Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Rüyada beyaz köpek görmek, ön yargılı olduğunuz ya da aranızın pek de iyi olmadığı biri ile başlayacak dostluğu simgeler. Bu kişiye karşı duygularınız bir anda çok değişebilir. Belki bu kişiye haksızlık yaptığınızın farkına varabilirsiniz ve aklınızdaki bazı şüpheler de ortadan kalkar. Güzel bir dostluğun temelleri atılır. Bu kişiden beklenmedik bir yardım görülebilir ve hatta sizi bazı insanlara karşı savunabilir, kol kanat gerebilir. Eğer dargın olduğunuz veya ayrılık yaşadığınız bir insan da varsa bu insan ile de barışabilirsiniz. Birlikte daha iyi geçinebilir, uzun soluklu bir dostluk kurabilirsiniz. Güveniniz de artar.

Rüyada beyaz köpek sürüsü görmek, yakın çevrenizde dostlarınızın sayısının her geçen gün artmasına ve yeni dostluklar kurmaya yorumlanır. Sosyal çevrenizde sayılan ve sevilen, değer gören biri olabilirsiniz. Aynı zamanda insanlardan duyacağınız bazı sözler sizin çok hoşunuza gidebilir. Yeni tanışacağınız insanlarla da kuracağınız dostluklara mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek ve Korkmak

İnanıp güvendiğiniz bir insanla paylaştığınız şeylere sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Aslında bu kişiye güvenmemeniz gerektiğiniz farkına varacaksınız. Bu sebeple de o kişiye anlattığınız şeyleri başkasına anlatıp anlatmadığı konusunda bir takım şüpheler ortaya çıkabilir.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek ve Sevmek

Bekar olan kişiler için aşık olmak ve sadık biri ile evlenmek, hiçbir güven sorunu yaşamamak anlamına gelir. Hayatınıza giren kişiye çok bağlanabilir, bu kişinin huyu suyu sizi çok mutlu edebilir. Evli olan kişiler de güven sorunlarını geçmişte bırakırlar.

Rüyada Beyaz Köpek Yavrusu Görmek

Haneye yeni bir gelin ya da damat gelmesine yorumlanır. Eğer hane içerisinde bekar ve evlenmek isteyen biri varsa, bu kişi yakın zamanda dünya evine girebilir. Bir akrabanızın mutluluğu için siz de çaba harcayabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Köpek Isırması

Güvendiğiniz bir insandan ihanet görmek, bu durum karşısında çok şaşırarak üzülmek anlamına gelir. Mesela güvenip sır paylaştığınız bir insan size ihanet edebilir. Ya da ortak bir iş yaptığınız biri varsa da sözlerini tutmayarak sizi yarı yolda bırakmaya kalkabilir.

Rüyada Beyaz Köpek Kovalaması

Cesaret edemediğiniz bir konuda artık cesaretinizi toparlayarak korkularınızın üzerine gidebilirsiniz. Size inanıp güvenmeyen insanlar olabilir ya da önünüze engeller çıkabilir. Ancak bunları aşmanızda gereken güç ve cesarete sahip olacaksınız.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Bir insana inanmamanız yönünde uyarı alabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizin sizi sürekli uyardığı bir kişi tarafından haksızlığa uğramanız ya da yarı yolda bırakılmanız söz konusu olabilir. Sizi kandırmaya çalışan ya da duygularınızı sömüren kişilere karşı temkinli olmanız gerekebilir.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, sadık bir dost edinmek ve hayırlı işler yapmak anlamına gelir. Duygularınıza karşılık bulabilirsiniz ve iyi niyet ile yaklaştığınız kişilerden de aynı yaklaşımı görürsünüz. Dost sayınız artar ve iyilikler karşılığını bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. melek dedi ki:

  rüyamda annem ablam ve arkadaşları ile bir çardağa gittik toplanıp giderken beyz renkli kahverengi lekeleri olan bir köpek bana hırlamaya başladı annem elindeki dolu poşetleri köpeğe doğru savurarak beni korudu ve ilerledik sonrada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden manevi güç almak, maddi rahata yorumlanır.

