Rüyada Bir Kadınla Kavga Etmek

Rüyada bir kadın ile kavga ettiğini görmek, sizin çok hassas olduğunuz bir konuda duyacağınız bir lafa sinirlenmek demektir. Eğer hassas olduğunuz ve öfke duyduğunuz konular varsa birileri sizi kışkırtabilir veya dolduruşa getirebilirler. Rüyada kavga etmek, sevdikleriniz ile aranızda bir kırgınlık kalmamasına ve ara bozucu insanlardan uzak durmaya yorumlanır. Çevrenizde de sizi ve sevdiğiniz insanı kıskanıp aranızı açmaya çalışan ve güveninizi sarsacak şeyler söyleyen insanlar olabilir. Eğer ilişkiniz varsa başka insanlardan duyacağınız şeylere pek de aldırış etmeyin ve aslını öğrenmeden kimseyi zan altında bırakmayın. Çünkü sizi özellikle sinirlendirmek için bir şeyler söylenebilir. Rüyada bir bayanla kavga etmek, bir kadın ile bir şeyi paylaşamamak demektir. Aranızda kıskançlık olabilir ve rekabet artabilir. İş ortamında da bir bayan ile aranız daha gerilebilir. Size karşı bilerek yaptığını düşündüğünüz hal hareketleri olabilir.

Rüyada yabancı tanımadığın bir kadınla kavga etmek, bir kadına destek vermek ve onu zor durumdan kurtarmak demektir. Hiç kimseye açamadığı dertlerini size açan bir kadın olabilir. Özel hayatındaki sorunları size söyleyebilir ve sizden bir çare bulmanızı bekleyebilir. Eğer çevrenizde yüzü asık ve üzgün bir kadın varsa sorunları olabilir.

Rüyada Bir Kadınla Tartışmak

Bir kadından büyük bir iyilik görmeye yorumlanır. Bu kadın yeni tanışacağınız biri de olabilir ve size bir konuda iyiliği dokunabilir, size kefil olabilir. İşsiz iseniz bir kadın vasıtası ile iş bulabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler olur ve şansınız açılır, hayatınızdaki karmaşa biter.

Rüyada Bir Kadınla Kavga Etmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında sizi üzen ve aranızda tartışma geçen bir kadın ile aranızdaki buzların erimesine yorumlanır. Bir zamanlar anlaşamadığınız biri şimdi yakın bir dostunuz olabilir. Eğer bu kadını yakından tanıyor iseniz yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Bilerek ya da bilmeyerek yaptığı bir şey sizi öfkelendirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hüseyin dedi ki:

  Bir kız ile şiir yazılı kağıtları paylaşamadım bir tane istedi verdim. Hepsini vermemi istediğinde tartıştık. Şiir yazılı kağıtları çantaya dolduruyordum. Biraz sinirlenmiştim açıkçası.

 2. Gülse dedi ki:

  Rüyamda hiç sevmediğim ve beni de sevmediğini düşündüğüm bi kızla önce tartıştık ve sonra da kavga ettik, kızla okuldayduk yanımdan geçerken elindeki okun ucunu yanağıma sürttü daha sonra napıyosun bi daha sakın yapma bunu dedim, sonra onun arkadaşlarımı emin değilim onlara şunun yanına gidin sizi çağırıyo dedim, sonra kız üstüme yürümeye başladı, sağ ayağıma bastı iki kolumu tutup daha sonra ben de sol ayağına vurdum beni bıraksın diye o tarz olaylar yaşandı beni hocaya şikayet etmeye zorladı desem yeridir daha sonra hocama söyledim o da bi takım seneryolar uydurmuş girerken faln da söyledi sonra rüya finish…

 3. Yağmur dedi ki:

  Merhaba rüyamda uzun zamandır yüz yüze gorusmedjgjm kanmakla bir düğündeyiz. Kız kardeşim de var. Kamlama şaka yapıyorum iki üç kere. Zoruna gidiyor diyor sen çok değişmişsin bağırıyor çağırıyor şakaları kaldıramıyor. Evine gidiyor hala sesi geliyor bağırtı çatırtı eşyaları fırlatıyor. Anlam veremiyorum. Bide bu aralar rüyalarımdaki mekanlar hep düğün şenlik gibi yerler oluyor. Nedeni nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine karşı haksızlığın sona ermesine yorumlanır.

 4. Nagehan dedi ki:

  İyi günler hayır olsun inşallah bir rüya gördüm çalıştığım hastanenin kapısından çıkıyorum ama bambaşka sokaklardan geçip güzel bir bahçeye geliyorum ama orda tahta bir köprü var ordan geçeceğim köprünün başında yaşlı bir karı koca oturuyo bana bakıyorlar köprüden geçip sonuna kadar geldiğimde dik tahta merdivenler var aşağıya inen çok dik olduğu için geri dönüyorum köprünün başına geldiğimde hüzünlüyüm ağlamak üzereyim o anda çiçekler dikkatimi cekiyo rengarenk iki tane kopariyorum ama geri dönmek için yolu hatırlamıyorum yaşlı adama soruyorum o tarif ediyo bana sonrasında evimee geliyorum…. Bukadar çok merak ettim güzel Bi rüyaydı ama teşekkür ederim yorumlayanlara

  1. admin dedi ki:

   Bir kadın ile aranızda kıskançlık ya da rekabet varsa bitmesine, karşınıza güzel fırsatlar çıkmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status