Rüyada Beklediğin Otobüsün Gelmemesi

Rüyada beklediğin otobüsün gelmediğini görmek, emeklerin boşa gitmemesine ancak geç gelen başarıya yorumlanır. Çok çalışıp çabalıyor ancak bir türlü istediğiniz başarıya ulaşamıyorsanız, biraz daha sabırlı olduğunuz takdirde bir anda her şey istediğiniz gibi olur. Geç gelen başarı sizin için daha hayırlı olabilir. Eğer bir süredir elinize geçen paradan memnun değilseniz ve ticari hayatta da işleriniz pek iyiye gitmiyorsa, pek yakında düzene girer. İşlerinizden beklediğiniz verimi ve kazancı alabilirsiniz. Sürekli eleştiren insanlar varsa gelip sizi takdir ederler.

Rüyada saatlerce otobüs beklemek, bazı yorumcular tarafından da bitmesi gereken ilişkiye yorumlanır. Boşanma ya da ayrılık aşamasında olanlar sonunda ilişkilerine dair net karara varırlar. Mahkeme sonucu bekleyenler de kendi lehine sonuç alırlar. Üzerinizdeki büyük bir yük kalkar. Bir yerden beklenen iş başvurusu sonucu varsa, hemen gelmeyebilir.

Rüyada Otobüsü Kaçırmak

Zamanında kaçırılan teklifler ve elinize geçen fırsatları iyi değerlendirememek ve şimdi pişman olmaya yorumlanır. Keşke dediğiniz bir şey olabilir. Eğer bir süre önce yarım bıraktığınız işleriniz varsa, tamamlama şansınız olabilir. Kaçan fırsatları yeniden elde etmeniz için az mücadele gerekir. Eğer evlilik hayalleri kuruyorsanız, karşınıza hayırlı bir talip çıkar. Sonunda birlikte gelecek paylaşacağınız biri ile bir yola çıkılabilir.

Rüyada Beklediğin Otobüsün Gelmemesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında umutlarınızın tükenmesine ve hevesiniz kaçtıktan sonra bir şeyler elde etmeye yorumlanır. Geç ulaşılan zaferler sizi memnun etmeyebilir. Her ne kadar çalışıp çabalasanız da bir türlü ulaşamadığınız hayalleriniz varsa, beklenmedik bir anda gerçek olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status