  2. Zeyzeyzey dedi ki:

   Ruyamda sokakda bir kulubede 3-4 tane yavru kopek vardi bende marketten gelmisdim kaplarina su koydum o sirada siyah yavru kedinin yarali oldugunu gordum sonra yanima beyaz yavru kopek geldi ve kolumu okşadı

 2. Yakup dedi ki:

  Rüyamda 4 tane köpek gördüm bunlat biri anne ve üç yavruydu ve cins bir köpekti ve onların benim olması için onları alıyordum ama bir yerde bulmuştum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınızın size müjdeli haberler yollamasına yorumlanır.

 3. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda iki gündür üst üste beyaz büyük köpek görüyorum ilk gün bana saldırıyor ve kaçamıyorum diğer günde yavrusuyla beraber görüyorum Yine bana saldırıyor üst üste görmek beni endişelendirdi aynı köpek olması ve saldırması korkuttu

  1. admin dedi ki:

   Bu rğya yeni insnalar tanımak, iyi dostlar edinmeye yorumlanır.

 4. Yasemin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda büyük tertemiz beyaz bir köpek gördüm. Yağmur ve çamur altında kalmış eşyalarımı ararken yanıma geldi. Önce korktum çünkü köpeklere karşı alerjim var ve korkarım. Ama içim ısındı ona yemek vermek istedim ama kokladı sadece ve yemedi. Sonrasında yanımdan ayrılmadı oda bir nevi koklayıp bana yardımcı olmaya çalıştı. Sonrasında oradan ayrılıp yoluma devam ettiğimde arkamdan koştuğunu fark edip ürktüm ve saklandım. Beni bulamadı ama onu sanki beni ararken hissettim. Rüyanın ilerleyen kısmında da köpeğin beni rahatsız etmeyecek şekilde etrafımda olduğunu gördüm/hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınızdan çok hayırlı haberler almak, iyi dostlar kazanmaya yorumlanır.

 5. Enes dedi ki:

  Bugün rüyada hem beyaz kaz hem beyaz köpek gördüm manası nedir admin hacet namazı kıldım yattım akşam dün a

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haber almaya, dostlarınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 6. Rabiaa dedi ki:

  Rüyamda yeşil çimenli bi parkta yalnız başına beyaz ve yavru bi köpek gördüm, etrafa bakındım annesi yoktu bende aldım kucağıma ve çevreye sormaya başladım en sonunda bi polis karakoluna götürdüm ve teslim ettim..

 7. Rabiaa dedi ki:

  Rüyamda yeşil çimenli bi parkta yalnız başına beyaz ve yavru bi köpek gördüm, etrafa bakındım annesi yoktu bende aldım kucağıma ve çevreye sormaya başladım en sonunda bi polis karakoluna görürdüm ve teslim ettim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rızkın artmasına hayırlı kazanca yorumlanır.

 8. İsimsiz dedi ki:

  Biri kahverengi biri de beyaz olmak üzere iki köpek apartmanın kapısını zorladılar ve içeri girmeyi başarıp beyaz olanı elimi isirdi . Daha sonra elimi kurtardiktan sonra aparmandan yukarı peşime geldiler ve ben bunların kafasına ayakkabı attım . Çok korkmuştum ve yardimima iki kişi geldi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınzıdan iyi haberler almak, sevinmeye yorumlanır.

 9. Emrullah dedi ki:

  S.a ben rüyamda beyaz köpek sürüsünün bana koşup saldiracakken kaçmak yerine ben onların üstüne yürüdüm ve benden ürküp kaçtılar bu ne anlama geliyor kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bir arkadaşınızdan iyi haberler almaya yorumlanır.

