Rüyada Başbakanı Görmek Ve Onunla Konuşmak

Rüyada başbakanı görmek ve onunla konuşmak, önemli işler ile adınızın anılmasına ve saygınlı kazanmaya yorumlanır. Terfi veya atama bekleyen kişiler yakında müjdeli haberler alırlar. İş hayatına yönelik ideal ve hedefleriniz gerçek olur. Devlet dairesinde işi olan kimselerin belge ve evraklarında herhangi bir sıkıntı çıkmaz. Örnek ve rol model olarak aldığınız kimseler ile aynı statüye erişebilirsiniz. Kendi işini yapan biri bu rüyayı görürse işleri açılır, yeni çalışanları olabilir. İşsiz olan biri devlet dairesinde işe girebilir ve başarılı bir iş hayatı olur. Kısacası iş hayatında şansın ve talihin sizden yana olacağını müjdeler.

Rüyada başbakanla konuşmak, önemli bir görüşme yapmak anlamına gelir. Bir ortaklık ya da iş anlaşması için yapılacak görüşmelerden çıkan sonuçlar sizi mutlu eder. Zam bekleyen kişiler işlerinden zam alabilirler. Ya da üst mevki kimseler ile yapılacak görüşmeler varsa olumlu olur. Uzun zamandır hazırlandığınız bir konuşma varsa hiçbir aksilik çıkmaz.

Rüyada Eski Başbakanı Görmek Konuşmak,

Her geçen gün başarılarınızın artacağına ve sevince yorumlanır. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa ileride karşınıza çıkacak önemli bir kurs ve eğitim alınabilir. Geleceğe yönelik yapılan yatırımlar ileride karşınıza çıkar. Kariyer hedeflerinize yakında ulaşabilirsiniz.

Rüyada Başbakanı Görmek Ve Onunla Konuşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında takdir görmek ve itibar sahibi olmak anlamına gelir. Size verilen sorumluluklar artabilir ve pek çok insanın güvenini kazanabilirsiniz. Mesleğinizde elinize yeni bir fırsat geçebilir, şansınız açık olur. Uzun zamandır görüşmek istediğiniz biri ile sonunda beklenen görüşme yapılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Eda Nur dedi ki:

  Çocuğu olmayan bir akrabamızın çocuğunun olduğunu gördüm 2 erkek oğlan ve arabayı koymuştu okul bahçesinde de görünce çok sevindim

 2. Mehmet dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda en son görev yapan başbakanı gördüm. Bir yere ziyarete gelmiş ve herkesin elini sıkıyordu. İlk başta arkada olduğum için beni görmedi ama beni göreceği yere geçtim ve tokalaştık. Herkes başbakanım diye hitap ediyordu ve yüzü çok güleçti. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yerden iş teklifi almaya, önemli bir görüşmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status