları yaşatmak için su getiriyordum habire üstlerine döküyordum. Bi balık öldü ona yetişemedim ama biri de 2 3 yaslarinda erkek bir çocuğa dönüştü ben bebeğe bakıp ne kadar tatlı diyordum. Yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi durumun düzelmesine ve sadık bir dosta yorumlanır.

 7. Semiha dedi ki:

  Merhaba rüyamda küçük bir mağara gibi bir yerde küçük bir gölet var içinden su almaya gidiyorum içine düşmekten korkuyorum su tertemiz içi görünüyor ikitane balik birtanesi 20 santim kadar dışarı çıkıp burda balık var diye bağırıyorum eşim duyuyor beni tekrar bakmak için dönüyorum balik sudan dışarıya uzanıyor ve 2 metre kadar kafasi yılan gibi eşim geliyor ben korkup geri çekiliyorum eşim elini uzatip iceri girecekti balık insan oldu 2 tane esim bunlar insan ne balığı dedi ama ben onlarin balik olduğunu biliyordum sonra bir şey oldu yangin çıktı her taraf yandi golun orda kalıp kalmadığını metak ediyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ve bol kazanca yorumlanır.

 8. Alaattin dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle bir kumsaldaydık ben kuma oturmuş denizi seyrediyordum bir 2 tane yunus balığının kıyıya yakın yüzüğünü görüp suya daldım yanlarına kadar gidip dokundum ağızlarını seveceksen ağızlarının olmadığını fark ettim sonra kendimizi balıklarla beraber kıyıda bir çeşme kenarında buldum ölmesinler diye çeşmeden üzerlerine sürekli su atıyorken birden insana dönüştüler ve su atmamamı söylediler o sırada yarı insan yarı balıktılar ikisi de erkek Di

  1. admin dedi ki:

   Elinizi attığınız her işten bol kazanca ve berekete, kısmete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status