 10. Huriye dedi ki:

  Rüyamda evin balkonuna köpek yavru küçük beyaz bir köpek girmiş. üç tane misafir çocuğunu(1.5 / 2 yaş gibi) balkonda ısırıp onları ağlatıyor. Yanımdaki biriyle balkondan çocukları alıyoruz bana saldırmıyor. Çocukların biri benim kucağımda yüzünde birkaç çizikle ağlıyor. Onu öyle görünce ben de ağlıyorum biraz. Anlamı nedir?? Teşekkürler şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni dostluklaa ve cevrenizden iyilik gormeye yorumlanir.

 11. Rana dedi ki:

  Merhaba, Ruyamda iki tane beyaz çok tüylü küçük köpek gördüm ama bunlar sincaba da benziyordu biri onde biri arkada arkadakinin kuyruğunda kahverengi tüylerde vardı bunları tahta bi merdivenden aşağı kovuyorum ama gitmiyorlar öndeki daha ısrarlıydı hep geri dönmeye çalışıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden birden temiz haber gelmesine, dostların çoğalmasına yorumlanır.

 12. Leyla dedi ki:

  Merhaba rüyamda bana doğru koşarak gelen beyaz bir köpek gördüm. Normalde de köpeklerden korktuğum için bana zarar vereceğini düşünerek kaçıp tuvalet gibi bir yere kapattım kendimi ama olduğum yerin etrafı belden aşağısı buzlu cam balden yukarısı normal cam ve ben dışarıyı görüyorum köpek benim olduğum yere ulaşmaya çalışıyorum ama bi uçurum kenarı gibi bir yerde olduğu için ulaşamıyor sonra bu köpek yaşlı bir amcaya dönüşüyor sanki ama benden hoşlandığını hissediyorum ve onunla konuşuyorum yanımızda başka yaşça orta yaşlı bir kadın daha var adama diyorum ki bak şuana kadar aramızda hiçbirşey olmadı bundan sonra da olamaz diyorum bu onların hoşuna gitmesede kadınla adam birlikte gidiyorlar. Sonra tuvalet ev gibi bir yere dönüşüyor ve ben hemen yanından topraktan yenilir bişeyler çıkarıyorum annemmi yoksa ordaki kadınmı tam hatırlamıyorum neden bukadar uğraşıyorsun diyorlar bende bitti diyorum sonra o kadın ünlü bir isim oluyor pınar altuğ oluyor birden elektrik faturaları ödenmediği için elektrikler kesiliyor bende saçını yıkayıp elektrik olmadığı için kurutamayan kız kardeşime kızıyorum hep saçını yıkandığı için bu kadar elektrik geliyor diyorum. Sonra uyanıyorum işte.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir dosta ve iyilik görmeye yorumlanır. İş arıyorsanız yeni bir iş teklifi gelebilir.

 13. Ramazan dedi ki:

  Evlelik kararı aldığım için istihare namazı kılıp uyudum rüyamda beyaz bi köpek beni çok sevdi bende aynı şekilde onu seviyordum ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı dostlar edinmeye ve iyilik görmeye yorumlanır.

 14. Okan dedi ki:

  Öncelikle hayirli sabahlar, evin camindan baktim evsizi biri ve iki tane beyaz köpeki var, birtane köpek kafasiyla beni farkedince evin camina kafasini vuruyor ben geri cekiliyorum sonrada birisi iceri giriyor, daha sonra tekrar adami ve iki köpegi iceri aliyorum karinlarini doyurmak istiyorum yemiyorlar ve beraberinde biri daha geliyor ve ona birseyler hazirliyorum ve hazirladim seylerin arasinda bi kada sarimsak da var ve o ara uyaniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve hiş konusunda iki kişiden iyilik görmeye yorumlanır.

 15. Kadriye dedi ki:

  Rüyamda beyaz büyük bir köpek gördüm ve ondan korktum ama o yanıma geldi ve korkmamam için elimi tuttu ve sırtımı ona taşlamamı istedi ve hatta benimle konuştu ben konuşuyorsun sen diye şaşkınlıkla cevap verdim evet dedi konuşuyorum korkma senin yanındayım dedi inanılmaz bir rüya idi hayır olsun anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dost çevresine girilmesine ve sevilmeye, iti haberler almaya yorumlanır.

