Rüyada Bir Ünlüyle Tanışmak

Rüyada bir ünlü ile tanıştığını görmek, şansın ve talihin açılması ile birlikte karşınıza çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirdiğiniz takdirde çok iyi başarılar sergilemek anlamına gelir. Özellikle bazı yetenekleriniz ön plana çıkabilir ve başkaları tarafından takdir görebilir. Eğer hobileriniz varsa da bunları ilerleyen dönemde kazanca dönüştürebilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda ek gelir sağlamanız da olasıdır. Bir zamanlar çaba harcadınız şeyden şu anda gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bazı yorumculara göre de bu rüyanın anlamı şan ve şöhret kazanmak ve başkaları tarafından tanınmak, isminizin daha çok insan tarafından bilinmesi olarak yorumlanır.

Rüyada ünlü biriyle tanışmak, aynı zamanda çok sevineceğiniz bir haber almak ve sonrasında hevesinizin artması şeklinde yorumlanır. Mesela uzun süredir istediğiniz bir şey sonunda gerçekleşebilir ve bir anda dört kolla sarılarak başarı için ne gerekiyorsa yapacak azime sahip olabilirsiniz. Hırslarınız artabilir ve başkalarına kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz.

Rüyada ünlü biriyle konuşmak, insanların size güvenmesi ve büyük sorumluluklar verilmesi gibi anlamlara gelir. Eğer çalışıyorsanız, iş ortamında daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Ayrıca iş hayatında yaptığınız işlerle daha çok tanınır hale gelebilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız, çevrenizde popülerlik kazanmanız olasıdır. Arkadaşlarınız tarafından daha çok aranıp  sorulmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Ünlü Biriyle Arkadaş Olmak

Hayatınıza girecek bir insanın size şans getirmesine yorumlanır. Bu kişinin hayatınıza girmesiyle birlikte yeni fikirler ya da onu örnek olarak gördüğünüz bazı konularda siz de başarılı olabilirsiniz. Bu kişi hayatınıza pek çok konuda anlam katabilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Tanışmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada bir ünlüyle tanışmak hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin çok sevineceği bazı olaylar yaşaması anlamına gelir. Yaptığınız bazı seçimler sizi pişman etmez. İlerleyen günlerde önünüze büyük bir kısmet çıkabilir. Kendinizi gerçek anlamda şanslı hissedebilirsiniz. Hayatınıza girecek insanlar da size öncü olabilir. Doğru rol modeller edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Merhaba rüyamda Çağalar Ertuğrul kız arkadaşı ve bir erkek görüyorum oda ünlü ama tanımıyorum fotogaraf çekinmek istiyorum çağlar izin vermiyor sonra hiç bir yerde paylaşmam diyince izin veriyor yanindaki tanimadigim ünlü giderken numaramı alıp bana dolar olarak para veriyor ama ne kadar verdi hatırlamıyorum 2 taneydi

 2. deniz dedi ki:

  selam hocam ben rüyamda Kylie Jenner`i gördüm oturuyorduk havuzun başında sohbet ediyorduk çay falan demliyorduk çok hoştu bu ne demek yani ne olacak ?

 3. Elif Naz Karali dedi ki:

  Rüyamda internetten tanıştığım bi arkadaşımla en sevdiğimiz grubun konserine gidiyorduk(twenty one pilots) orda grup üyeleri ve birinin karısı ve çocuğuyla bir çember oluşturuyorduk ve sonra tanışıp döner yemeye gidiyorduk bir grup üyesi diğerine benim yardımımla telefon şakası yapmaya çalışıyordu

 4. fth dedi ki:

  merhaba, rüyadamda dünyaca ünlü dövüşcü olan biri tanıdığımız ve satılık olan eve geliyor , tanışıyoruz evi almak istediğini söylüyor daha sonra sohbetimiz ilerliyor arkadaş oluyoruz sonra misafirim olarak başka bir yere gidiyoruz.

