Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet aldığını görmek, gelecek günlerde yapılacak seyahatlerin sizin için çok hayırlı olması anlamına gelir. Bu bir iş seyahati da olabilir ya da birini ziyaret etmeye gidebilirsiniz. Ancak çıkılan yolculukla birlikte keyfiniz yerine gelecektir. Belki uzun süredir görmediğiniz insanlarla da hasret giderebilirsiniz ve yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Rüyada kendine bilet almak, aynı zamanda geleceğe yönelik doğru seçimler yapmak anlamına da gelir. Hayatınızda meydana gelecek değişiklikler sizi memnun edecektir. Almış olduğunuz kararlara ilerleyen günlerde pişman olmazsınız. Tam tersi umutlarınızı arttıracak kararlar olur.

Rüyada başkasına bilet almak, sizi görmek isteyen ve bunun için haber yollayacak birine yorumlanır. Bu kişi uzun süredir sizi görmemesi sebebiyle sizi çok özlemiş biri olabilir ve evinize misafir olarak da gelebilir. Rüyada bilet alan birini görmek, aynı zamanda müjdeli bir haber almak ve buna çok sevinmek anlamına da gelir. Bu haber iş değişikliği ya da başka bir şeyle bağlantılı olabilir. Ancak sizi sevindirecek.

Rüyada Bilet Aramak

Kafanızda çok fazla soru işareti olduğuna yorumlanır. Ancak bu soru işaretlerinin cevabını ilerleyen günlerde teker teker alacaksınız. Eğer bir türlü karar veremediniz şeyler varsa da doğru seçimler yapmanızda sevdikleriniz size yardımcı olup yol gösterebilirler.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Plansız bir şekilde otobüsle yolculuk yapmak ve gideceğiniz yerde göreceğiniz kişiyle birlikte sohbet muhabbet içerisinde olmak anlamına gelir. Bu kişi uzun süredir görmediğiniz biri olabilir. Bir vesileyle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada Yolculuk İçin Bilet Almak

Bekar olanların evlilik ya da başka sebeplerle yaşadıkları yeri değiştirmeleri anlamına gelir. Eğitim sebebiyle de bir süre başka bir yerde konaklamanız gerekebilir. Ancak yaşadığınız yerden uzak durmanız sizi mutsuz etmez. Yam tersi istediğiniz bir durumda olabilir. Belki de bir zamanlar planladığınız bir değişim şimdi gerçek olabilir.

Rüyada Piyango Bileti  Almak

Üzerinizdeki bazı sorumluluklar sizi yorgun ve bitkin düşürebilir. Biraz daha rahat etmek ve kendi kabuğuna çekilip kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Şu günlerde sorumluluklarınız zor gelmeye başlayacak. Bu sebeple çevrenizdekilere de isyan etmeniz olasıdır.

Rüyada Uçak Bileti Almak

Hayatınızda güzel bir değişiklik olması anlamına gelir. Bu değişiklik sizi çok mutlu edecektir. Evlilik ya da başka sebeplerle bir anda hayatınızda değişebilir ve bu yaşayacağınız önemli değişimler sizi mutlu eder. Heyecanlı bir telaş içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Tren Bileti Almak

Bazı başvurulardan çok geç sonuç alınabilir. Bazı haberler beklediğinizden de daha geç size ulaşabilir. Mesela devlet dairelerinde işi olan kişiler bir takım aksilikler yaşayabilirler. Bazı belgeler ile ilgili problemler çıkabilir. Aşılması güç sorunlar olmayacak ama bir süre sizi oyalayacaklar.

Rüyada Maç Bileti Almak

Yeni bir arkadaş ortamına dahil olmak anlamına gelir. Çok iyi anlaşacağız insanlarla tanışarak onlarla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Belki de tatile gittiniz bir yerde ya da başka vesile ile yeni insanlarla tanışmanız olasıdır.

Rüyada Tiyatro Bileti Almak

Sevdiğiniz insanla birlikte romantik günler geçirmek, onun size bir sürpriz yapması anlamına gelir. Özel hayatınızda daha da mutlu olabilirsiniz. Yine aile içinde de mutlu günler daimi olur. Eğer küs olduğunuz insanlar varsa onlarla barışmanız da yakındır.

Rüyada Bilet Bulamamak

Bazı plan ve projelerin ertelenmesi anlamına gelir. Özellikle yapılacak olan yolculuklar sonradan ertelenebilir. Eğer bir yere seyahat edecekseniz ya da bazı tatil planlarınız varsa bunların iptal olması ya da ertelenmesi söz konusu olabilir. Ve bu durum sizi ne yazık ki mutsuz edebilir, hevesiniz kaçabilir.

Rüyada Bilet Almak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada bilet almak çıkılacak yolculuklardan müjdeli haberlerle geri dönmek ve uzakta yaşayan kişiler ile görüşmek, onlardan güzel haberler almak anlamına gelir. Hasretler sona erer ve bir süredir görmediğin insanlarla hoş sohbet muhabbet içerisinde olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. rabia dedi ki:

  Merhabalar, Rüyada otobüsle bir yere gidecek oluyoruz bir arkadaşımla ve bilet bulamıyoruz otobüste heryer dolu oluyor. ama birisi gelip bize 2 kişilik ayrı koltuklarda bilet veriyor bize. benim bilet 25 numaralı en arka koltuk oluyor. ve koltuk küçük oluyor oturuken rahatsız ediyor ve de elinde için dolu çanta oluo eşyalarımı koyduğum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi almaya yorumlanır.

 2. Gizem dedi ki:

  Rüyamda arkadasimla otobüs bileti alıyorduk rizeye gidecektik.hatta abimin kredi kartını bulamayıp kendi burs kartımi uzatıyorum ödenek için ve dakikalarda kartı arıyorum çantada ama bulamıyorum en son ödüyorum burs kartimla. Hatta otobüse binip koltuk aradığımı bile görüyorum sizce nedir anlamı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden maddi destek almaya yorumlanır.

 3. Kadir dedi ki:

  Rüyada vefat eden dedemi gördüm. Dedeme bilet almaya çalışıyordum.
  Cüzdanında para vardı ama aldıktan sonra para verirken cüzdanda para yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden elinize yüklü para geçmesine yorumlanır.

 4. Emine dedi ki:

  Merhaba rüyamda bı yarışmadan 250 bin tl kazanmışım bana bı çek veriyorlar, fakat tahsil etmek için milli piyango idaresine gitmem gerekiyormuş, o yüzden internetten ankara ya gitmek için hizli tren bileti bulmaya çalışıyordum nasıl yorumlarsınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş teklifi almak veya iş hayatında terfiye yorumlanır.

 5. Necat dedi ki:

  Merhaba. Tanidigim birisi beni ruyada bilet alip mutlu oldugumu gormus. Ve ben amerikada yasiyorum tam green card almak izereyim insallah . Bunu yozsaniz cok tessekur ederim ve mutlu olurum. Saygilarla.

  1. admin dedi ki:

   İstediğiniz şey gerçek olabilir.

 6. Emine sezer dedi ki:

  Rüyamda ayyaşların serserilerin ve kötü erkeklerin olduğu bir mahalleye yanlışlıkla girip bayır yukarı koşuyorum. Branda gibi bişey var elimde kötü kişiler bi ucunu tutmuş.Tam yakalanacakKen yüksek bi yerden gökyüzüne uçup peygambere tabii olmayi diliyorum uçarken

  1. admin dedi ki:

   Kötü kişilerden uzak durmak ve iyi dostlar edinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status