Rüyada Bebeğin Birden Büyümesi

Rüyada bebeğin birden büyümesi, üzerinizdeki büyük sorumluluklardan kurtulmaya ve rahat etmeye yorumlanır. Ailenizin sizden beklentilerini yerine getirebilir ve artık kendi istek arzularınız için bir şeyler yapabilirsiniz. Hep başkalarını mutlu etmeye çalışan kişiler önceliklerini değiştirebilirler. Bundan sonra kendi hayalleriniz peşinde koşabilirsiniz. Zamanında maddi ve manevi engeller yüzünden içinizde ukde kalan her ne varsa gerçek olur. Örneğin iş hayatında büyük bir değişim söz konusu olabilir. Yeni plan projelerinizde çok başarılı olabilirsiniz. Rüyada bebeğin aniden büyüdüğünü görmek, maddi ve manevi rahat erişmeye, üzerinizdeki sorumluluklardan kurtulmaya yorumlanır. Maddi külfet altında olanlar da rahata erer. Artık kazancınız kendi cebinize gelir, başkalarının borcu gibi sebepler ile paranız kesilmez.

Rüyada yeni doğan bebeğin hemen büyümesi, hayallerinize kavuşmak ve kısa süre içerisinde plan projelerinizi hayata geçirmeye, hedeflere ulaşmaya yorumlanır. Yeni başlanan bir işte kısa sürede çok başarılı olunabilir. Kısa vadede kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz.

Rüyada Erkek Bebeğin Birden Büyümesi

Bu rüya bekar olanlar için yeni tanışacakları biri ile kısa sürede nikah masasına oturacaklarına yorumlanır. Evlilik konusunda acele bir karar verilebilir. Doğru insan karşınıza çıkabilir ve beklemeden evlenmek isteyebilirsiniz. Evli olan biri bu rüyayı görürse, çocuk sahibi olabilir ve eşi ile birlikte yuvalarında mutlulukları artar.

Rüyada Kız Bebeğin Birden Büyümesi

İş hayatında büyük bir yol kat etmek ve büyük kazançlar sağlamak şeklinde yorumlanır. Borcu olan ve maddi endişesi bulunan kişilerin eline toplu para geçebilir. Kısa sürede içerisinde parasal anlamda büyük bir fark olabilir, kazancınızda önemli bir değişim olabilir.

Rüyada Bebeğin Birden Büyümesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık sıhhat içerisinde olmak ve mutluluğa yorumlanır. Kendinizi günden güne daha mutlu hissedebilir, kısa sürede zor işler başarabilirsiniz. Hem aile hayatında hem de kariyerinizde mutlu olunur. Kendi gayretleriniz ile kısa sürede mutluluğa kavuşulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ali dedi ki:

  Merhaba şuan da 11 aylık olan yeğenimi parka götürüyorum ve sonrasında markete gidiyoruz markette bir anda kocaman olduğunu ve konuştuğunu görüyorum. Daha sonrasında market sırasında beklerken pahalı şeyler aldığını daha sonrasında market güvenlikleriyle sıkıntı yaşayıp beni boğazladıklarını o sırada da aldıklarımızı ödediğini yanıma yürüyerek geldiğini ve bunları nasıl ödediğini sorduğumda söylemiyordu ve o esnada uyandım bende yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

 2. Aynur dedi ki:

  Merahaba. Ben bir oglum olmasini cok istiyorum. Psikolojikmi bilmiyorum. Ruyamda bir oglum oldugunu goruyorum. Bebek aniden konusmaya basliyor ve ben hastaneden ciktiktan sonra eve gelene kadar buyumeye basliyor. Esim eve gelene kadar 14 yasinda oluyor. Bebekken amcasina benzeyen 14 yasina geldiginde sari sacli mavi gozlu cok guzel bir cocuga donusuyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status