Rüyada Bir Türbede Dua Etmek

Rüyada bir türbede dua ettiğini görmek, eskiden sizi üzen kişilerin gelip kalbinizi almasına ve helalleşmeye yorumlanır. Eğer geçmişte büyük sorunlar yaşadığınız ve kavga içerisinde olduğunuz birileri varsa aranız düzelir. Artık eş dost akraba ile küslük olmaz. Aileler arası anlaşmazlık yaşadığınız kimseler varsa da hepsi geride kalır. Kişi günahlarından dolayı tövbe eder, hayırlara vesile olacak işler yapar. Pek çok insana faydanızın dokunacağı bir hayır işinde bulunabilirsiniz. Rüyada türbeye ziyaret etmek ve dua etmek, iyi bir amele ve hasta olanların hastalıklarından kurtulup sağlığına kavuşmasına yorumlanır. Karşılıklı anlayış ile sorunlarınız olan kişilerle sorunlarınız çözülür. Size haksızlık eden kimseler varsa buna çok pişman olup gelip helallik isteyebilirler.

Rüyada türbede dua eden birini görmek, birinden iyilik görmeye ve işlerinin yoluna gireceğine yorumlanır. Maddi ve manevi sıkıntıları olanlar birinden görecekleri iyilik ve yardım ile birlikte mutlu mesut yaşarlar. Yuvalarında huzur artar ve korkularınız geride kalır. Birinden destek bekliyorsanız bu kişi size destek olur ve kol kanat gerer.

Rüyada Türbede Fatiha Okumak

Çok hayırlı işlere nail olmak ve sevap kazanmak, değer görmeye yorumlanır. Uzun zamandır çok istediğiniz şeyler gerçek olabilir ve hayatınızda sıkıntılı bir süreç atlatılır. Kendiniz ve çocuklarınız için hayalini kurmuş olduğunuz şeyler varsa bu hayalleriniz doğrultusunda çabalarınız sonuç verir.

Rüyada Bir Türbede Dua Etmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hacı olmak isteyen kişilerin hac ziyaretine giderek kutsal toprakları ziyaret etme imkanı yakalayacaklarına yorumlanır. Uzun zamandır beklenen hayırlı haberler gelebilir. Manevi yönden size mutluluk verecek gelişmeler olur, dilekleriniz kabul olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Esma dedi ki:

  Rüyamda yeşil bir türbede aramın bozuk olduğu nişanlım ve benim için dua ediyorum iyi olmamız için ve bu rüyayı bir kaç kez gördüm anlamı nedir ?

 2. Esmaa dedi ki:

  Rüyamda yeşil bir türbede aramın bozuk olduğu nişanlım ve benim için dua ettiğimi görüyorum ve bu rüyayı bi kaç defa gördüm anlamı nedir sizce

 3. Esma dedi ki:

  Rüyamda yeşil bir türbede aramanın kötü olduğunu nişanlım ve benim için dua ediyordum ve bu rüyayı ara ara görüyorum

 4. Melisa dedi ki:

  Rüyamda bir bakkalın önündeydim ve ellerimi açmış istediğim şeyler için dua ediyordum sonra önümden annem ve babam geçti cips alacaklarını söylediler bende dua etmeye devam ettlm annem ısrarla konuşuyordu bende en onunda ben istemiyorum bana almayın dedim annemde hayır olmaz dedi bende mavi paketli bir cips gösterdim annemde onu alamayoz dedi neden diye sordum o da bana biz onu babanla gençken yiyorduk dedi gençlik zamanlarından bahseder gibi bende hayır ondan alıcam zaten küçük dedim 2 tane aldım ve birisini onlara paylaştırdım sonra onlar yürümeye devam ettiler ve bende dua etmeye devam ettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahata ermeye ve size destek olacak birine yorumlanır.

 5. İpek dedi ki:

  Rüyada ben ve arkadaşım dua ediyorduk benim için bir konuda ondan lütfen dua et diyordum ve beraber dua ediyorduk bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status