Rüyada Beyaz Saç Kesmek

Rüyada beyaz saç kestiğini görmek, yetenekleriniz doğrultusunda güzel işler başarmak ve herkese faydalı olmaya yorumlanır. Bir süredir emek verip hayal kurduğunuz bir şey gerçek olabilir. Kendinizi adadığınız bir işte çok başarılı olabilirsiniz. Rüyada beyaz saç teli kesmek, iş ve eğitim hayatında kazancın ve başarının daimi olmasına, büyük bir sıkıntı ve engelden kurtulmaya da yorumlanır. Bir zamanlar edinmiş olduğunuz tecrübeler sayesinde işlerinizde kazançlı bir sürece girebilir, doğru atılımlar yapabilirsiniz. Aldığınız bir karar sonrasında büyük şans kapılarını aralayabilir.

Rüyada başkasının beyaz saç telini kesmek, başka birinden gelecek destek ile bir dileğin kabul olması, isteğe erişmek anlamına gelir. Mesela işsiz olan birine biri iş için aracı olabilir. Ya da çok istediğiniz başka bir şey için birinden göreceğiniz iyilik çok faydalı olabilir. Karşınıza hayırlı insanlar çıkar. Özellikle sözü geçen otoriter bir insanın size vereceği bilgiler faydalı olabilir.

Rüyada Beyaz Saç Teli Koparmak

Çok büyük emek verilen bir işte sebat etmek, hayırlı kazanç sağlamak, iş kurmak isteyenlerin de yeni kuracakları işten kısa sürede hayırlı kazanç sağlamalarına yorumlanır. Maddi yönden hayırlı gelişmeler olabilir. Helal yoldan elde edeceğiniz para size çok hayırlı gelebilir. Eğer başkasının yanında çalışıyorsanız, iş yerinde makam mevki yükselmesi ya d azam almak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Beyaz Saç Kesmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre beyaz saç kestiğini görmek, murada ermek ve tez zamanda hayırlı işlerle adının anılması, düşmanların sizden uzak durmasına yorumlanır. Saygınlık kazanabilir, maddi yönden de zenginliğe erişebilirsiniz. Hayırlı bir rüyadır ve kötülüklerden korunarak başarı elde etmeyi simgeler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Meral dedi ki:

    Ŕuyamda annen saçlarındaki beyaz telleri ayikliyor ve beyaz olan saclarimi kesiyordu

DMCA.com Protection Status