 5. Semih dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda sözde gideceğimiz filmde molada filmdeki oyuncular gelecek ve onlarla tanışıp fotoğraf çetirebileceğiz ama korona da var hala buna rağmen sarılmıştım ve onlar da bir şey dememişti.. Bu şekil ve aynı rüyanın içinde sanırım emin değilim ama bir arkadaşımla birlikte gidiyprduk zaten filme o çekinmek istememişti fotoğraf benim fotoğrafımı çekecekti ama bir türlü çekemiyordu veya titrek filan çekiyordu hatırlamıyorum yani düzgün bir fotoğrafımız oldu mu? Ve aynı arkadaşımın askerlikle ilgili bir durumu varmış ve paraya sıkışmış bu yüzden moodu çok düşüktü. Bu tarz bir rüya gördüm yorumu nedir çok merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevrede sevilmek, popülerlik kazanmaya yorumlanır.

 6. Elçin dedi ki:

  Hocam rüyamda bir mağazaya giriyorum ünlü Metin Şentürk e ait miş konuşuyoruz biraz resim çekinmek istiyorum çok cana yakın tabi diyor sonra burnunun yanında sivilce olduğunu fark ediyor şunu sıkarmısın önce diyor bende sıkıyorum yüzüme sıçrıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 7. Sıla dedi ki:

  Merhaba Rüyamda kursta ders dinlerken yanımda ünlü birinin oturduğunu fark ediyorum. Biz normalde de tanışıyormuşuz.Arkadaşmışız yani. Ona aslında onun kim olduğunu söylüyorum gülerek sus diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 8. Mdkdkdke dedi ki:

  Rüyamda evime çok sevdiğim bi ünlü oyuncu gelmiş onunla tanışmıştım sonra birlik ta gezmeye gitmiştik sonra bi dağ evinde birlikte yemek yemistik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tanışacağınız birinden çok etkilenmeye yorumlanır.

 9. Gülşah dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda çokta ünlü olmayan ama biraz tanınan bi erkeği gördüm normal hayatımda da beğendiğim hatta hoşuma giden takip ettiğim birisi. Annemle birlikte anne ve çocuklarının birlikte gittiği böyle dini sohbet yapılan evler gibi bi eve topluca gidiyoduk ve evin önünde farklı semboller vardı hatta biraz korkunç bi evdi giriş katta tavşan kuzı falan vardı ve bunların tek gözü kanlıydı. Eve girmek için ev sahibi olduğu için bahsettiğim kişiyi bekledik ben onu gördüğümde ismini söyleyip tanıştım sonra eve üst kata gittik. Tekrar konuşmak için inicektim alt kata ama hayvanlardan dolayı korkup gidemedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında adınızdan iyi haberler ile bahsettirmeye yorumlanır.

 10. İrem dedi ki:

  Rüyamda beğendiğim bir ayakkabıyı ertesi gün sınıftan bir erkek arkadaşımın ayağında görüyorum ve ben bu ayakkabıya gerçektende internette bakmıştım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş edinmeye yorumlanır.

 11. Ela dedi ki:

  (12 yaşındayım) Rüyamda yatılı okulumdan sevdiğim arkadaşlarımla bir pikniğe gidiyorduk, bizi götüren öğretmen ve fen bilgisi öğretmenim bizimle beraber yemek falan yiyordu. Sonra öğretmenimiz “Tom Felton’da gelecek” dedi. Onlar Tom Felton’u buraya getirmek için gitmişlerdi. Bizde etrafı daha çok süsledik falan. Yemekler yendikten sonra yürüyüşe çıktık. Sonra sohbet etmeye başladık vs. (Tom Felton’un bir çocuğu vardı)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni arkadaşlar edinmeye ve derslerinizde başarıya yorumlanır.