 16. İsimsiz dedi ki:

  Ruyamda şiddetli karın ağrısıyla uyanıp tuvalete gidiyorum fakat üzerimde sadece tunik tarzı bı kıyafet varmış ve bacaklarımdan aşağı kanlar akıyordu tuvalete kıvranarak gittim ve el büyüklüğünde bişey düştü et parçası gibi fakat hareket ediyor korkup çıkarken kardeşimi görüyorum ona iyi olmadigimi yeryerin kanlar içinde olduğunu söylüyorum o sırada hâlâ kanamam oluyor tuvaletteki hareket eden parçayı kardesime göstermek için tekrr tuvalete gidiyoruz orada 3 tane köpek oluyor ve kanları yalıyor hızlıca kapıya doğru gidiyoruz köpekler hirlayarak geliyor yanımıza o sirada sictadim bu nasıl bı rüyadır anlamı nedir çözemedim yorumlarmisiniz rica etsem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dostunuz ile dertleşmeye ve ondan tavsiyeler almaya, sırlarınızı paylaşmaya yorumlanır.

 17. Damla dedi ki:

  Rüyamda yatağımda uyurken beyaz bir köpeğin üzerimde dolaştığını gördüm. Korktum onu ittirdim birkaç defa ama yine de yanımdan gitmedi başımın etrafında dolaştı üzerime çıktı ve sıçrayarak uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar edinmeye ve iyi insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 18. Zey dedi ki:

  Küçük beyaz bir köpek gördüm rüyamda bana sarılıyodu seviyordum onu sonra sahipsiz olduğunu öğreniyordum ve onu sahiplerniyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 19. Mhrrm dedi ki:

  Bahçede 4/5köpek var. Köpeklerimin arasına kalıplı, uzun boylu, beyaz renkli ve kıvırcık tüyleri olan bir köpek karışmış. Onu izliyorum hayranlıkla.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınızdan iyi haberler almaya yorumlanır.

  2. Isimsiz dedi ki:

   Ben ruyamda komşudaydim birden yanimda beyaz kopek yavrusu oldugunu gordum ve sari renkli bir yilani tutdugunu gordum yilani agziyla tutup bana dogru getiriyordu bende kaciyordum sonra yilan bana dogru geliyordu ve beyaz kopek onu tekrar agzinda tutarak arkamdan geliyordu

 20. Defne dedi ki:

  Merhaba ben iki köpek gördüm apartman kapısında yatıyolardı biri siyah digeri beyaz siyah benekleri vardi beyaz benekli ben otrunca boynuma geldi yalıyodu snra ısırcak diye bekleyp korktm uyandm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dostunuzun sizi koruyup kollamasına ve iyi haber almaya yorumlanır.

 21. Büşra dedi ki:

  Merhabalar ben ruyamda buyuk beyaz kopekler gordum ve o köpekler beni kovalıyordu 2 tane beyaz büyuk kopek bana saldırdu beni kolumdan ve bacağimdan isirdi ve kolum ve bacagim kanamaya basladı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost kazanmaya yorumlanır.

 22. Elif dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşim eşi kızı oğlum annen kalabalık bir yerdeyiz oturup sohbet ediyoruz. Bulunduğumuz yerde beyaz büyük bir köpek var ama köpek bize yabancı değil nerde olduğumuzu hatırlamıyorum ama o eve ait. Birden köpek kızkardeşinin kızının sol ayağını parmakların dan yollayarak neredeyse tüm ayağını ısırıyor ve bırakmıyor ama hiç kan yok korkudan dokunamıyoruz ikisinde oda hiç bağırmıyor sadece köpeğin hırlaması var..babası kızını kurtarmaya geldiğinde uyanıyorum… Rüyamı yorumlarsanız sevinirim tşk .ler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iyilik görmeye ve sevdikleriniz ile barış içerisinde olmaya yorumlanır.

