Rüyada Başka Ülkeye Gitmek

Rüyada başka ülkeye gittiğini görmek, gerçekte de böyle bir hayali olan kişiler için yakında bu hayallerine çok yaklaşacaklarına yorumlanır. İş, eğitim ya da evlilik gibi çeşitli sebepler ile yurt dışına kapı açılabilir. İstediğiniz ülke olmasa da başka bir ülkede imkan olabilir. Karşınıza çıkan fırsatı iyi değerlendirdiğiniz takdirde er ya da geç bu hayal gerçekleşir. Başka bir şehirde de düzen kurulabilir. Rüyada yabancı ülkeye gitmek, tatil planı yapmak ve başka yerler görmek demektir. Dostlarınız ile birlikte seyahat planı yapılabilir. Maddi olanaklarınız da artabilir ve yabancı bir ülkeye gitme imkanı elde edebilirsiniz. Rüyada yurt dışına gitmek, uzun bir yolculuğa çıkmak ve kariyer hayatında da yeni olanaklar elde etmeye yorumlanır. Kariyeriniz için ilerleyen günlerde başka bir yere yerleşmeniz gerekebilir.

Rüyada başka ülkeye gitmek için hazırlanmak, kötü halden kurtulmaya ve daha iyi olanaklar elde etmeye yorumlanır. Geleceğinize yönelik önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Yeni iş imkanı olabilir veya kariyer alanında daha başarılı olacağınız farklı bir yön belirleyebilirsiniz.

Rüyada Başka Ülkeye Gitmek ve Kaybolmak

Makam mevkisinin yükselmesine ve iş hayatında yeni kapılar aralanmasına yorumlanır. Hiç ummadığınız insanlardan iyilik görerek gün geçtikçe daha iyi konumda olunur. Yeni bir işe de girilebilir. Bir süre önce yapılan başvuru varsa yakında yanıt gelir.

Rüyada Başka Ülkeye Taşınmak

Rüyada yabancı ülkeye taşınmak, yaşanacak olan güzel gelişmeler sayesinde mutlu olmaya ve yeni kazanç kapısı aralamaya yorumlanır. Yeni bir gelir kapısı arayanlar için hayırlı gelişmeler olur. Gün geçtikçe işleriniz daha da düzelebilir.

Rüyada Ülke Değiştirmek

Gelecek günlerde elinize çok güzle fırsatlar geçmesine ve iş değişikliği yapmaya yorumlanır. Ya da yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Eğer bir süredir devam eden sıkıntılar varsa biter. İflas eden kişiler yeniden düzenlerini kurar.

Rüyada Başka Ülke Vatandaşı Olmak

Rüyada başka bir ülkenin vatandaşı olmak, bekar olanlar için başka bir ülkede yaşayan biri ile evlenmek anlamına gelir. Ya da evlenerek başka bir ülkede çalışmanız olasıdır. Gelecek günlerde ailenizden ayrı kalmanız, seyahatler yapmanız gerekebilir.

Rüyada Yabancı Bir Toplulukta Bulunmak

Yurt dışına çıkmak isteyen kişiler bu hayallerine kavuşurlar ve yeni yerler görebilirsiniz. İş ya da eğitim sebebi ile yapılan başvurular varsa yakında olumlu sonuç gelebilir. Uzun zamanlar çabaladığınız şeyler gerçekleşmeye başlar.

Rüyada Başka Ülkeye Gitmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile düzeninin değişmesine ve başka bir yere yerleşerek düzen kurmaya yorumlanır. Yeni bir işe girebilir ya da başak sebeplerle evinizi taşıyabilirsiniz. Bir süredir yurt dışından haber bekleyenler yakında bekledikleri haberi alırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Eda dedi ki:

  Rüyamda ablam ve kardeşimle yurt dışına gezmeye gidecektik.ve biz havaalanına giderken ablam bana çine gidelim diyordu.bende taylanda gidelim diyordum.

 2. Park kookie dedi ki:

  Rüyamda annem ile Çin gibi bir ülkeye gidiyorduk yanlış hatırlamıyorsam orada bir ailenin evinde kalıyormuşuz ve çok iyi dostluklar kuruyormuşuz babam geliyormuş ve bizi geri evimize gitmemizi söylüyormuş ben anneme birdaha gelelim lütfen diyormuşum

 3. Sibel dedi ki:

  Ruyamda Almanya ya gidip 9 bin TL maaş la çalışmaya başladım büyük et parçalarını kesiyordum fabrika gibi yerde çalışıyordum

 4. Fadime dedi ki:

  Rüyada dini bir ülkeye gidiyorduk bütün kadınlar tesettürlü ve dışarı çıkmıyorlardi günah diye sadece benle annem dışarı çıkıp bitane adamla konuşuyorduk Beyaz elbiseli Araplara benziyordu

 5. sevdenur dedi ki:

  rüyalarımda oldukça fazla bir şekilde, yüzlerinde yada başka bir yerlerinde yara olan küçük çocukları ,yaralı yerlerine su dökerek ve bir yandan da besmele okuyarak iyileştiriyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalbinizi kıran kişilerin özür dilemelerine yorumlanır.

