Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada beyaz yumurta görmek, bekar olan kişiler için tez zamanda hayırlı bir kısmet haberi alacakları yönünde yorumlanır. Hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkacak bir talip sizin evlenme isteğinizi artırabilir. Hatta aklınızda hiç evlilik fikri yokken bir anda o kişi ile evlilik düşüncesi gündeme gelebilir. Bu kişi ile mutlu bir yuvanın temellerini atabilirsiniz. Ayrıca evli olan kişiler için de oldukça hayırlı bir rüyadır. Zenginliğe erişmeye ve temiz haberler almaya yorumlanır. Eşiniz size çok mutlu olacağınız haberler getirebilir. Bu haberler maddiyata yönelik olabilir. Hem siz hem de aileniz sizin adınız bir hayli mutlu olurlar. Şans ve talih açılır.

Rüyada yumurta akı görmek, paranızı hayırlı bir iş için harcamaya yorumlanır. Mesela birikimleriniz arsa bunlar çok hayırlı bir iş için kullanılabilir. Bu evlilik ya da mal mülk edinme için olabilir. Veya iş kurma gibi başka plan ve projeleriniz de varsa yakında hayata geçebilir. Rüyada yumurta beyazı görmek, bazen de yapılan harcamaların karşılığını almak şeklinde yorumlanır. Risk aldığınız bir konuda gönül rahatlığına erişebilirsiniz, ekonomik yönden güçlenmeniz söz konusu olabilir.

Rüyada Beyaz Kabuklu Yumurta Görmek

Uzun süredir görmediğiniz insanlar size haber gönderebilirler ve özlem giderebilirsiniz. Belki de çıkacağınız bir yolculuk ile birlikte sizden uzakta yaşayan kişiler ile görüşerek eski günleri anmanız ve yeniden görüşmeye başlamanız olasıdır.

Rüyada Haşlanmış Beyaz Yumurta Görmek

Bir süredir çok çaba harcadığınız her ne varsa yakında yüzünüz gülecek ve iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Bazı risk alınan şeyler sonrasında pişmanlık olmayacak. Tam tersi hak edilen başarı ve ödül sizin olacak, sabır edilen her şey mükafat verecek.

Rüyada Yumurta Akı İçmek

Aşk hayatında mutluluğun her geçen gün artmasına, hasretlerin ve kalp kırgınlıklarının son bulmasına yorumlanır. Size karşı duyguları olan biri varsa da yakında bu kişi size duygularını açabilir. Aynı anda hem sevinç hem de şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Yumurta Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, hayırlı bir kısmete ve evliliğinizde bolluk bereketin daimi olmasına, maddi sorun çekmemeye yorumlanır. Hayalini kurduğunuz eş ve yuvaya sahip olabilir, ailenizin onayını alabilirsiniz. Aileler ile rahat geçim sağlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. aynur yildirim dedi ki:

  ruyamda buyuk bir beyaz ev icide disida bembeyaz insani birhuzur veriyor bicok beyaz un elime atdigim yerde yineun oluyor yumurta ufak buyuk her taraf un yumurta dolu ben dusunuyorum bukadar unu yumurta ne olacak diye oyle olduki ev kendiliginden buyumeye basladi genisledikce genisliyor oyle huzur verici bir aydinlikti ruyami yorumlarsaniz sevinirim

 2. Ümüş dedi ki:

  Hayırlı cumalar. Rüyada mutfaktayım babam yanımda ıcerı bıraz kalabalık sonra tabağın içinde bır sürü beyaz haşlanmiş yumurta var ben hepsını çıkartıp ıkı tane bırakıyorum bırını soyuyorum yemek ıcın ama yemedım dıgerı de soyulmamıs.

  1. admin dedi ki:

   Helal kazanca ve ailenizin mal mülk edinmesine yorumlanır.

 3. Mustafa yavuz dedi ki:

  Ruyada karşı arsanın bahçesine gidip baktığımda dağ gibi yığılmış binlerce beyaz yumurta gördüm birazını toplamak istedim fakat yumurtalar çok ince kabukluydu her an kırılabilecek gibiydi ayrıca yeni yumurtlanmış gibi ılıktı bende kırılmasın diye bir kutunia gibi birşey yada bafdağa 3 adet irisini alarak eve eşim götūrdüm ..tabirini yaparsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmek ve sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status