 23. Cihat dedi ki:

  Ben rüyağamda beyaz bir köpek beni kovalıyor ve benim bir beyaz dış kapının üstünden atlıyorum. Bu kapı kendi evimin dis kapısı.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 24. irem dedi ki:

  Ben ruyamda beyaz bir kopegi beni kovalarken gordum tam issiracakken uyandim

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz bir arkadaşınız ile barışmaya yorumlanır.

 25. Melik dedi ki:

  Rüyamda yavru köpekler vardı birsürü bazıları üzerime koşuyor ama ben korkuyordum minyatür gibiydiler ama

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar kurabilirsiniz.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyamda kız kardeşim eşi kızı oğlum annen kalabalık bir yerdeyiz oturup sohbet ediyoruz. Bulunduğumuz yerde beyaz büyük bir köpek var ama köpek bize yabancı değil nerde olduğumuzu hatırlamıyorum ama o eve ait. Birden köpek kızkardeşinin kızının sol ayağını parmakların dan yollayarak neredeyse tüm ayağını ısırıyor ve bırakmıyor ama hiç kan yok korkudan dokunamıyoruz ikisinde oda hiç bağırmıyor sadece köpeğin hırlaması var..babası kızını kurtarmaya geldiğinde uyanıyorum… Rüyamı yorumlarsanız sevinirim tşk .ler… l

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aile içi barışa, sağlık ve sıhhate yorumlanır. Özlem duyulan biri varsa kavuşulur.

 26. Taner dedi ki:

  Rüyamda Yağmurlu Bir Günde araba kullanıyorum gece önümdeki kamyon kaza yapıyor Ben aç kalmamak için uğraşıyorum sonra yanımdan bir köpek geçiyor koşarak beyaz bir Kangal köpeği arkadan ona sesleniyorum sonra dönüp üzerime de arabaya atlayacak mış gibi koşmaya başlıyor Cami kapatıyorum sonra bende Rüyam gece ve şiddetli yağmurlu ve çok karanlıktı

  1. admin dedi ki:

   Birine maddi destekte bulunabilirsiniz, sizden yardım bekleyebilir.

 27. Deniz dedi ki:

  Rüyam da iki tane beyaz köpek gördüm. Bunlar çiftleşiyordu. Bunun manası nedir

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinebilir, vefalı dostlar kazanırsınız.

  2. Gülata dedi ki:

   Rıyamda bembeyaz kucuk kopekler uctıgunu gordum cok seviniyordum fotoğrafını cekıyordum sadece birisi benim ustume dusecek gibi oldu

   1. Ismahan dedi ki:

    Ruyamda bembeyaz kopek gordum sokakta oturuyordu bende korktum duvara ciktim duvarin uzerindede beyaz bi kedi vardi oda bana bakiyordu elime bi tas aldim sonra uyandim cvp larsaniz sevinirim merci

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir dost çevresine girmek ve iyimser birine yorumlanır.

 28. Ikranur büşra dedi ki:

  Ruyamda memlekete anemlere gidiyordum ve bi bakiyordum ordaki bi komsumuzun evine gidiyordum orda düğün vardi ben odaya gidecektimki erkek kardesimi elinde tasmasini tutuğu beyaz iri basi aslana benzeyen köpek vardi gemeye guturuyordu ve arkasindan siyah buyuk bi kopek daha vardi ben oda kactim siyah kopek pesimden odaya girecektiki ben kapiyi arkadan kapatim ve kardesimin cocuklari uyuyordu ben en küçüğü nün yanina gidip uyandirdim baktim guzleri mavi ve yesil lamba gibi yaniyordu

  1. admin dedi ki:

   Aileniz mal mülk edinebilir, maddi durumunuz daha iyi olur.

 29. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda bir yere gidiyordum. Tel çitin yanında bir beyaz köpek bağlıydı. Köpek uçarak başımın üzerinden geçti. Beni ısırmak istedi. Ancak birisi köpeğin ağzına bir tokat attı…

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuzdan iyilik görebilirsiniz.

