Rüyada Banyoyu Su Basması

Rüyada banyoyu su bastığını görmek, evinize giren paranın her geçen gün artacağına ve ev içinde çalışmayan biri varsa iş bulmasına yorumlanır. İşinden memnun olmayanlar daha kazançlı bir işe girerek evlerini daha rahat bir şekilde geçindirebilirler. Hem siz hem de diğer aile fertlerinin kazançları artabilir, ev eksikleri giderilir. Uzun süredir eviniz için yapmak istediğiniz masraflarınız varsa bu masrafları yapmanızı sağlayacak bütçeniz olabilir. Rüyada banyonun su dolması, ev satın almak isteyenler için de ev sahibi olmak anlamına gelir. Yeni bir eve taşınabilir ve daha güzel bir evde yaşamaya başlayabilirsiniz. Ekonomik yönden ailesine bağlı olan kimseler ise kendi evlerine taşınarak kendi ekonomik özgürlüklerini sağlayabilirler. Eskisinden daha iyi maddi imkanlarınız olabilir.

Rüyada banyoda su taşması, iş hayatında zorlukları aşmak ve borçlar varsa bitmesine yorumlanır. İşleri kötüye giden kimseler yakında selamete çıkar, işleri açılır. Ticari hayatta da başarılarınız artar, evinize daha çok helal para girer. Evliyseniz eşiniz ve çocuklarınıza daha güzel imkanlar sunma şansınız olabilir.

Rüyada Banyoyu Temiz Su Basması

Hayırlı kazanca ve işlerinizde sıkıntılarınızın çözüleceğine, hakkınız olanın elinize geçeceğine yorumlanır. Eğer hanede size borcu olan kimseler varsa yakında öderler. Ya da mahkemesi olanlar ve tazminat bekleyen kişiler bekledikleri parayı alırlar. Size maddi külfet olmak isteyen kimseler bunu başaramazlar, ailenizin rızkına göz koyanlar emeline erişemezler.

Rüyada Banyoyu Kirli Su Basması

Borcunuz varsa yakında borçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak paranın elinize geçeceğine yorumlanır. Kredisi olanlar ya da iş hayatında maddi kayıpları olanların da durumları yakında düzelir. Ancak bir süre harcamalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa bu süreç uzayabilir.

Rüyada Banyoyu Su Basması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, beklenenden kısa sürede maddi hedeflere ulaşmaya ve evinizi güzelleştirmeye, evinizde konfora ve zenginliğe yorumlanır. Ev halkının refahı artar ve onlara daha çok maddi yardımda bulunabilirsiniz. Eğer bekarsanız varlıklı biri ile dünya evine girilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Birol
 2. Sefa
 3. İhsan kocaefe
  • admin
 4. Ebru
  • admin
 5. Büşra
  • admin
 6. Liza
  • admin
   • Hane
    • admin
 7. Esra
  • admin
 8. süreyya
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status