Rüyada Birine Kafa Atmak

Rüyada birisine kafa attığını görmek, sizi kışkırtmaya ve sevdikleriniz ile aranızı bozmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Dolduruşa getirmeye çalışan insanlar olabilir. Sakin bir hayat sürerken huzurunuzu kaçırmak isteyen insanlar da olabilir. Eğer maddi ve manevi yönden zarara uğradıysanız bu zararı yapan kişiler telafi ederler, sakin bir hayat sürülür. Kötü niyetli kimseler sizden uzak dururlar. Rüyada kavga edip birine kafa atmak, birine karşı zafer kazanmak demektir. Sizi küçük düşürmeye çalışan birileri emeline ulaşamazlar. Küçümseyen kişiler kendiler benzer bir duruma düşebilirler. Rüyada birinin birine kafa attığını görmek, yaşanan kötü olaylar ve kavgalardan sonra her şeyin geride kalacağına ve küslüklerin biteceğine, kötü niyetli kişilerin hayatınızdan çıkacağına yorumlanır. sabrınızı taşıran biri olabilir ve bu kişi ile yollarınızı ayırabilirsiniz.

Rüyada birinin burnuna kafa atmak, arkanızdan çevrilen çetrefilli işleri öğrenmek demektir. Bir süredir tahmin ettiğiniz şeyler gerçek çıkabilir. Sizin bilginiz dışında yapılan işler öğrenilir, güveninizi sarsan insanlar olabilir. Eğer yüzünüze karşı yalan söyleyen insanlar varsa yalanları gün yüzüne çıkar, her şey öğrenilir.

Rüyada Duvara Kafa Atmak

Elinizden çıkan paranın geleceğine ve olanaklarınızı geri kazanacağınıza yorumlanır. maddi manevi kayıplar geri gelir, sessizliğinizi koruduğunuz bir konuda haklılığınız ortaya çıkar. Pişmanlık duyduğunuz bir olay yaşadıysanız bu olayı telafi edebilir, kalbini kırdığınız insanların yeniden kalbini kazanabilirsiniz.

Rüyada Burnuna Kafa Yemek

Çalışma hayatında yeni dostluklar kurulacağına ve güven ortamında çalışmaya, gerçek dostların değerini anlamaya yorumlanır. Dost çevrenizde eksilmeler olabilir ancak iyi niyetli ve her zaman iyiliğinizi isteyen kişilerden fayda görülür.

Rüyada Birine Kafa Atmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, size karşı hep bir hasetlik besleyen ve moralinizi düşüren kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi gerçekten seven ve değer veren insanlar bir kez daha yanınızda olurlar, vefalı dostlarınız sayesinde aksilikler kısa sürede atlatılır. Zarara uğramaktan son anda kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Kutay dedi ki:

  Okulda eskdien sevdiğim 4 kişi aralwrımdan 2 siyle hasımdım onları dövüyorum dersde

 2. ... dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda Kız Kardeşim’in burnuna kafa atıyordum. sonrasında ise hemen pişman oluyordum İnşAllah Hayırlara Vesiledir.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde dertleşmeye yorumlanır.

 3. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda fransadayiz ama bizim bina orda insanlar yabancı falan biz binada boş bir daireye giriyoruz kardeşlerimle bir süre sonra bir kadın ve belalı tipler geliyor kardeşlerimi gönderiyorum ve ben muhattap oluyorum sıkıntılı bir süre sonra gidiyorlar kadını başıma bırakıp bende kadini ölesiye dövüyorum kafa atıyorum kafasını yerden yere çalıyorum neyse sonra gidip polise haber veriyorum ambulans arabasıyla polis geliyor tabi yabancılar derdimizi anlatamiyoruz oturup sigara içiyorlar mesele nasıl oluyorsa kapanıyor ardından biz dönüyoruz okul başlıyor okulda kerhane gibi bir yer açıyoruz okulun sigara içen erkekleri falan oraya geliyor ben ve arkadaşımda oranın sahibiyiz o sırada merdivenlerden sevdiğim çocuk çıkıyor aynı zamanda eski sevgilim bana bakarak(hatta goz goze geldik bir ara)arkadaşıma bir şeyler söylüyor ve arkadaşım beni çağırıyor o gidiyor o sırada sonra arkadasim önemli bir sey demiyor bana ruya icerisinde hatirladigim ayrintilar binaya gelen adamlar kapiyi zorla acip giriyorlardi ben kapatmaya calisirken dovdugum kadinin ustunde fusya pembe bir bluz vardi ve saclari sari kisa hafif kivircik dalgali gibiydi bir ara doverken telefonuna video çekti,laptobum vardi sonra noldu ona bilmiyorum sevdigim çocuğun üstünde açık gri siyah çizgili bir üst vardı bir de okulda siradan kaçıyordum ve devamsizligimi azalttiriyordum hocama

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızın açık olduğu kişilerle görüşmek, barışmak ve öfkenin dinmesine yorumlanır.

   1. Yasemin dedi ki:

    Teşekkürler :))

DMCA.com Protection Status