Rüyada Başından Aşağı Su Dökülmesi

Rüyada başından aşağı su döküldüğünü görmek, bol kazanca ve zenginliğe erişmeye, fakirlikten zenginliğe geçişe yorumlanır. Kişinin kısmetleri artar ve elinize bol para geçer. Eğer bekarsanız çok zengin biri talip olabilir, evlendikten sonra rahat bir hayat sürülür ve geçim derdi çekilmez. Eskiden büyük maddi zorluklar çeken biri hem kendi hem de ailesi için çalışıp çabalayıp çok kazanç sağlar, başınıza talih kuşu konar. Rüyada başka birinin başından aşağı su dökülmesi, başak birine maddi detsek olmak veya borç para vermeye yorumlanır. Birinin işe girmesine vesile olabilirsiniz, bu kişinin içinde bulunduğu çaresizlikten kurtulmasına yardım edilebilir. Hanede iflas eden biri varsa durumu düzelir.

Rüyada kafadan aşağı su dökmek, sevdikleriniz ile aranızdaki özlemlerin sona ermesine ve memleket hasreti çekenlerin de memleketlerine geri döneceklerine yorumlanır. Eş dost akraba ile hasret gidererek, bir süre onlarla vakit geçirebilirsiniz. Sevdiği insandan ayrı kalanlar barışırlar.

Rüyada Başından Aşağı Kaynar Su Dökülmesi

Geç de olsa gerçekleri öğrenmek ve birinin gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. Güven duyduğunuz bir insan sizi yaralayabilir. Arkanızdan çevirdiği işler önünüze çıkabilir. Rüyada başından aşağı kaynar su dökülmesi, ortaklıkların bozulmasına ve maddi kayıplara yorumlanır.  Çok güvendiğiniz bir insan emanete ihanet edebilir.

Rüyada Başından Aşağı Kovayla Su Dökülmesi

Sıkıntılarından arınmaya ve kötülüklerden uzak durmaya yorumlanır. Dert ve kederden kurtulup manevi yönden güçlenebilirsiniz. Bir süredir kafası karışık olan kişilerin kafası netleşir, güven sorunu yaşayanlar rahatlar. Sevdikleriniz ile aranızdaki buzlar erir.

Rüyada Başından Aşağı Su Dökülmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, geçim derdinden ve borçlarından kurtulmaya, elinizin rahatlayacağına yorumlanır. Beklenti içerisinde olanlar beklentilerinden kurtulurlar ve hayatınıza heyecan katan olaylar olabilir, umutlarınız artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

  1. Bünyamin gül
  2. Eylül
  3. Eşref
  4. Emine
  5. Nazlı
    • admin
  6. Tamuna
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status