 12. Esra dedi ki:

  Rüyamda bir taziye evine gittim ve oraya sonradan Sagopa Kajmer de geldi onunla tanıştım konuştum. benim yaşadığım yere gelip gezecegini söyledi bende anlattım nasıl bir yer olduğunu ve fotoğraflar çekindik samimi olduk bu ne anlama gelir .
  Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

 13. Deniz Yusuf dedi ki:

  Rüyamda çok büyük (Titanic gibi veya daha büyüğü) ve ultra lüks bir gemiye bindik ve Dünyanın en güzel tatil ve lüks yerlerine gidiyorduk Gemiyi yöneten babamdı bende yönetiyordum , Lüks bölme gittim orda Ariana Grande,Demi Lovato, Justin Bieber , Grayson Dolan ,Emma Chamberlian ,Ethan Dolan ,James Charles ,Taylor Swift ,Kylie Jenner ve daha bir çok ünlü ile tanıştım hepsi benimle bestfriends i gibi davranıyordu sonra onlara şarkı falan söyledim takdir ettiler

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta zirveye ve daha çok kazanca yorumlanır.

 14. Rabia dedi ki:

  Samsun gidiyorduk bi anda karşıma tik tok ünlüleri yani berke juan abi cemre solmaz anla kuku juan gibi kişiler karşıma çıktı fotoğraf çekindim ve e biraz konustuk

  1. admin dedi ki:

   Kendi isteklerine ulaşmaya yorumlanır.

   1. Sude dedi ki:

    Rüyamda kuzenim ile Billiy Elish sevgiliymiş. Billiy Elishi kuzenim ailesine, arkadaşlarıyla tanıştırmak için getirmiş. Herkes ünlüyü çok normal karşılıyordu, hatta mahalle kadınları oturmuş sohbet ediyordu. Sonra yanına gittim beraber yakın arkadaşmış gibi fotoğraflar,tiktok videoları çektik. Çok samimi davrandı bana.

    1. admin dedi ki:

     Yeni dostlar kazanmaya ve sosyal olmaya yorumlanır.

    2. Duru dedi ki:

     Ajahahahah

 15. Berhan dedi ki:

  Ebru gündeşmiydi benziyordu da daha öncede görmüştüm tanistik aşk gibi birşey de oldu sanki nebileyim

  1. admin dedi ki:

   Mesleğinizde tanınır hale gelmeye yorumlanır.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyamda kamp gibi bir yere gitmiştim orada bazı yabancı youtuberları gördüm onlarla biraz konuştum sonra da fotoğraf çektirdim kampta biraz daha ilerlediğimde yabancı erkek şarkıcılar gördüm onlarla da konuşmaya başladım ama fotoğraf yerine video çektim sonra kamptan eve geldiğimde gördüğüm herkese anlattım sanırım ya 6 ya da 7 tane ünlü gördüm içlerinde sadece iki tane kız vardı onlarda youtuberdı

    1. admin dedi ki:

     Eski dostlarınız ile görüşebilir ve iş hayatında iyi bir imkan elde edebilirsiniz.

 16. anonim dedi ki:

  Rüyamda bir evin kapısı önündeydim, raflarda tek parça sarımsak (elazıg yöresinde olan tek diş, büyük sarımsak) lar var, kökleri görünüyor, hemen arkamda Rahmi Koç ve erkek torunuymuş, 11 yaşlarında bir çocuk var, konuşuyoruz, sarımsaklara bakıyoruz, bunların onlar tarafından yetiştirildigini söylüyor, ben ıslah edilmiş olanından degilde yabanisinden, yetiştirmek için alıyorum, giderken küçük bir göl kenarında kalabalık görüyorum, üç şalvarlı kadın, üzerlerindeki kıyafetlerle göle giriyor, niye kıyafetleri ile giriyorlar diyorum

  1. admin dedi ki:

   Eğitim veya mesleğinizde daha başarılı olmak ve elinize bol para geçmesine yorumlanır.

 17. Betül dedi ki:

  Ebru Gündeş kuaför de saçımı kesiyordu kuafördü işte ama yanlizdi tanıştık ettik falan

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yükselmeye yorumlanır.

 18. ahmet dedi ki:

  iyi günler… Emre belezoglu ile bir hali saha ckisinda karsilastik ortak arkadasimizi ziyarete gelmisti… Daha sonra bas basa sayilabilecek bir yemek yedik … ve sabah namazina uyandim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Çalışmaların karşılığını almak ve rızkın çoğalmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status