Rüyada Bebek Elbisesi Satın Almak

Rüyada bebek elbisesi satın aldığını görmek, çok hayırlı bir rüya olmak  ile birlikte gelen bir bebek müjdesine çok sevineceğinize yorumlanır. Haneden birinin bebek beklediği haberi gelebilir. Eğer veliyseniz ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız da hayırlı bir rüyadır. Bekar olan biri ise evleneceği kişi ile tanışır. Hayatınıza giren kişi ile kısa sürede nikah masasına oturup daha sonrasında çocuk sahibi olabilirsiniz. Mutlu bir yuva kurulur ve aile saadeti tadılır. Rüyada bebek elbisesi hediye almak, aynı zamanda bebek sahibi olacağını öğrendiğiniz birini tebrik etmek demektir. Bu yakınınıza sürpriz yapabilir onu mutlu edebilirsiniz. Yeni evlenen bir arkadaşınız da bebek bekliyor olabilir.

Rüyada erkek bebek kıyafeti satın almak, talihin açılmasına ve bol kazanca yorumlanır. Maddi durumunuz her geçen gün daha iyi olur, borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Eğer borcunuz yoksa da birikim yapmak demektir. Rüyada kız bebek kıyafeti satın almak, her türlü dedikodu ve kötü sözden uzak durmak anlamına gelir. Hakkınızda dedikodu yapan kişiler daha sonrasında pişman olurlar. Aranız açık olan biri sizden özür dileyebilir. Size karşı ön yargılı olan biri daha sonra çok mahcup düşebilir.

Rüyada Bebek Elbisesi Satın Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi durumun daha iyi olmasına ve kazandığınız paranın bereketini görmeye yorumlanır. Kişi kazancı ile sevdiklerine maddi destekte bulunabilir, harcamaları iyi şeyler için olur. Gelen bir bebek haberi de sizi sevindirebilir. Yakınlarınızın mutluluklarına ortak olup, onlara bir hediye satın alabilirsiniz. Eğer vermiş olduğunuz herhangi bir söz varsa bu söz tutulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Gülşen Kızılboğa
 2. Fatma
 3. Ahsen
  • admin
 4. Hamide
  • admin
 5. Aslı
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status