Rüyada Başkasının Ayakkabılarını Giymek

Rüyada başkasının ayakkabılarını giydiğini görmek, siz ne kadar doğru yolda olsanız da başkaları tarafından maddi ya da manevi zarara uğramaya yorumlanır. İşlerinizi baltalayan birileri olabilir. Kıskanç biri sizin daha iyi yerlere gelmenize engel olabilir. Eğer bir süre önce ayrıldığınız biri varsa bu kişi yeniden size geri dönmek isteyebilir. Eski sevgili ya da eski eşiniz yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilir. Beklenmedik bir anda karşınıza çıkabilir. Yeni ayrılan biri bu rüyayı görürse yeniden barışır. Başkaları yüzünden ayrılan ya da işleri bozulan kimseler tekrar eski düzenlerini kurarlar. Sizin mutsuz olmanızı isteyen kişiler her kimse artık niyetleri öğrenilir.

Rüyada başkasının ayakkabısını almak, gelip gitmediğiniz kişiler ile görüşmek anlamına gelir. Bir süredir evinize gidip gelmeyen ve aranız açık olan kişiler ile aranızdaki buzlar erir. Ailesi ile küs olanlar barışırlar. Akrabalar arası kırgınlıklar da biter. Sevdikleriniz ile yeniden görüşüp sohbet muhabbet içerisinde olabilir, kimseyle küs kalmazsınız. Sevdiklerinizle aranızı açan kişiler aradan çekilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Ayakkabılarını Giymek

Size güven veren ve iyi yüzünü gösteren kimselerin gerçek yüzünü görmeye ve rekabet içerisine girmeye yorumlanır. Aslında sizin geç fark edeceğiniz bir rekabet söz konusu olabilir. İş ortamında veya yakın çevrenizde sizi kendine rakip gören kişilerle mücadele edebilirsiniz.

Rüyada Başkasının Ayakkabılarını Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başka insanlar yüzünden üzüntü duymaya yorumlanır. Sizin sevdikleriniz ile aranızı açmaya çalışan ve görüşmenizi engelleyen kimseler varsa çok dikkatli olun. İstemeden yakınlarınızın kalbini kırılabilirsiniz. Sevdikleriniz arasında da kalabilir, kime hak vereceğinizi şaşırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

5 Yorum

  1. Anonim
  2. anonim
    • admin
  3. anonim
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status