   1. Menderes dedi ki:

    Rüyamda bir dışı beyaz köpek gördüm köpek takla atıyor sonra uzaklaşti

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir dostunuzdan iyilik görmeye yorumlanır.

 30. Birol dedi ki:

  Ruyamda beyaz sus kopegi gordum tuyleri ve surati cok guzeldi kopegin ipi benim elimdeki ip bir birine dolandi zor bela ipleri actim sonradan bi kadin geldi kopegi sevmeye basladi kimin felan dedi kopege bende komsunun dedim cok tatli felan dedi ama cok guzel bakiyodu kopek. Istanbulda oturuyoruz Yatmadan incede esimle melekete tasinmaya karar vermistik baya bi konustuk esimle son uyuduk bu ruyayi gordum aca ba hayirli bi ruyami tskkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmek ve yeni bir düzen kurmaya yorumlanır.

 31. B kişisi dedi ki:

  Rüyamda çok güzel beyaz bir köpek tarafından ısırılıyorum ondan korkuyorum ama kaçmıyorum. Daha sonra yakın olan arkadaşımın yanına gidiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok güvendiğiniz bir dostunuz sizi kıracak bir şey yapabilir.

   1. Duygu dedi ki:

    Bende rüyamda sarı bir köpeğin bana doğru koştuğunu gördüm yerde oturuyordum kucağıma geldi bende köpeği sevdim bana Zarar vermedi hatta yüzünü yüzüme değdirmeye başladı yüzümü yalayacak gibi oldu sanki

    1. Duygu dedi ki:

     Hatta sevdirmeye çalıştı kendini sarıldım bende ona .

    2. admin dedi ki:

     Sizi çok özleyen birinden haber gelebilir.

  2. Mihriban dedi ki:

   Rüyamda beyaz yavru köpek buldum evin bahçesinde çok sevimli ve sadece benimle konuşuyordu beni sakın bırakma dedi beni öptü bende ona seni asla bırakmayacağım dedim bu rüyayı 5 gibi gördüm uyandığımda saate baktım saat 5 di tam

   1. admin dedi ki:

    Çok iyi bir dost kazanmaya ve sevdiklerinizle özlem gidermeye yorumlanır.

    1. Şule dedi ki:

     Rüyamda kuzenimle bir şeyden arabayla (bu ev olabilir)kaçıyoruz ve bir yerde markete giriyoruz ordan biraz abur-cubur alıyoruz ve cips paketinin içine şeker saklıyoruz kasadan öyle geçiriyoruz, marketten bir köpek satın alıyoruz beyaz ve pitbul ama para vermiyoruz, kopegin dili kırmızı, en sonunda eve getiriyoruz

     1. admin dedi ki:

      Sadık bir dosta ve sevdikleriniz ile dertleşmeye yorumlanır.

 32. Mira dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla girdiğimiz yerde köpekler vardı ve ben beyaz bir köpeği sevmeye çalıştım ama köpek kendini bana sevdirmedi. Arkadaşıma sırnaşmaya başladı ve arkadaşım onu sevdi, kanı ısındığı için köpeği kendine aldı. Köpek arkadaşımla çok mutluydu??

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmek ve iyilik görmeye yorumlanır.

 33. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda küçük beyaz bir köpek satın aldım

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş kazanmak demektir.

 34. Beyza dedi ki:

  Rüyamda okulumun bahçesinde arkadaşlarla voleybol oynarken beyaz bir at ve beyaz bir köpek geldi yanıma ikisi arkadaş gibilerdi sonra onları sevmeye başladım ve yumuşacıklardı öylece duruyorlardı yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize ulaşmaya ve eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

 35. Beyza dedi ki:

  Rüyamda okulumun bahçesindeydim ve arkadaşlarla voleybol oynarken beyaz bir at ve beyaz bir köpek geldi yanıma ikisi arkadaş gibilerdi sonra onları sevmeye başladım ve yumuşacıklardı öylece duruyorlardı. Yorumlarsınız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost edinmeye yorumlanır.

