Rüyada Başkasının Ayakkabılarını Giymek

Rüyada başkasının ayakkabılarını giydiğini görmek, siz ne kadar doğru yolda olsanız da başkaları tarafından maddi ya da manevi zarara uğramaya yorumlanır. İşlerinizi baltalayan birileri olabilir. Kıskanç biri sizin daha iyi yerlere gelmenize engel olabilir. Eğer bir süre önce ayrıldığınız biri varsa bu kişi yeniden size geri dönmek isteyebilir. Eski sevgili ya da eski eşiniz yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilir. Beklenmedik bir anda karşınıza çıkabilir. Yeni ayrılan biri bu rüyayı görürse yeniden barışır. Başkaları yüzünden ayrılan ya da işleri bozulan kimseler tekrar eski düzenlerini kurarlar. Sizin mutsuz olmanızı isteyen kişiler her kimse artık niyetleri öğrenilir.

Rüyada başkasının ayakkabısını almak, gelip gitmediğiniz kişiler ile görüşmek anlamına gelir. Bir süredir evinize gidip gelmeyen ve aranız açık olan kişiler ile aranızdaki buzlar erir. Ailesi ile küs olanlar barışırlar. Akrabalar arası kırgınlıklar da biter. Sevdikleriniz ile yeniden görüşüp sohbet muhabbet içerisinde olabilir, kimseyle küs kalmazsınız. Sevdiklerinizle aranızı açan kişiler aradan çekilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Ayakkabılarını Giymek

Size güven veren ve iyi yüzünü gösteren kimselerin gerçek yüzünü görmeye ve rekabet içerisine girmeye yorumlanır. Aslında sizin geç fark edeceğiniz bir rekabet söz konusu olabilir. İş ortamında veya yakın çevrenizde sizi kendine rakip gören kişilerle mücadele edebilirsiniz.

Rüyada Başkasının Ayakkabılarını Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başka insanlar yüzünden üzüntü duymaya yorumlanır. Sizin sevdikleriniz ile aranızı açmaya çalışan ve görüşmenizi engelleyen kimseler varsa çok dikkatli olun. İstemeden yakınlarınızın kalbini kırılabilirsiniz. Sevdikleriniz arasında da kalabilir, kime hak vereceğinizi şaşırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. YAŞAR KAYA dedi ki:

  Rüyamda, yaya yürürken yolumu ksybettim, aynı zamanda başkasının ayakkabısını giymişim. Neye dalalettir acaba

 2. Anonim dedi ki:

  Rüyamda okulun çalışma odasına gidiyorum içeri girerken ayakkabılarımı çıkarıyorum, bir şey oluyor o yüzden herkes sınıflarına gitmesi gerekiyor etraf kalabalık oradan çıkacakken ayakkabımın orada olmadığını görüyorum bakıyorum bulamayınca başkasının ayakkabısını giyip sınıfa çıkıyorum sonra kendi ayakkabımı giyiyorum sınıfta. Ama içimden de üzülüyorum ben onun ayakkabısını aldım diye kapının önüne koyuyorum umarım bulur çok üzülmez diyorum kendi kendime.

 3. anonim dedi ki:

  Hocam, rüyamda bir kaç çift iskarpin var, iki adam, o hakiki deri, kaliteli ayakkabı diyerek (sayakkabıların biri sşyah, digeri kahve gibi) cilalayıp, pırıl, pırıl parlatıyorlar, ayakkabılar benimmiş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 4. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda bir apartmanın üst katındayız, tanımadıgım bir aile var, yabancılarmış, şehre yeni gelmişler, onlara bu mahallede ucuza ev bulursunuz merak etmeyin diyorum, bir taraftan da tayt üzerine kızıl renkli kumaş pantalonumu giyiyorum, giyerken de “yabancıların içinde ben niye giyiniyorum” diye düşünüyorum, fermuarımı çekmiyorum, açık, evin kapısı ardına kadar açık, evden çıkıyorum, ailenin erkegi de garip bakışlarla peşimden çıkıyor, merdivenlerin heryeri boş, ve kapalı, kaçacak yer yok, korkuyla adam peşimden gelirken, açık bir daire kapısı görüyorum, kapının önünde çıkarılmış, içlerinde mavi çocuk ayakkabılarıda olan bir sürü ayakkabı var, ya dügün ya cenazedir, gireyim bu adamdan kurtulurum deyip eve dalıyorum, feminen tipli bir erkek çıkıp “buyrun buyrun, bu taraftan” deyip beni yönlendiriyor, fakat ev bom boş, “o kadar ayakkabının sahipleri nerede, çocuk falan da yok” derken çok süslü üç genç kız çıkıyor, güzellik uzmanlarıymış, ne tip bir makyac istersiniz deyip oradaki malzemeleri falan gözteriyorlar,sanırım güzellik salonuymuş,

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi engelleyen birinin artık engel olmamasına, baskıdan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status