Rüyada Benzin Almak

Rüyada benzin aldığını görmek, özel hayatınızda hassas bir süreç atlatacağınıza ve kıskançlık sebebi ile ilişkinizde sorunların çıkmasına yorumlanır. Birbirinize karşı güveniniz sarsılabilir, başka birinin araya girmesi de ilişkinize zarar verebilir. Özellikle bencil biri tarafından ilişkiniz zarar görebilir ve tepki görebilirsiniz. İlişkisi olmayan kişiler için de hoşlandıkları insan tarafından hayal kırıklığı yaşamalarına, beklentilerinin boşa gitmesine yorumlanır. Sizin bu kişi ile kurduğunuz hayaller suya düşebilir.

Rüyada yakıt almak, tembellik etmeye ve bu yüzden de bir şeylerden geri kalmaya ve pişman olmaya yorumlanır. Aslanda çaba gösterseniz başarılı olacağınız bir konuda miskinlik yapmanız sizi geri planda tutabilir. İstekleriniz geç olur. Rüyada akaryakıt almak, aynı zamanda yarım kalan hayaller ve plan projeler için yakınmak anlamına da gelir.

Rüyada Motora Benzin Almak

Kısa bir yolculuk yapmak ve birini ziyaret etmek anlamına gelir. Hiç hesapta olmayan bir yolculuk da çıkabilir ve bir yakınınızı gidip görmeniz gerekebilir. Aynı zamanda sizinle dertleşmek isteyen bir de davet edebilir.

Rüyada Arabaya Benzin Almak

Bir süredir sizi görmek isteyen biri varsa bu kişi ile buluşmaya, onun ziyaretine gitmeye yorumlanır. Aranızın pek de iyi olmadığı biri ile de görüşebilir, onunla aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Aşk hayatında ise ayrılık yaşayanlar yeniden şans vermek isteyebilirler.

Rüyada Benzin Kokusu Almak

Alacağınız bir haber sizi umutlandırabilir, belki de yeni bir ilişki için sizden hoşlana biri irtibat kurabilir. Bir süredir peşinizde koşan ve sizden hoşlanan biri varsa da bu kişi artık sizinle görüşmek için ısrarcı olabilir.

Rüyada Benzin Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, işlerinizi aksatmak ve tembellik yapmaya, bu sebeple de tepki toplamaya ve işlerinizde geri kalmaya yorumlanır. Enerjiniz düşebilir ve hiçbir şey ilginizi çekmeyebilir. Özellikle çalışma hayatında bazı şeylerden sıkılabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Hasan dedi ki:

    Ruyamda arkadasımın arabasının benzının bıttıgı benım ona yakıt goturdugumu gordum yorumlarsanız cok tesekku ederim

  2. Abdullah dedi ki:

    Rüyamda, askerim ve çim biçme makineleri için, traktörün arkasına monte edilmiş ağzı açık bir büyük yarım galonla, benzin almak için görevlendiriliyorum. Benzin verilen yer, öyle pompaları olan bir yer değil. Direk tavanlardan aşağı salınmış vanalı çeşmelerden, akıtılarak benzin verilen bir yerden, ağzı açık galonu tam doldurup, dökmeden, traktörle götürmeye çalışıyordum. Aldığım miktar 4 gibi bir söylemle, kartla alıyorum. O benzini dökmeden nasıl götürebileceğimi de, kara kara düşünüyorum. İstasyonda gördüğüm manzara da, aşırı miktarda taşarcasına, dolum yapıldığı ve yerlerde dökülmüş çok miktarda benzin görüyorum. Yani aşırı bir ihmalkarlık ve israfın olduğunu görüyorum. Rüyamı yorumlayabilirseniz memnun olurum. Şimdiden Teşekkür ederim.

DMCA.com Protection Status