 36. Leyla dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir köpek ve yanında bir bebek gördüm köpeğin bebeğe ve bize zarar vermesinden korktum ama birşey yapamadım köpeğin saldırgan olmadığını hatırlıyorum yanımdakilerden biri bebeği aldı ve biz koşup bir odaya saklandık fakat köpeğin bizi kovalayıp kovalamadığını hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir dosta ve sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

 37. Emine D dedi ki:

  Rüyamla kapımın önünde bir sürü küçüklü büyük lü beyaz tüyleri olan köpekler gördüm yüzleri çok güzeldi ve çok güzel bakıyorlardı aralarında bir kaç tanede açık kahverenkli tüpleri olan köpekler vardı

 38. Emine D dedi ki:

  Rüyamla kapımın önünde bir sürü küçüklü büyük lü beyaz tüyleri olan köpekler gördüm yüzleri çok güzeldi ve çok güzel bakıyorlardı aralarında bir kaç tanede açık kahverenkli tüpleri olan köpekler vardı

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar kazanmak ve çok sevilip sayılmaya yorumlanır.

 39. tozpembe dedi ki:

  merhaba, rüyamda elimde bir yumak saç ile kendi mahalleme doğru kendimi koşarken görüyorum. sonra birkaç köpek var o yüzden yavaşlıyorum korktuğumu onlara hissetirmeden evimin sokağına dönerken orada beyaz bir köpek ile karışılaşıyorum önce korkar gibi oluyorum ama köpek bana cok güzel yanaşıyor ve onu seviyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden huzura ve vefalı dostlardan iyilik görmeye yorumlanır.

 40. Dilara dedi ki:

  Merhabalar; Ruyamda uzun zamandir dargin oldugum kisiyi gordum. Uzanmis yaninda beyaz bir kopek var ve onu seviyor. Ben de yanlarina gidiyorum ve onlari izleyip guluyorum

  1. Rukiye dedi ki:

   Rüyamda eve yürüyordum üzerime bir beyaz köpek kosuyordu cok korkdum ve bekledim lakin köpek birsey yapmadi onu severek eve kadar geldim ama eve geldikden sora kapidan disara bakdigimda kayip olmustu daha göremedim

   1. admin dedi ki:

    Dostlarınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 41. Dilara dedi ki:

  Merhabalar; Ruyamda su anda dargin oldugum kisiyi gordum. Bir koltukta uzanmis uzerinde de beyaz bir kopek var onu seviyor. Ben de bunlari goruyorum ve gulumsuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aranıza girip sizi barıştıran biri olabilir.

 42. tuncay dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir köpek bana gelip havlıyor biraz korkuyorum fakat daha sonra köpekle yan yana yatıyorum ve köpeği seviyorum .

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuz sizi uyarır ve önemli bir tavsiyede bulunabilir.

 43. Ness dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda birşeylerden kaçarken eve ailemin yanına gelip saklanıp onları görmeye gelmiştim. Daha sonrasında annem bahçeye çıkmamı söyledi. Fakat ben istemedim. Sonrasında üzerlerinde örtülü birşeyin altından supriz yaparak yavru beyaz bir kopek çıkardı. Onu görünce mutluluktan ağlamaya başladım. Sizce ne anlama geliyor olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Ailenizden destek görmek ve bir isteğinizi gerçekleştirmek demektir.

 44. Gülşah uğurlu dedi ki:

  rüyamda çok kar yağmış. ve ben çocuğum .yanımdada beyaz çok güzel tüyleri olan bi köpek var.ikimiz beraber koşuyoruz oynuyoruz.ama ben çok mutluyum ve gülüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Temiz bir haber almak ve yeni dostluklar edinmeye yorumlanır.

