Rüyada Balık Ağına Takılmak

Rüyada balık ağına takıldığını görmek, iş ve kariyer yaşamınızda düşünmeden konuşursanız, bazı hataları görmenize rağmen haklı olduğunuzu konularda bile haksız konuma düşebilirsiniz. Bu konuda oldukça tedbirli, gözlemci olmanızda fayda var. Daha çalışkan ve üretken olmanız gerekebilir, yaşadığınız kararsızlıklar varsa net olmaya özen gösterin. Yoksa bu kararsızlıklar size zarar verebilir. Kişi ne kadar net olur ve istediğini bilirse o kadar kısa sürede isteklerine erişir. Kısmetleriniz artar ancak sürekli çabalamanız gerekir. Şu an elinize iş ve kariyer hayatında geçen imkanları elinizden kaçırmamak ve korumak için daha çok mücadele etmenizde hayır var. Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen olaylar yüzünden tükendiyseniz ve kendinizi talihsiz hissediyorsanız, mücadele ettiğiniz takdirde bundan kurtulabilirsiniz.

Rüyada balık ağına yakalanmak, bekarsanız ve kendinizi aşk konusunda talihsiz görüyorsanız bu moddan çıkmanızda fayda var. Yoksa kendinize engel olur, karamsar olmanız yüzünden aşk hayatında mutsuz olabilirsiniz. Kendinizi talihsiz görmekten vazgeçin. Aradığınız aşk yakında sizi bulabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa sevdiğiniz insanla birlikte ortak hayallerinize yakınlaşabilir, ona güveninizi artırabilirsiniz.

Rüyada Balık Ağına Takılmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ayağınıza kadar gelecek olan fırsatı doğru değerlendirirseniz çok mutlu olacağınıza, bekarsanız yeni bir başlangıç olacağına yorumlanır. Evli olanlar ise aralarında sorun olan her şeyi ortadan kaldırırlar, yaşamanız gereken tutku ve mutluluk gelir. Sorunlardan arınmanın huzuru yaşanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Servan dedi ki:

  Rüyada jet ski kullanıyorum ve bi balık ağına takılıyorum bütün uğraşlara rağmen bi türlü kurtulamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Daha kolay görevler üstlenmek ve iş hayatında başarıya yorumlanır.

 2. Mustafa dedi ki:

  Yerdeki balık ağını toplarken eğildim bacağıma 4 veya 5 adet hopta girdi sonra ben onları çıkardım

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı kazanç kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status