 6. dorukkk dedi ki:

  Rüyamda kızımla beraber Batum üzerinden Rusyaya geçiyor muşuz.Orda metro gibi bir ulaşım aracı kullanıyorum ama çok güzel bir metro o kadar eğlenceli ki çok mutlu oluyorum,birçok rus insan görüyorum.çok da yardımcı olan insanlar tuvalet filan kullanıyorum,marketlerinden alışveriş yapıyorum onlar da çok iyi davranıyorlar,bir tane ürün pahalı diye aldırmıyorlar,çok mutlu olduğumu görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz euzak yerden iyi haberler gelmesine, seyahate yorumlanır.

 7. Cevdet dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki akrabamla kanada ya gidiyoruz fakat sadece bi odada durup manzarayı izliyoruz

 8. Cevdet dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki akrabamla beraber kanadaya gidiyoruz fakat sadece bir odada durup manzarayı izliyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içi sorunların çözülmesine yorumlanır.

 9. esila dedi ki:

  rüyamda benim elimde bavul ve içi boş bir çanta kız kuzenim annem ve babamın elindede poşetlerle almanyadayız ve mutlu bir şekilde orada yaşayan akrabamızın yanına gidiyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir planın gerçekleşmesine yorumlanır.

 10. Elif dedi ki:

  Ruyamda babamin almanyaya gitmek uzere bizle vedalaşıp evden çıktığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatına yorumlanır.

 11. Barış dedi ki:

  Rüyamda Önce Almanyaya Daha Sonra Kuveyte ve Ondan Sonrada Japonyaya Gittiğimi Gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan dostlarınızdan sevindirici haberler almaya yorumlanır.

 12. Malik dedi ki:

  Rüyam da ispanya da bir evdeyim rüyada 16 yaşlarımydayım. O gece biriyle ilişkiye girecekmiş gibi kopnuşmalar dönüyor ama gece kişi gelmiyor. Sonra evde dayımları falan da görüyorum öyle sürüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden müjdeli haber almaya yorumlanır.

 13. MELİKŞAH dedi ki:

  Merhaba, rüyamda Kuveyt teydim. Çalışmak için gitmişim. Sonra cuma namazı kılmak için camiye gidiyordum. Orada namaz öncesi ssohbet, vaaz ve hutbe okundu.Sonra en ön safa geçmwm için uyardılar. Namazdan sonra babamın ve yakınlarımdan bir kaç kişinin de geldiğini gördüm.Habersizdim geldiklerinden Kuveyte.. Cami cemaatinin bir kısmını tanıyor gibiydiler. Selamlaştılar herkesle..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yeden gelecek haberlere sevinmeye yorumlanır.

 14. Ali dedi ki:

  Rüyamda otobüsle çok kısa sürede italyaya gidiyordum otobüsteki kadınların bana karşı bir ilgisi vardı sonra ben italyada olduğumu anlamayıp inmedim otobüsten geri dönünce Memlekete, tekrar gittim italyaya geri döndüğümde sırtımda ağır bir çanta vardı ama kaldırıyordum sonra asker olduğumu gördüm evime döndüğümde eski sevgilim benimle aynı evde yaşadığını ve barışmış olduğumuzu gördüm çok sinir ve pişman olup lavaboya kusup geri temizlediğimi gördüm tabir ederseniz çok sevinirim okuduğunuz için teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden haberler almak, özlem gidermeye yorumlanır.

 15. Melisa dedi ki:

  Rüyamda rusyada bi mağazadayım. Ayakkabı deneyeceğim, görevliye numara soruyorum kalmadığını söylüyor ama iki görevli de türk bende kıyafetlere bakıyorum. Yanımda abim ve kız arkadaşı da var. Daha önce bi kere daha rusyaya gittiğimi görmüştüm. Bu anlatacağım rüyayı yaklaşık 2 3 ay önce görmüştüm. Annemle beraber marketteydik, kraker alcaktık.Ben kasiyerle nasıl konuşacağımı düşünüyordum, kafamda ingilizce cümleler kuruyordum falan. İki rüyayı da yorumlar mısınız? Sizce neden sürekli kendimi rusyada buluyor olabilirim?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında büyük fırsatların elinize geçmesine yorumlanır.