 45. A kişisi dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir köpek vardı. Müstakil bahçeli bir evdeydeydim,köpek de bahçedeydi. Birden çok felaket yağmur yağmaya başladı.Ben de köpeğe bakıp gel dedim, o da çok sevindi atlaya atlaya eve girdi. Ben başını okşadım çok sevindi,sonra annemler geldi köpek de annemlerden rahatız oldu ve dışarı çıktı.Ben de balkona çıktım ve ona baktım, köpek beni görünce balkon duvarını atlayıp üstüme atladı. Ama bu ilk baştaki beyaz halinden eser yoktu; ıpıslaktı, aşırı zayıflamıştı ve artık siyah renkteydi. Ben rahatsız olup üstümden atmaya çalıştım. Sonra güneş açtı bahçeye çıktım bu sırada hep peşimde dolaşıyordu ve köpeğin bana aşık olduğunu hissediyordum. Ben bunaldım ve kovdum onu başımdan ama gitmedi. Sonra siyah ve iri başka bir köpekle tanıştım onla oynadım, bu başta beyaz olan da üzüldü. Ama yanımdan hiç gitmedi.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost kazanmak ve dertleşmeye, ev hayatında da huzura yorumlanır.

 46. Ayşenur dedi ki:

  Merhabalar rüyamda evimizin balkonundan içeri beyaz bir köpek aldığımı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Güvenilir bir dost edinmeye yorumlanır.

 47. Kevser dedi ki:

  Merhabalar… Rüyamda karanlıkta çamaşır adıyorum tek katlı bir evin bahçesinde bir taraftan da biri gelirmi diye korkuyorum… Birden beyaz bir köpek geldi korktum bana saldıracak diye sonra 4 tane beyaz köpek oldular önlerine yemek koydum yediler hiç saldırmadılar… Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmeye ve maddi yönden endişelerin bitmesine yorumlanır.

 48. Emine dedi ki:

  Slm babam ruyasında benı ve bembeyaz bır kopek gördü babam ruyasında uyanıyor benım kucağım da busbuyuk bır bembeyaz kopek babam dıyormusum bu kopek nerden geldı pencereden atladı dedı bana bu ne aydınlatırmısınız benı hocam ..

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz biriyle görüşmeye başlamaya, bu kişinin aileniz tarafından da sevilen biri olduğuna yorumlanır.

 49. Kader dedi ki:

  Rüyamda bir işyerinde içerideyim burası tekstil le alakalı bir iş yeri oluyor ve ben orada iken bana yeşil bir ip getiriyorlar bu iplere düğüm atıyorum. Sonra pencereden dışarı bakınca dışarıda kar ve karin üzerinde oynayan köpekler var ama hepsi bembeyaz sürü halindeler bende onları çok seviyorum keşke benim olsa hepsi diye ordan çıkıp onları sevmek istedim sevdim öyle hatırlıyorum sonrada büyük bir balık verdiler elime sonra orta büyüklükte balıklar bende hepsini temizliyorum bu arada o iş yeri benin hiç sevmedigim birine ait bende o dükkana gidene kadar o dükkanın yolundaki asfalt yerle bi oluyor ama bana birşey olmuyor şimdiden teşekkür ederim ne olur yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çalışma hayatında şansın ve talihin açık olmasına, kazancın yükselmesine yorumlanır.

  2. Yonca dedi ki:

   Merhaba, rüyamda beyaz yavru bir teriyer bana emanet ediliyor.Şarkıcı Hadiseye aitmiş.Hadisenin annesi akşamüstü bize oturmaya geliyor ve ertesi gun geri almak üzere köpeği bizde birakiyor.Cok sevimli bu köpekle oynuyoruz.Sonra bisey almak için çarşıya cikiyoruz.Köpeği tutmasi için yeğenime veriyorum.Köpeğin boynu kiriliyor.Basi düşüyor.Kirik kemiğini görüyorum.Ama köpek yine ses çıkarmaya çalışıyor.Gözleri açık.Panikliyorum ve çok ağlıyorum.Bunu Hadiseye nasıl söylerim diye üzülüyor hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yen bir dost kazanmak ve sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status