Rüyada Birinin Eski Eşi Olmak

Rüyada birinin eski eşi olmak, çok büyük bir mutluluk yaşamaya yorumlanır. Ummadığınız bir anda gelecek olan sürpriz bir haber ile birlikte çok sevinebilirsiniz. Hiç beklenmedik yerden de haber gelebilir. Bir süredir hayale dilen ancak olması imkansız denilen şey olur. Mesleğinizde yükselebilir, en iyi yerlerde çalışabilirsiniz. Bekar olanlar her an yanında mutlu olacakları biri ile tanışırlar.

Rüyada birinin eski karısı olduğunu görmek, eskiden hayal olan şeyleri gerçeğe dönüştürmek demektir. Bir zamanlar hayal ettiğiniz ancak daha sonrasında olmaz dediğiniz şeyler gerçek olur. Yarım bıraktığınız plan projeleriniz için de yeniden fırsatlar sağlanabilir. Kariyerini yarıda bırakanlar iş hayatına geri dönerler.

Rüyada birinin eski kocası olduğunu görmek, eskisinden daha iyi şartlar ve lükse erişmeye yorumlanır. Büyük bir sefa ve rahat içinde yaşanır. Bekar biri bu rüyayı görünce evlenince daha mutlu ve rahat içinde yaşar.

Rüyada Birinin Eski Eşi Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok şanslı olmaya ve iyi haberler alınmasına yorumlanır. Bekar iseniz doğru insan karşınıza çıkar. Sizin de bir süredir hoşlandığınız biri size duygularını açar. Eskiden sevgili olduğunuz biri de sizi yeniden görmek görüşmek isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Şevval Erdoğan dedi ki:

    Anneannem iki sene önce öldü. Rüyamda canlıydı geri dönmüştü. Hastaneye kaldırılması gerekiyordu ama yüzünde tebessüm vardı ve sevdiği herkesi yanında istiyordu. Herkesin gelmesini istedi. Bizde peşinden yola koyulduk hastaneye geldiğimizde uyandım. Yüzündeki o tebessüm çok güzeldi. Sanki hepimizi son kez görmek istiyor ve ben mutluyum der gibiydi.

DMCA.com Protection Status