 16. Servet dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir arkadaşım yurt dışına fransaya gidiyor benide davet ediyor bende oğlumla gitmek isyiyorum ama son dakika bilet fiyatının kişi başı 625 tl olduğunu ögreniyorum sonra vaz geçiyorum oysa 50 tl olduğunu düşünerek gitmek için hazırlanmış oluyorum yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size borcu varsa geri ödemesine yorumlanır.

 17. Damla dedi ki:

  Rüyamda dağın tepesini aşıp kaliforniya ya ulaşıyorum ama orası çok güzel bir yerdi ormanın içinde en fazla 2 katlı evler vardı herkes birlik beraberlik içindeydi ve insanları çok iyi ve merhametli insanlardı ama insanları çok yavaştı benim 1 adımım onların 4 adımı. Sonra kendime dedim ki 10 dk içinde istanbulda olmam lazım koşayım falan dedim önümdee 1 hastane belirdi hastaneye girdim 1 adama çıkış nerde diye sordum adam üzerime su atmaya başladı ilk defa kötü 1 adam diyerek uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflerinize yakında ulaşmaya yorumlanır.

 18. Yeliz dedi ki:

  Ruyamda almanya ya gittim ve orda ki denizde yüzdüm deniz biraz mavimsi birazda bulanikti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden hayırlı iş haberi alınmasına yorumlanır.

 19. Gül dedi ki:

  Rüyamda yabancı ülkedeyim ve yeşillikler arasında bayaz bir ev yada yurt gibi cevremde yabancı insanlar var ve kendimi çook huzurlu hissediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş fırsatına, yeni insanlar tanımaya yorumlanır.

 20. Barış dedi ki:

  Rüyamda denizin üstünde yürüyerek Bulgaristan Yunanistan ve Italyaya gittim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş fırsatına yorumlanır.

 21. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda kendimi Miami de buluyorum. Balık tezgahından görünumcemle balık alıp yabancı bir kadının evine misafir oluyoruz.Tezgah balık dolu, balıkların hepsi aynı ve irili ufaklı. Balıkların adı ay baligiymiş. Yabancı kadın bize +yadimda görümcem de var. Görümcem daha önce de gelmiş oraya). Kadın bize yer sofrasında mantı ikram ediyor. Ben mantima sarımsaklı yoğurt ekliyorum. Bir de bol yeşillik ağaç gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zamanında verilen emeklerin karşılığını almak, bol kazanca yorumlanır.

 22. Banu kabak dedi ki:

  Rüyamda Almanya ya gidiyorum ama nasıl gittimi bilmiyorum bir anda Almanya dayım halam lar dayım diyorum burda kalıcam geri dönmuycem bir sürü yer geziyoruz ama nasıl ve nereyi gezdigimizi hatırlamıyorum tek hatırladığım bir anda herşey kayboldu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına ve fırsatların elinize geçmesine yorumlanır.

 23. xxxbxxx dedi ki:

  Rüyamda annem beni zorla Peru’ya gönderiyordu. Yolda benimle birlikte o da vardı ama daha sonra kayboldu. Orada niyeyse birisinin peşine düşüyordum. Birisinin peşindeyim ve neden yakalamak istediğimi bilmiyordum ama gerekli gibi hissediyordum. Daha sonra bir adamla tanıştım. Bir erkekle beraber olmuş ve gay olduğunu kabul etmek istememişti. Kızlarla yatarsam düzelirim diye bana çullandı. Ama ona konuşarak yardım ettim. Annem çıktı ortaya bir anda. Gidiyoruz dedi. Sinirli gibiydi. “birisi sorarsa Yunanistan’a gittik de,” dedi. Niye diye sorduğumda “Öyle yap işte,” dedi. Ülkeme dönünce o gay adamı gördüm. Birileri düğün yapıyordu ve babam da yardım ediyordu. Bana gülümseyince rüyamda kötü hissettim. Yanlış bir şey yapıyormuşum gibi. Ablam gelip “Hallettiniz mi?” Dedi. Neyden bahsedildiğini bilmiyordum. Ama ben tereddüt etmeden ‘Evet’ dedim. Sonra annemle Suriye sınırında yürüyorduk. Bunların doğumlu günümün sabahında gördüm. Umarım bana cevap bulabilirsiniz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğiniz sebebi ile güzel bir yere gitmeye ve yeni fırsatların elinize geçmesine yorumlanır.

 24. jiyan dedi ki:

  rüyamda başka bi ülkede olduğumu görüyordum aile fertlerimden biriyle o ülkeyi geziyorduk ve kutsal bi yerde oldğumu gördüm daha sonra yanımıza iki erkek geliyordu ama sanki onlar yıllardan beri bizimleymiş gibi çift olmuştuk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere yapılan başvuru varsa kabulüne yorumlanır.

DMCA.com Protection Status